Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Üdv!

Hát nem a kötekedés végett, de megkérdőjelezném eme zeneszám művészeti értékét... 8)

Nem kell minden számban művészi értéket keresni. Sőt. Egyébként a művészeti érték szubjektív, egyesek szerint festészet ha egy darab vászonra emberi ürüléket kennek.

Tisztelet jár szerintem más ember ízlésének, még akkor is ha gyökeresen eltér a sajátunktól. Ha nekem mutatnak egy számot és nem tetszik csak annyit mondok: -Ez nem az én stílusom.

Link a hozzászóláshoz

Raze: nézted a linket mostanában :?:

Valami lightos techno muzsika van rajta 79 percben.

Antail: Kicsit off:Ez a zene tényleg nem átlagos de azért gondolom ismered picasso-t és dali-t, egyik sem volt a saját "műfajában" átlagos, és szerintem éppen emiatt hordoznak művészi értéket (picasso festményeit nem szereztem mégis elismeren művészi értékét, daliét viszont szívesen nézem sokáig) 8)

Link a hozzászóláshoz
Raze: nézted a linket mostanában :?:

Valami lightos techno muzsika van rajta 79 percben.

:shock: OMG. Nembaj kijavítom. Na de amit tényleg szeretek és mostanában is hallgatok sokat és sokszor én is így érzek:

L7 - Shitlist

A dalszöveg:

When i get mad

And i get pissed

I grab my pen

And i write out a list

Of all the people

That won't be missed

You've made my shitlist

For all the ones

Who bum me out

Shitlist

For all the ones

Who fill my head with doubt

Shitlist

For all the squares who get me pissed

Shitlist

You've made my shitlist

Shitlist

Shitlist

When i get mad

And i get pissed

Shitlist

I grab my pen

And write out a list

Shitlist

Of all you assholes

Who won't be missed

Shitlist

You've made my shitlist

Nagyon bejön :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Tha thassa armudar!

Ok, tudom hogy a ki-mit szeret topic nem épp a legmoderáltabb környék, de mélyen tisztelt Raze és Toxik mester, ha egy mód van rá, tessék már nem itt blog-olni. Vagy csak engem zavarnak az egysorosok? :roll: Úgylátszik öregszem... :wink:

Örültem,

GambitPS.: Már előre érzem, mekkor a flame-t kapok most ezért...

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Farsulsz Gambi :lol: Ismeri valaki a Skrewdriver együttest? 59'-ben alapult a banda, erősen hazafias érzelmű kopasz ifjakból álló csoportként élen Ian Stuarttal. Tudom hogy mostanában nagy divatja van annak hogy mindent élből megvetünk ami jobboldali illetve radikális, neadjisten rasszista, de aki hallja mondjuk a Blood & Honor albumukat, és tetszik neki mondjuk az AC/DC vagy hasonló zenék az nem hinném hogy azt mondaná rá hogy fekália. Főleg hogy mint említettem a srácok nem ma kezdtek zenélni így van egy kis tapasztalatuk 8) .

Link a hozzászóláshoz

Ki mit szeret?

Szeretem hogy minden fórum más. Szeretem hogy amit megszoksz egy fórumon, az lehet hogy egy másikon gáz. Szeretem az olyan embereket, akik úgy hiszik hogy bizonyos privillégiumokat biztosít az, hogy hány hozzászólás van a neve mellett. Szeretem az olyanokat is, akik kioktató hangnemben lekezelnek másokat, magukat többnek vélik másoknál. Szeretem hogy egy rövid hozzászólás is mondhat valamit, és szeretem a hozzászólást nem a hossza miatt megítélni. Szeretem az önjelölt moderátorokat. Szeretem a frappáns válaszokat, amiben elmondják hogy én egy kis senki vagyok, meg különben is új vagyok itt, és mit képzelek magamról.

peace.gif

PS: A fórumkaratét viszont nem szeretem.

Link a hozzászóláshoz

Gambit: Az utolsó hozzászólásom miatt tényleg boccs de azt vagy én vagy valameik moderátor törölte( ha nem én voltam akkor a Mod helyesen tette), de a többivel nem értem hogy mi a bajod ha a fórumhoz 2-3 sornyi mondani valóm van akkor nem írhatok többet, Ezt tényleg nem fikázásnak írtam de sztm így van.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A fórumon az egysoros hozzászólás dolog, azért van, mert egysoros dolgokra ott a chat. Így a fórumon az egysoros hozzászólások, nemkívanatosak. Persze ezért nem mindig szólunk, ugyanis annak az egy sornak is lehet olykor értelme. De pl.: "A szerintem is." meg ilyen dolog azok fölöslegesek.

