Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Gem Kapocs

Ki mit szeret?

Recommended Posts

Ahoy,

Rufus: kaja és pia nélkül mindent ki lehet bírni, de gyömbér nélkül nem. :wink:

Venes: 1. a fagyi jó, főleg a csokisx2

2. mé' nem fejezed be a hozzászólásokat, költői szabadság?

mert ...mert...

:lol:

Egyébként nem tudom, mert ezt szeretem:) Nem csak azért mert így érdekes, meg mert talán már nem tudnék mit írni és így ez egy érdekes lezárás....és nem is égek be... 8)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Venes: Megértelek a bonyolult és hosszadalmas befejezések elkerülése ügyében, hiszen sokan vannak akik (nem) értik mit akar(ok)nak mondani pedig ők mindent,de mindent megtesznek és ez néha, hát igen. Na de a lényeg hogy.............. :lol:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nos Venes csak egyet mondok ha spórolni akarsz vegyél dobozos Carte'dort az messze jobb mint a többi fagyi utánzat. Véletlenül tudom, hogy a 45%-a tejszín. Gondolhatod milyen jó. Nos ezért a legdrágább jégkrém. 1000 ml úgy 900 forint, de ez még mindíg olcsóbb mint, ha fagyizóba mennél.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Venes velencei álmot próbáltad már fagyiban?Szerintem nagyon finom.

Szám.gépes játékok Heros 1.2.3.4.5 és az összes amit felsoroltatok.

Nefi nálunk van egy UT fan klub a srácok még álmukba is csak lőnek és közvetlenül az agyukba installálták fel a játékot.Gondolhatod miért nem játszok multiba UT-t.

Amund gyömbér rulez!!!

:idea: Sas a színfordító !

Sneer ebben egyezik az ilésünk,nekem is bejön a 4 meg az 5.

Igaz az 5 elég gépigényes és az elözö részekhez képest sokkal bonyolultabb is - pl a 2 szintes küzdelmet jobban is ki lehetett volna dolgozni,mert a föld alatt támadó rúnavakondokat elég nehéz irányitani - de azért tetszik!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Cz neked az új szörnyek közül melyik jön be?Nekem a Sárkányelf és a Viziaquir?A 2 szintes harccal egyezik a véleményem.Elég gáz hogy nem lehet menekülni az első stagen.

Venes nem is tudom így hirtelen hogy van e benne narancs.Megyek és veszek egyet!.No meg gyömbért, rúnarépát és a DINYÉÉÉÉÉÉÉT.

Venes :twisted:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Cz neked az új szörnyek közül melyik jön be?Nekem a Sárkányelf és a Viziaquir?A 2 szintes harccal egyezik a véleményem.Elég gáz hogy nem lehet menekülni az első stagen.

:twisted:

Na ja, de az Édesvizi Aquir ha jól forditottam.

CSak azt nem értem, hogyan tudnak azok szárazföldön is harcolni.

Vizben halálosak,mert a hatalom buborékok elég tápra sikeredtek.

A FlameTurtle meg nagyon állat.Ha ellopod a tojásait,amiből ugye Teknőskirály lehelletét tudsz csinálni ami elég nagyot sebez, akkor benyomja a Berserkert oszt elkezd irtani.

A sárkányelf is elég táp lett.Nem elég, hogy tud repülni,mág távolba ható mágiája is van.Igaz a farkasfejü pegazussa meg lehet fogni.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Nefi nálunk van egy UT fan klub a srácok még álmukba is csak lőnek és közvetlenül az agyukba installálták fel a játékot.Gondolhatod miért nem játszok multiba UT-t.

