Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

én csak multipléjerben górtam haverokkal, köztük győztem persze, mert ők még tompábbak, mint én, szóval...

mindenesetre a Heroes 3 jön be, a 4 nagyon nem... valamit csináltak vele, ami nem tetszik nekem... nem igen tudnám megmondani, de el lett rontva sztem... talán az, h úgy megkevertél a várakat...

Mindenki fikázza a Heroes 4-et, holott szerintem sok dolgot feljavítottak benne...

Például én nem szeretem a Dimensiondor, TownPortal, Fly varival a játékot, mert aki először megszerzi nyer (ez nem vicc...), így egyértelműen Earth Magic és esetleg Air Magic és ennyi.

A 4-ben legalább szinte mindennek van értelme fejleszteni. persze igaz ez sem tökéletes.

SAS

Link a hozzászóláshoz
Hát nálam még mindíg a Starcraft, és az Imperium Galaktika fut, de őszintén közel 3-4 hónapja nem játszottam a számítógépen. Tényleg semmi idő rá. Ha otthon vagyok akkor leginkább alszom. Sajnos muszály pedig sajnálom rá az időt.

Hát, én utójára Morrowindet nyomtam hosszabban, de már annak is több hónapja...

Azóta nálam is csak az alvásspórolásra tett kísérlet zajlik

SAS

Link a hozzászóláshoz

nemtudom... de szerintem attól, hogy szerepjáték, v agy MAGUS fan vagy, akár elvileg, akár gyakorlatileg, az még nem zárja ki, hogy ismerj sok sci-fi és egyéb játékot, mert hát ugye gépen nem ugyanaz a játék, mint élőben vagy akár cseten is...

mert hát ugye attól, hogy valaki még Freespace-szel nyomul, akár az I, akár a II, attól még lehet fan, vagy legalább is szeretheti a MAGUS-t... szvsz

Link a hozzászóláshoz
nemtudom... de szerintem attól, hogy szerepjáték, v agy MAGUS fan vagy, akár elvileg, akár gyakorlatileg, az még nem zárja ki, hogy ismerj sok sci-fi és egyéb játékot [...]

Ez természetes, csupán saját tapasztalat, hogy az ismerősök között is a szerepjáték világ és a PC-s kedvencek összefüggnek.

De itt látom, hogy nem, tehát csak ennyit akartam mondani.

SAS

Link a hozzászóláshoz
Érdeklődve figyelem, hogy az itteni emberek, akik jó közelítéssel MAGUS és így fantasy fanok (elvileg) mennyire sok modern+sci-fi kori játékot istenítenek.

Ez érdekes, mert én a magam részéről nem igazán kedvelem őket...

Szóval csak Heroes, Warlords, Warcraft, Morrowind, Might&Magic, esetleg Diabló, Age of Empires, ilyesmi...

SAS

Tegyük még hozzá a BG-t is , és akkor tökéletes.

:)

Amugy ismeri esetleg valaki a Gothic 2-öt? az se rossz ;)

Link a hozzászóláshoz
Tegyük még hozzá a BG-t is , és akkor tökéletes.

:)

Amugy ismeri esetleg valaki a Gothic 2-öt? az se rossz ;)

Azt hittem a BG I, BG I-TotSC, BG II-SoA,BG II-ToB, IWD I, IWD-HoW, IWD II, NWN, NWN-HoU,NWN-SoU,ToEE mindenkinél az alap.

Hát e nélkül ugye nem is igazán Fantasy rajongó az ember :)

Gothic 2 ismerem, de nekem - ellentétben sok ismerőssel - nem jött be, tehát nem igen játszottam vele.

SAS

Link a hozzászóláshoz

nos, én ráfoghatnám, hogy ismerem, de nem mondom azt... fogalmazzukn úgy, hogy körülbelül 4-5 cikket olvastam róla, s egyiknek sem egy bekezdése volt csupán... Gamestar, PCGamer, USGamer, mittomén... szal ezekben olvasgattam... a leírás alapján ígéretes... csak ugye eddig nem volt hozzá megfelelő gépem (meg pénzem megvenni), de most majd talán

Link a hozzászóláshoz

Látom SASI megint el akarja hitetni mindenkivel, hogy milyen űberfrankó csávó. Mindenvéle kódnyelveken ír, hogy azt higgyük japánul tanul. Pedig nem is....

Közben eszembe jutott, hogy mit szeretek:

A Carte dor fagyit (dió,tiramisu,madártej,vanillia,milka) -no ezzel az a baj, hogy addig eszem amíg van.

Egyszer megettem 3 litert egyszerre nyáron. Kiültem a teraszra a tűzö napra utána. 36 fok volt, én meg F

Link a hozzászóláshoz
Látom SASI megint el akarja hitetni mindenkivel, hogy milyen űberfrankó csávó. Mindenvéle kódnyelveken ír, hogy azt higgyük japánul tanul. Pedig nem is....

Közben eszembe jutott, hogy mit szeretek:

A Carte dor fagyit (dió,tiramisu,madártej,vanillia,milka) -no ezzel az a baj, hogy addig eszem amíg van.

