Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Na ezt rendezzétek le chaten mer az ilyen egysoros beszólásokat én is kerülni szoktam ha tudom.Az hogy punk volt-e vagy nem?Én nem vitatkozom róla mert akkr még nem ismertem. :D Egyébként meg szerintem nem a zenei ízlés ami meghatározza egy ember jellemét, szokásait.Bár z igaz hogy mondjuk egy houser nemigen fog pl(csakhogy kicsit kiéljem a rasszizmusomat :twisted: ) cigány t verni.

Link a hozzászóláshoz

Az nagyon jó :D csak egy baj van a hörikkel.Ritkán élnek 3 évnél tovább :cry: Nekem is volt nem is egy de az els?t szerettem a legjobban.Majdnem négy évig élt és az utolsó id?szakban már legalább olyan szintü trükköket tudott mint egy kutyan

Mivel a topic címe Ki mit szeret? ezért szerintem ezentúl ne csak a zenér?l hanem mindn olyan dologról beszéljünk ami ha nem is köz de kedvelt

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Szóval a gépen való játékok, sajnos már egy éve kb. szinte nem játszottam semmivel, mert nemigazán jut rá id? de amiket szerettem szeretek azokat sorolom:

Heroes of Might and Magic sorozat

Diablo sorozat

Prince of Qin

Divine Divinty

Még dos-ból a Magic

Lionhart -> ez új nemtudom, hogy kell írni :roll:

így most ennyi jut eszembe hirtelen, ezek jó játékok! :)

üdv

Link a hozzászóláshoz

Hát spartas ha tönkremeg az egér akkor vagy tényleg nagyon agresszíven jáccol vagy jó pocsék min?ség? egeret vásároltál hozzá :D Nekem nincseneke ilyen gondjaim.Olyan h?vös nyugalommal lövök szét mindenkit, legyen az náci, alien vagy akármi más hogy mégcsak izgalomba se tud hozni a játék ha már egyszer végignyomtam egy pályát.Legfeljebb akkor lep?dök meg ha valami teljesen újat dobnak oda nekem, mint pl AvsP-be a prealien.Na annál fönnakadt a szemem :D

Link a hozzászóláshoz

STAR CRAFT az egyik legjobb! :wink:

Bár mostanában én sem játszok id?hiány miatt. Nem rég még Couter Strikéztem és legutobb meg Battle Field ment a gépen. A BF még mindig m?ködik mert rettent?en jó, de csak hálóban ill. interneten.

Aztán Panzer General és UFO! Igen, nemrég letöltöttem a régi verziókat, bár már láttam az új UFO-t. Tuti jó!

M

Link a hozzászóláshoz

Blues:BBKing

SRV

Chill: Anima Sound System

Batacudar

Brossa Trés ...jazz

cafedelmar

enigma

enya

era

future sound of u.k. -london

Irma Cocktail

jazzanova

kruder&dorfmesiter

winterchill

yonderboi

D&B:Big bud

decoder

kosheen

GOA: :arrow: A NaGy És HiHeTeTlEn KeDvEnCeM :!: :wink:

anyira sok volna végig irni az öszes elöado nevét(már csak azért is mert ezt gyüjtöm és nem kevés van belöle ezért csak pld-t irok rá:

Infected Mushroom

persze még sokan mások, (ha ösze dugnánk 8an a kezünket nem volna elég ujjunk ösze számolni)

Rap/hip-hop:

Beastie Boys

Belga

Clawfinger

Snoop Doggy

Spearhead

Rock:

Korn

Soundgarden

és ezek most csak ismét pld-k mert gyerekként ugy szivtam magamba a rock zenét mint csecsemö az anya tejet (és most igy teszek a goával)

tehát jo kis hc sem áll töllem távol (erre is pld: Biohazard) :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...