Mi LAN Partyn szoktuk nagyon sokat nyomatni. Nekünk az szokott lenni, de csak egy hétre utána már nem :lol:

Mikor jön ki a HomM 5?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

üdv

Nos zenében (már ha vkit érdekel): :twisted:

MetallicA

AC/DC

Tcs

Ozzie

Nirvana

Nightwish

Iron maiden

Számitógépen:

Diablo II (tom hogy ósdi de annyira eltalálták) :lol:

Prince of Persia Warrior Within

Halo

Hát nagyjából ennyit és ha eggyes játékokban segitség kell szóljatok. 8)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hát zenében:Ayreon,Sonat Artica,In Flames,Dimmu Borgir, Finntroll,Blind Guardian,Iron Maiden,Watch My Dying,Therion

Játék: mivel nagyon sokat LANolunk haverokkal (10-12fő) ezért olyan játékokat szeretem amit ot nyomatunk(magyarán gyúrok)

CoD,WarcraftIII.,CS(Conter Strike a gyengébbek kedvéért),Dawn of War

De nagy számítőgépes rpg rajongó vagyok:Baldur's Gate II.,Fallout2,Morrowind

Film:sírva-röhögős,ijeszgetős-parázós,igazi művészi, kergetős-kocsmarablós-kisfilmes :D ,asimovos-robotos,orkergetős-gyűrűhordozós,

szerintem

Könyv: fantasy minden mennyiségben,Asimov mester összes műve,Rejtő Jenő

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Na nekem majdnem mind1, hogy mit hallgatok, de mostanában a Rammsteint, meg a System of a downt preferálom.

A rock minden mennyiségben, a pop már kicsit korlátozottabban, a technoval is kivok békülve, ...stb 8)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Játékok: a régi kedvenc: Insane

nemtom ismeritek-e, de még a Soldat is elég élvezhető

stratégiából mostanában a Battle for Middle-Earth -öt nyomom

szvsz a legjobb rohangálós-öldöklős játék a Morrowind

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ohó! Meran: egy műkedvelő! Fallout 2, Morrowind, CS, Warcraft, Dawn of War! Ez a beszéd! ;)

Én személy szerint még a World of Warcraftot meg Settlers IVet és hasonlókat kedvelem nagyon, meg ha lesz, akkor a Stargate - Alliance játékot ;)

Kedvenc filmem meg a Gyűrű átka. Legalábis, most ez jutott eszembe :) Szerintem jobb mint a Gyűrűk ura.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nah haligali all, most nektek megyek, itt a jelenlegi izlés...

Sonata Arctica; Nightwish; Theatre of Tragedy; néha-néha Eminem is becsusszan; Lacrimosa; Green Day... ya, és a Requiem, mint műfaj minden mennyiségben...

Gáma: mostanság nemigen gémelek a gépemen, de ha igen, akkor rpg jöhet... Dájábló Zwei jöhet,, Baldur's Gate, Icewind Dale, és ami kell...

Könyv: fantasy és minden más, de a romantikát, mint műfajt (nem mint kort) hanyagoljuk már!

LR valék

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Könyv: fantasy és minden más, de a romantikát, mint műfajt (nem mint kort) hanyagoljuk már!

Második osztályos tananyag, mi? Gusztustalan egy dolog. ;) "Szívjunk be, mert az jó!" "Öljük meg magunkat, mert az jó!"

...Szerintem annyira nem jó! ;)

Amúgy meg könyvből a Dragonrealm sorozatot ajánlom mindenkinek Richard A. Knaaktól! A legfantasybb fantasy! Sajnos még csak egyet találtam meg magyar nyelven, de lehet, hogy rendelek egyet Angliából :roll: :twisted:

Húú dejólesz,húdejólesz!!!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szép estét lehet hogy most röhögni fogtok de én a romantikus dolgokat egy az egybe elviselem mondjuk meg is kaptammá néhányezerszer, hogy nyálas vok :oops: na mind1

DE azt soha az életbe nem fogom megérteni, hogy ha valaki szereti a * ,Metal, Jazz, Blues stb. akkor ezek a zenétlen tuc-tuc-ok és a Tyu-tyu zenéket, hogy a pokolba tudja szeretni :?:

Jó most nem a disco-sokat, vagy a reppereket akarom ...sztatni, mert nekik más az a fogalom hogy "zene"