Egyszer megettem 3 litert egyszerre nyáron. Kiültem a teraszra a tűzö napra utána. 36 fok volt, én meg F

Link a hozzászóláshoz
látom lassan áttérünk kajára s italra... nos, a fagyit én is szeretem, de szigorúan nagy mennyiségben, mert máskülönben nem fájdul meg az ember gyomra, feje, torka, illetve nem hízik meg tőle... mindenesetre meg kell hagyni, hogy italnak a Root Beer, a Vanillia Soda, és a Fanta narancs jön be... nem tom mér...

ha már fagyiról van szó.... ismeritek az aranyméz nevezetű fagyit.....hm...isteni, de csak annak aki szereti a mézet és a vanílliát...

Nekem egyébként van egy olyan problémám a fagyival, hogy megveszem nyalok bele 2-3-at és kidobom a legközelebbi kukába...nem bírok vele....de ez csak a mekisre érvényes, ugyani ahoz van szerencsém legtöbbet, de félre ne értsétek.....nem azért mert nem jó, hanem mert ....mert... :lol:

Link a hozzászóláshoz
Érdeklődve figyelem, hogy az itteni emberek, akik jó közelítéssel MAGUS és így fantasy fanok (elvileg) mennyire sok modern+sci-fi kori játékot istenítenek.

Ez érdekes, mert én a magam részéről nem igazán kedvelem őket...

Szóval csak Heroes, Warlords, Warcraft, Morrowind, Might&Magic, esetleg Diabló, Age of Empires, ilyesmi...

SAS

Részemről nekem teljesen mindegy, hogy milyen környezetben jáccódik az a játék, egyetlen kitételemhogy legyen egy jó storyja illetve legyen valami stratégiai, taktikai vonatkozása. A gyapós játékokkal (quake, UT) nemmoindom, hogy nem szoktam jáccani, mert szoktam, de csak ritkán, ha nagyon magam alatt vok, levezetni a feszültséget.

Link a hozzászóláshoz

halandók :x :evil: :x a számítógépes játékok a Secret of Monkey Islanddal kezdődtek és The Curse of Monkey Islanddal értek véget. Elöttük és utánuk csak a szerepjáték létezik v -ett. És persze a szemtelen mennyiségű gyömbér, mert és azt szeretem :lol:

Hehe!

Monkey Islandot el is felejtettem. Pár hónapja nosztalgiából elővettem a 2. részt (nekem az volt a kedvencem), meg a zene az elején ahídon, amikor jön a Thought Guy :)

Szóval Amund: Nekem régebben be lehetett állítani nehézséget az elején, hogy Hard vagy Normáln menjen, és akkor mást kellett csinálni. Most azonban nem találom... Nem tudod hol van benne?

SAS2000: azokat én is szeretem amiket felsoroltál + még BG2 és KOTOR, na meg Far Cry

Nefi: BG2 ott van csak BG II néven :)

SAS

Link a hozzászóláshoz
Nekem egyébként van egy olyan problémám a fagyival, hogy megveszem nyalok bele 2-3-at és kidobom a legközelebbi kukába...nem bírok vele....de ez csak a mekisre érvényes, ugyani ahoz van szerencsém legtöbbet, de félre ne értsétek.....nem azért mert nem jó, hanem mert ....mert... :lol:

Számomra a Fagyi téma "irreleváns" (igaz Benbe? :twisted: ), mert nem rajongok a jeges cuccokért.

Azonban Maciban ettem már valamikor és az nem volt olyan rossz...

SAS

UI: Ugye mennyivel szebb így a hozzászólásod, mint "orange"-ban :)

Link a hozzászóláshoz

Venes velencei álmot próbáltad már fagyiban?Szerintem nagyon finom.

Szám.gépes játékok Heros 1.2.3.4.5 és az összes amit felsoroltatok.

Nefi nálunk van egy UT fan klub a srácok még álmukba is csak lőnek és közvetlenül az agyukba installálták fel a játékot.Gondolhatod miért nem játszok multiba UT-t.

Amund gyömbér rulez!!!

:idea: Sas a színfordító !

Link a hozzászóláshoz

SAS

UI: Ez a kék szín sem bejövős :)

Hi

hmmm....sas neked azért tudnod kéne, h a kék pihentteti a szemet, meg ráadásul egyeseknek még az a kredvenc (szeretett) színe.

szám.gépes játékok:hát nem sokat jáccom már velük, mivel az újabbbak már meg se nyikkannanak a gépemen, mert az enyimé, kissé ősi darab.amugy meg a commandos2 van épp favorizálva, ami nem egy nagy durranás a legkezdőbbb szinten:D:D:D

amugy jelenleg MAGUS tömnytelen mennyiségben:D

Link a hozzászóláshoz
Venes velencei álmot próbáltad már fagyiban?Szerintem nagyon finom.

Szám.gépes játékok Heros 1.2.3.4.5 és az összes amit felsoroltatok.

Nefi nálunk van egy UT fan klub a srácok még álmukba is csak lőnek és közvetlenül az agyukba installálták fel a játékot.Gondolhatod miért nem játszok multiba UT-t.

Amund gyömbér rulez!!!

:idea: Sas a színfordító !

Igen, próbáltam...de jó te is ismered... :lol: Az is nagyon finom, ha még jól emlékszem akkor van benne narancs is... na ezért jó Kecskemét...:lol: Egyébként nem vcsak ezért....a baj hogy ahol ezek a fagyik vannak ott 100Ft. egy gombóc... :( :cry: mekkora problémáim vannak....

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...