Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Ki mit szeret?

Recommended Posts

Na ezt rendezzétek le chaten mer az ilyen egysoros beszólásokat én is kerülni szoktam ha tudom.Az hogy punk volt-e vagy nem?Én nem vitatkozom róla mert akkr még nem ismertem. :D Egyébként meg szerintem nem a zenei ízlés ami meghatározza egy ember jellemét, szokásait.Bár z igaz hogy mondjuk egy houser nemigen fog pl(csakhogy kicsit kiéljem a rasszizmusomat :twisted: ) cigány t verni.

Link a hozzászóláshoz

Az nagyon jó :D csak egy baj van a hörikkel.Ritkán élnek 3 évnél tovább :cry: Nekem is volt nem is egy de az els?t szerettem a legjobban.Majdnem négy évig élt és az utolsó id?szakban már legalább olyan szintü trükköket tudott mint egy kutyan

Mivel a topic címe Ki mit szeret? ezért szerintem ezentúl ne csak a zenér?l hanem mindn olyan dologról beszéljünk ami ha nem is köz de kedvelt

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Szóval a gépen való játékok, sajnos már egy éve kb. szinte nem játszottam semmivel, mert nemigazán jut rá id? de amiket szerettem szeretek azokat sorolom:

Heroes of Might and Magic sorozat

Diablo sorozat

Prince of Qin

Divine Divinty

Még dos-ból a Magic

Lionhart -> ez új nemtudom, hogy kell írni :roll:

így most ennyi jut eszembe hirtelen, ezek jó játékok! :)

üdv

Link a hozzászóláshoz

Hát spartas ha tönkremeg az egér akkor vagy tényleg nagyon agresszíven jáccol vagy jó pocsék min?ség? egeret vásároltál hozzá :D Nekem nincseneke ilyen gondjaim.Olyan h?vös nyugalommal lövök szét mindenkit, legyen az náci, alien vagy akármi más hogy mégcsak izgalomba se tud hozni a játék ha már egyszer végignyomtam egy pályát.Legfeljebb akkor lep?dök meg ha valami teljesen újat dobnak oda nekem, mint pl AvsP-be a prealien.Na annál fönnakadt a szemem :D

Link a hozzászóláshoz

STAR CRAFT az egyik legjobb! :wink:

Bár mostanában én sem játszok id?hiány miatt. Nem rég még Couter Strikéztem és legutobb meg Battle Field ment a gépen. A BF még mindig m?ködik mert rettent?en jó, de csak hálóban ill. interneten.

Aztán Panzer General és UFO! Igen, nemrég letöltöttem a régi verziókat, bár már láttam az új UFO-t. Tuti jó!

M

Link a hozzászóláshoz

Blues:BBKing

SRV

Chill: Anima Sound System

Batacudar

Brossa Trés ...jazz

cafedelmar

enigma

enya

era

future sound of u.k. -london

Irma Cocktail

jazzanova

kruder&dorfmesiter

winterchill

yonderboi

D&B:Big bud

decoder

kosheen

GOA: :arrow: A NaGy És HiHeTeTlEn KeDvEnCeM :!: :wink:

anyira sok volna végig irni az öszes elöado nevét(már csak azért is mert ezt gyüjtöm és nem kevés van belöle ezért csak pld-t irok rá:

Infected Mushroom

persze még sokan mások, (ha ösze dugnánk 8an a kezünket nem volna elég ujjunk ösze számolni)

Rap/hip-hop:

Beastie Boys

Belga

Clawfinger

Snoop Doggy

Spearhead

Rock:

Korn

Soundgarden

és ezek most csak ismét pld-k mert gyerekként ugy szivtam magamba a rock zenét mint csecsemö az anya tejet (és most igy teszek a goával)

tehát jo kis hc sem áll töllem távol (erre is pld: Biohazard) :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...