* a hangszeres zenét, pl rock,

UT acsillag azért kellet mert vmait átálítottam és nembirtam vissza állítani

Na mindegy viszont látásra.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Szép estét lehet hogy most röhögni fogtok de én a romantikus dolgokat egy az egybe elviselem mondjuk meg is kaptammá néhányezerszer, hogy nyálas vok :oops: na mind1

DE azt soha az életbe nem fogom megérteni, hogy ha valaki szereti a * ,Metal, Jazz, Blues stb. akkor ezek a zenétlen tuc-tuc-ok és a Tyu-tyu zenéket, hogy a pokolba tudja szeretni :?:

Jó most nem a disco-sokat, vagy a reppereket akarom ...sztatni, mert nekik más az a fogalom hogy "zene"

* a hangszeres zenét, pl rock,

UT acsillag azért kellet mert vmait átálítottam és nembirtam vissza állítani

Na mindegy viszont látásra.

Na igen én ezt nem értem.

Sok olyan eset van, hogy valaki egy kicsit a lassabb és romantikusabb számokat játszó, vagyis inkább éneklő előadókat szereti. Nem értem értem, hogy ettől még miért lesz valaki nyálas, meg sz*r ízlésű...hm. :roll:

Jobb is így, hogy ilyenek is vannak. Ha csak igénes zenéket hallgatók lennének a világon akkor kiknek tanítnák meg, hogy mi a jó zene?

Én amondó vagyok, hogy minden ember zene beállítotságát tiszteletbe kellene tartani és sajnos ,,napjainkban" az a sajnálatos tény állt elő, hogy ezt nem teszik meg és szinte külön csoportok alkultak a zeneízlés szempontjából és ami még sajnálatosabb, hogy ezek a ,,csoportok" nem szívlelik egymást.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Soha nem értettem az ilyen buta tömörüléseket. Szerintem egy embernek nem azért kell egy stílust követnie, mert olyan jó majomkodni a többiekkel, hanem azért, mert tetszik neki, valahogy kitölt egy bizonyos űrt az életében, etc. Én személy szerint vagy 15-20 stílust hallgatok, persze vannak kedvenceim, de én most nem csak dnbt vagy ambientet hallgatok, mert az a jó, hanem minden mást, és nem szólok le valakit azért mert neki más tetszik.

Egyébként élő zene vs elektronikus: a zenében nem az a lényeg, hogy jó legyen? Hogy élvezd? Hanem azt, hogy élőben játszák, meg hogy felvágjanak egy kecskét és a tömegbe doják a koncerten? Nem mind1, hogy elektronikus vagy élő? Most nem fogsz vezetni egy autót, mert gépek rakták össze? Vagy nem eszel meg egy szelet csokit, mert egy gépből jött ki? Szerintem ez nagy butaság! Ha jó akkor tök mind1! Nehogy azt higgye akárki is, hogy egy elektronikus zenét olyan könnyű "összerakni"! :roll: (most itt nem a eurotranceről beszélek, mert az télleg szar, az minden zenék legalja! Gy.K.: azt nevezitek Disconak... de igazából nem az)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na jó bocs :?

csak már télleg elegem van abból hogy a rádióból a "zene" ritkán jön.

A másik én nemtudom, a zene számomra kihívás,(mert gitározok) és művészetnek nyílvánítom, és nehezen viselem azokat a zenéket amiben nincs energia vagy csak remix stb. stb.

PL. Ha vesszük a festményeket, akkor azt azért szeretik mert szép nem?

(Vagy értékes, de nem azért találták ki.)

Na szóval ha van két hajszálra ugyanolyan mint a másik csak az egyiket nyomtatták géppel a másikat meg festették mondjuk akkor melyiket nézitek szivesen?

Na jó a tegnapi beszólásom kicsit erős volt de ezen gondolkodjon el sztem mindenki!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nekem az elektromossággal semmi bajom,

De azt ne meséjjétek be nekem, hogy egy "jó technot" összerakni az nehezebb mint egy zenekarnak egy "jó számot". :roll:

Na mind1 hülye megjegyzés volt de már úgy kitört belőlem.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Meran "kergetős-kocsmarablós-kisfilmes" van ilyen film? :D Kellemes meglepetés volt ezt olvasni! :wink:

Sir Vágtató zenei szempontból biztos igazad van. "Jó" szám összerakására gondolok.Én mint zeneileg nem képzett ezt nem vitatom.Meg egyet is értek veled.