Általában minden kezdő forumózóval megesik, hogy megkapja a pár egysoros hozzászólásáért a leszólást, de ezen már azok is átestek akik szólnak, még énis.

Igaz az is, hogy az általános beszélgető másodlagos szerepet tölt be a fórumban elvileg, bár sokszor aktívabb, mint a magusos témák. Ez nem gond, ugyanis formálja a közösséget.

Fórumozni csak érzéssel, mondanivalóval!

ui.: aki egysorozik egyébként privát üzenet formájában kap figyelmeztetést, de ezt gondolom észlelték az érintettek. 8)

Kellemes fórumozást,

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Hmm...

Zenei ízlésre vonatkozóan:

-Hazafias Zenék (pl. Kárpátia, Magyozott Cseresznye)

-Deaths Metal (pl.:Children, Cradle, Northern, Catamenia)

-Black Metal (pl.: Summaning, Bal-Sagot)

- "RPG song" :) (pl.: Tursais, Ensiferum, Nightwish)

-Katonai/egyéb indulók

-egy kategória, mely nem tudom hova tartozik,

zenekarok: The Kovenant, Deathstars (gépes beütésű, tipikusan SF alá)

Meg egy kevés egyéb, kissé vegyesen.

Kb. ennyi. :D

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Úgytűnik ez már régebben íródott csak elkerülte a figyelmem, de szeretem, hogy legalább van még valaki (Raze) aki hasonlóan látja bizonyos szempontból ezt a fórumot mint én. Tényleg néha kicsit az az érzésem hogy vannak akik megpróbálják hierarchikus társasággá formálni, aminek igazábal nincs sok értelme (hiszen nem katonai, vagy félkatonai társulat), csak annyi hogy eggyesek a mellüket verjék.

u.i.: Babilon, a Deathstars és a the Kovenant electric/industrial metal, és én is nagyon szeretem. :wink:

Link a hozzászóláshoz
A nagy csoki ínyencekhez és azokhoz szól ez a kis iromány, akik azt hiszik, hogy szeretik a csokit, mert finom és édes és lágy.

Aki csalódni akar a csokiban annak szívből ajánlom a 99%os kakótartalmú csokit. Garantáltan gyilkos élmény.

Hali,

Én meg kóstóltam.Szerintem fini. :) számomra nem volt csalódás.(mindenki bolondnak nézet :wink: )

A zenei izlésemet tekinteve minden ami nem mulatós!

Enya,

Enigma(bocs ha rosszul írtam)

Linkin Park

Sting

Jamireqvie(szóval ezt is rosszul írtam,bocsi :oops: )

Sőt még néhe jazz-t is halgatok.

De általában ami tetszik.(és az lehet bármi...) :wink:

Remélem senki nem fintorog rajtam,és hogy mindenkinek zenés napja lesz.

Link a hozzászóláshoz

Nos, tudom, hogy ez itt most OFF-nak számít, de nem találtam "ki mit szeret - sport" topicot :ndo:

Eddig ugye a kézilabda - foci - jégkorong bűvöletében éltem, de múlt héten láttam egy Új-Zéland - Anglia rögbimeccset.

Hát az a sport valami kegyetlen jó! Látványos, férfias, lendületes... Olyan mint az NFL, csak sokkal jobb :D

Természetesen abban, hogy ennyire megtetszett, szerepet játszik az, hogy pont a rögbi braziljait, Új-Zélandot láttam először. NAGYON szépen játszanak.

És akkor mindenki kedvenc hakájáról még nem is beszéltünk. Mikor először láttam, komolyan mondom kirázott a hideg! Dúrva:

http://www.youtube.com/watch?v=5tWYij3NdLI

Ez nem a múlt heti haka, de attól még érdemes megnézni.

Umaga (az első videóban 12es, a másodikban 13as számmal) nem az az ember, akibe szivesen belekötnék.

Érdemes megfigyelni az ellenfelek tekintetét, főleg a dél-afrikaiakat

8)

Link a hozzászóláshoz
Hell!

Ki mit szeret?

Nos, én a csokit. De még mennyire... :tuzes:

Azt én is, bár annyira nem kívánom. Vagyis csak ínyencként, mostmár a jobb fajtát vagy a klönlegesebbet eszem, vagyis abból is egy kockát, hiszen a csoki nem az éhség ellen készüt, hanem csak élvezeti cikk, amit mértékkel kell fogyasztani.

Vagy nem? :)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...