Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Kalíthas!

UH!!! Hát én eléggé válogatós vagyok játék területén, és a D2 az egyik legrosszabb játék, és akkor még enyhén fogalmaztam. Én ID-zni szoktam, de még azt sem nevezném igazi szerepjátéknak. Hiszen csak egy "egyszer?" hack'n slash! De legalább igényessen van megcsinálva. És én például nagy Heroes 3 játékos voltam. Na jó, nagy nem voltam, de nekem eddíg ez jött be a legjobban. Legjobb kiegészít?k ehhez voltak. A kett?vel csináltam saját pályát is, de sajnos az törl?dött, most meg már túlságossan unalmas. A 4.rész meg már nem az igazi, hiszen szakítottak Enroth világával, és ez elrontotta a game-t. De ez csak az én véleményem.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Valaki ismeri - esetleg megvan neki - a Master of Magic nevezet? m?remeket? Aki nem ismeri: Civilization mintájára megírt fantasy körökre osztott stratégia. Nem bírtam abbahagyni. Egy Scene party-n több mint két napig játszottam megállás nélkül! :) 25 órát :) Nekem ez a játék eddig a favorit. A Supremacy ért még a nyomában c64-en, de az sci-fi.

Link a hozzászóláshoz

Az IG 2 nekem is megvan, szerintem is nagyon állat.

Nekem a Solarianok jöttek be nagyon, a Kraheneket azért nem szerettem, mert nincs se diplomáciájuk, se kémkedésük. Szerintem elég tápos faj. A Solarian már csak azért tetszett, mert gyorsan és olcsón fejlesztenek, és a hadjáratuk története is izgalmas volt.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Hé! Itt senki nem játszott az IG2-vel (Impreium Galactica 2) ? Ez kicsiny hazánk egyetlen (mostmár nem) nemzetközileg is elismert szint? játéka és még csak meg sem említitek.

Kra'hen FOREVER :)

Csatlakozom Istencsászár! Az univerzum bajnokai a Kra'hen fajból kerülnek ki!

Kb négyszer játszottam végig, ebb?l háromszor a fent említett fajjal :)

Link a hozzászóláshoz

A legjobb PCre írt RPG amivel életemben játszottam az a Baldur's Gate volt, és mai napig semmi nem tudta überelni azt a feelinget. Minsc és Boo volt a legnagyobb arc :lol: A Diablo I-II. pedig még a közelébe nem érhet soha... [Az egyetlen dolog amit nagyon utáltam benne az a lineáris történetmenet. 6. végigjátszásra már nem volt olyan izagalmas :lol: ]

Link a hozzászóláshoz

Gangler egyetértek veled!

Szvsz a legjobb "szerepjátéknak" nevezhet? PC-s játék a Baldur's Gate, és abból is 2. rész. Nagyon jó történet, hangulatos karakterek (lásd Minsc & Boo, Jahiera, stb), a gondolkodás igénye (persze van benne hack'n'slash is, de pl sok szitut harc nélkül meg megoldani, és vannak olyanok, ahol meg okosan ki lehet kerülni a harcot), a játékhoz ill? zene eltalálása, etc... szerintem kiemelked?vé teszik ezt a játékot ebben a kategóriában.

TAO

Link a hozzászóláshoz
Jaja a Diablo2 nagyon jó, én már mindegyik fokozaton végigjátszottam és karival és szvsz a legjobb az orgyilkos

Én avval jutottam el a legtovább.

UH!!! Hát én eléggé válogatós vagyok játék területén, és a D2 az egyik legrosszabb játék, és akkor még enyhén fogalmaztam.

Izlések és pofonok nekem ez az egyik kedvenc játékom.

Hé! Itt senki nem játszott az IG2-vel (Impreium Galactica 2) ? Ez kicsiny hazánk egyetlen (mostmár nem) nemzetközileg is elismert szint? játéka és még csak meg sem említitek.

Nekünk is megvan eredetiben,jó érzés hogy van egy ilyen nagyszer?

játéka hazánknak.

figyekmetekbe ajánlom a Lord of The Rings-The Return of The King c. játékot...sztem ez olyan mint a diablo csak jobban ki van dolgozva és a történet a gy?r?kura...

Én azzal is játszottam csak megakadtunk a haverral az egyik pályánál.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

MOHAA-zni senki sem szokott errefelé?

Stalingrad jött be egyedül, mert csak ott van értelme a sörétesnek :)

Jelenleg Call of Duty fut nálam adrenalinpumpálónak. Már kétszer visszafoglaltam a Vörös teret :) Multiban mindkett? king. Ami még nagyon jó, az az America's Army! "Egy lövés egy ember" :)

Link a hozzászóláshoz
A Sztálingrádot én is szeretem, de én általában Sniperrel megyek minden pályán, mert hát nem árt a gyakorlás. A Shotgun meg az STG szerintem a lámák fegyvere.

A COD nekem is megvan, azt nem próbáltam multiban, de a Vörös Tér nekem is egyik kedvenc pályám.

Kalíthas!

Nekem annyira nem jött be a MoHAA, bár már háromszor végigjátszottam. Multiba egyszer meghívott a "legjobb" barátom, Sztálingrádba voltunk, ? sniperrel, én shotgunnal. Úgy két perc kellet, míg belejöttem a pályában, aztán megaláztam ?ket, mint állat. Nem értem, hogy a Gun miért a lámák fegyvere. Én nem tartottam magam lámának eddíg, de ha te mondod! Nekem egyébként a Wolf jobban bejött. Az AA nekem is megvolt, de nem akart elindulni. Most Global Operationnal játszok, ami egy szörnyen gyenge játék, de ugyan akkor eléggé nehéz is. (az ellenfél full sötétben 100 méterr?l egy 9mm-essel kapásból fejbel?tt) Most visszatértem az ID-hez, meg néha Vice City-zek. Már rég végigjátszottam, de a 100%-tól még messze vagyok.

Darun

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...