Mi van akkor ha szuperjó nyomtatód van és a gépen alkottad meg a festményed?Ez lehet kivétel igaz.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Na jó bocs :?

csak már télleg elegem van abból hogy a rádióból a "zene" ritkán jön.

A másik én nemtudom, a zene számomra kihívás,(mert gitározok) és művészetnek nyílvánítom, és nehezen viselem azokat a zenéket amiben nincs energia vagy csak remix stb. stb.

PL. Ha vesszük a festményeket, akkor azt azért szeretik mert szép nem?

(Vagy értékes, de nem azért találták ki.)

Na szóval ha van két hajszálra ugyanolyan mint a másik csak az egyiket nyomtatták géppel a másikat meg festették mondjuk akkor melyiket nézitek szivesen?

Na jó a tegnapi beszólásom kicsit erős volt de ezen gondolkodjon el sztem mindenki!

Ne haragudj. Én nem tudtam, hogy most mint s, hogy. Én csak úgy beírtam amit írtam mert eszembe jutott arról amit írtál ez a dolog. Nem igazán értettem meg amit írtál, legalábbis az elejét. :oops:

Egyébként fetészetre térve nagy ellentmondást rejt magában ez a művészeti ág is. Pl. voltam a Fény és

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Venes: ezen ne csodálkozz. Az emberek sosemtudták igazán megérteni az aktuális művészetet. Sok művész éppen ezért lett csak halála után híres. Amúgy vannak tényleg elég absztrakt művek is, mint például a "Fehér alapon fehér kocka" ami egy egységesen fehér vászon, és mégis nagyon elismert.

Dalit én is nagyon szeretem, úgyhogy megfogadom a tanácsodat.

És most indulhatok a suliba :? . Na Csáó!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hogy mit szeretek?

Elsősorban ami megragad. Szerintem a zenénél ez a lényeg. Vagy nem? :wink:

Na szóval, akkor sorolom is...

Kedvencem a Linkin Park, de Green day, Butterfly, és olyan zene jöjjön nekem, amiben van erő. Vagy épp egy csipetnyi szépség... pl. én személy szerint szeretem a GyU alatt szóló zenéket, amik között van picit elvont, de van olyan "lelketöntő" is. :wink:

Játék: Morrowind- egyik legjobb rpg-, Battle for Middle- Earth, Prince of Persia: Warrior Within, Max Payne, meg ami pörgős... ja, az Age of Empires 2- őt is csípdesem. :wink:

Könyv: Mostanában Salvatore könyveket olvasok, azok közül is a Drizzt sorozatot. Jó könyvek.

Aztán a Gyűrűk Ura-No.1-, Raul Reiner könyvei, Dragonlance, és Idő kereke- egy idő után meguntam, lelessult a cselekménye... kb. a 7. könyv után- :wink: .

És még a lapozgatós könyveket is szeretem, na meg a Skandar Graunos sorozatot.

Ennyi. Majd ha valami még eszembe jut, szólok. :wink:

Mellesleg Vágtatónak... igaza van. :wink:

Lehet, hogy azért mondom ezt, mert szerintem is igénytelen a techno, meg mittomén, de én is így gondolom.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nos akkor,

Zene: Cannibal Corpse, Immortal, Mayhem, Melissa,

Depresszió (de kib.. jó volt a loncert!!!), Ossian, Pokolgép, Nemzeti Front, A.M.F., Hunnia, Kárpátia,

Iron Maiden, Arch Enemy, Children Of Bodom, In Flames

Főleg ezek

Aztán könyv,

szinte csak Fantasy, pl. Raoul, Aztán Drizzt, meg csak olyan Fantasyt.

Az a lényeg hogy izgalmas legyen, és vmi Fantasy világban játszódjon.

Nos legjobb PC rpg a: Baldur's Gate, throne of Bhaal

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni

• Új...