Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Jean sem rossz bár ebben a m?fajban amit Mike és ? csinál nehéz meghatározni hogy ki alkotot nagyobbat vagy jobbat hiszen mindkett? a maga zenéjéban páratlan:)Nem tudom láttad e már DVD-n a Tubular bells III londoni koncertjét? Hát az valami fenomenális f?leg ha van hozzá hangrendszer is nekem most egy Creativ Inspire 5300-asom van Audigy káryával és valami eszméletlen!Nem rossz visszatérés az elmegyogyintézetb?l mert hát ilyen elméknél nem szokatlan hogy kissé eltávolodnajk a való világtol:)

A nevem pedig 6 éve ragadt rajtam egy hatalmas Duke Nukem parti után mikor már untam a nevemet (Dawe) és ezért átirtam Mr.Bean-re mert kiváncsi voltam a reakciora, és mikor megnyertem az els? négy menetet már nem mindenki röhögöt mikor meglátta a nevemet!:)Azota minden olyan helyen ahol valamilyen nick nevet kell megadni vagy felhasználonevet mindig ezt a nevet használom:)

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Úgy látom kezdenek elfajulni a dolgok. Miel?tt leközlitek a Ne szívjál... teljes fordítását, asszem jobb lesz ha lájtabb vizekre evezünk. Mit szóltok Enyához, Vangelis, Enigma, stb. Voltam Alvin koncerten. Nem Nefi, sajnos nem a Pestin, de nagyon ász volt. Most éppen 10 CD van a haveromnál, hogy vegyen át "pár" számot. Ja!!! sychter! Csalódtam benned...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Nefi: Nem csak rajtam múlott. Tudod, ha egy lány hív, arra nem lehet nemet mondani. Egyébként pedíg jól éreztem magam (leszámítva a füstöt) ami azért nagy szó nálam. Sajnos a lánnyal azóta kissé hadilábon állok. Egyébként néha le szoktam nyúlni a tesóm Dimmu-s CD-jét, és Armageddont hallgatok :D

Darun

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...