Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Líthas stelire!

Akkor már tudom (remélem) miért jársz ide. Persz nem csak főleg, de mellékessen igen. Egyébként meg kíváncsivá tettél! Mien gimi-be jársz, és hova mész/szeretnél menni fősuliba/egyetemre????

Darun

Csak egy síma gimibe járok, annak is a reál osztályába. Na jó nem olyan síma gimi, a hatosztályos részébe járok, és elég ,,neves", meg elég jó is.

A Művészeti Egyetemre akarok menni. Illetve az Iparművészetire. Csak annyira magas a túljelentkezés. :cry:

Link a hozzászóláshoz

En egy fotos gimibe akarok majd menni, mivel hogy reszben az akarok lenni.Masik reszben pedig ezermester feleseg. Mivel meg csak 13 vagyok, meg lehet, hogy van egy kicsi idom eldonteni, hogy mi akarok lenni. Ha meg nincs, akkor meg mar mind1, mert mar tudom. Jo kezugyessegem van, es ertek egy jonagyreszt a technikahoz, szoval van termeszetem az ilyenhez. 8)

Link a hozzászóláshoz

Líthas stelire!

Ugyan, ha jó nevű, értelmes suliba jársz, és jól tanulsz (meg okos vagy, amit azért az itteniek alapján kinézek belőled) akkor simán felvesznek. Én nem vagyok valami "felsőoktatás legfőbb istene" de szerintem a fősuliba "könnyű" bejutni, de nehéz benn maradni. (Vagy fordítva???) és neked is csak azt tudom tanácsolni, amit oldalunk kitűnő morteljének: légy egy kicsit optimistább. És Nefi: ne haragudj, de azért már veszéjjes! :? :? :? :? :? :? :shock:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kedden kiderül, hogy felvettek e a BMEre, már nem izgulok miatta, ha nem akkor majd jövőre..., de akkor biztosan :)

No, mizus????

Felvettek, így egy évfolyamra fogok járni Bituval :twisted: Nagyon sokat kell tanulni majd, de én vállaltam, ezt kell szeretni :cry:

de életjelentést, azért kérünk néha!!!!!!!!!!!!!!!!

de komolyan. Legalább a dumába annyit, hogy megvagyok, jól vagyok, tanulok, sziasztok.

esetleg még a vizsgák időpontját írd be, és akkor a fórum biztos szorítani fog.:))))))))))

Ja, és szegény, vagy éppen szerencsés Bitu...:)

Link a hozzászóláshoz

Szóval, ki mit szeret? Visszatérnék egy kicsit a számítógépes játékokhoz: Mostanában elkezdtem megen Heroes 4-ezni. És neten találtam hozzá egy szuper single player pályát. Aki szeret Heroesezni, annak érdemes megnéznie/lejátszania. Szvsz a Heroesban rejlő majd összes lehetőséget ki lehet ezzel a pályávan játszani. Eléggé nagy pálya és elégé nehéz az eleje, de megoldható. 2,5 hete jáccok vele mindennap, de megéri:) Innen lehet letlteni: http://heroes.hardwired.hu/ , a Heroes 4 pályák között a 15. oldalon található meg Draconia néven...

Link a hozzászóláshoz
Szóval, ki mit szeret? Visszatérnék egy kicsit a számítógépes játékokhoz: Mostanában elkezdtem megen Heroes 4-ezni. És neten találtam hozzá egy szuper single player pályát. [...]http://heroes.hardwired.hu/ , a Heroes 4 pályák között a 15. oldalon található meg Draconia néven...

Hi!

Aki rá akarna keresni annak pontosítok: Draconic a neve.

Az a baj a Heroes 4-el is, hogy sajnos főleg Single playerre készült a játék.

Mivel igen sok időmet elviszi a gépezés általában játszani csak haveri körben éri meg (nekem) így olyankor szoktunk Heroes-ozni.

Röviden a pálya tényleg jó, de ha egyedül játsszom akkor inkább megcsinálom a campaignokat :)

SAS

Link a hozzászóláshoz
SAS2000: lehet h télleg draconic a pálya neve.

A campingekkel csak az a baj, hogy már réges-régen megcsináltam őket, szóval már nem tudnának lekötni. Ezért jáccom single pályákkal. Haverokkal hálóban starcraft, UT, Quake + hasonlók szoktak menni

Nosh!

Heroes4-el az a legnagyobb bajom, hogy a szint felrakásával (Mindíg legnehezebben játszom, ez ilyen rossz szokás) a gép iszonyúan meggyöngül, és a Natural lesz erős. Amikor több hónap után átevickélek hozzá, teljesen ki van hallva...

Ezen szoktam úgy segíteni, hogy 7-en legyenek összefogva, de nagypályán játszva ez tényleg brutális időket köt le...

SAS

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...