Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Huszár: Én éppen most olvasom a Karnevál I-t aztán a II-t és a keleti szelet, ha az embernek vannak M* fan barátai... :) Amúgy a d2-től már rosszul vagyok unokaöcsém (úgy 40 kiló a srác és 13 éves) egész nap görnyedt háttal ül (most is éppen mögöttem, egyszer lefényképezem és elküldöm, hogy jót röhögjél) és az a szart nyomja b.neten napi 8 órában, azon kívűl nem csinál semmit. Szerintem szánalmas a srác is meg a játék is. (na jó az első 2-3 hónapban még én is nekiültem vele játszani, de azóta már felfordul tőle a gyomrom)

Egyébként a kedvenceim: NeverWinter Nights, NWN - Shadows of Undrentide, Avp2, C&c Generals, Mohaa, Heroes 3+Armageddon's Blade, Heroes 4 + Winds of War+ Gathering storm, Diablo - Hellfire, Fallout 1+2, Fallout - Tactics, Warcraft II+III+Frozen Throne, Quake I, Dungeon Siege+kieg, No one Lives Forever I+2+kieg, redalert, c&c I és még sokan mások

Link a hozzászóláshoz
Nekem a 2. tetszett a legjobban, de akikkel megnéztam ,azok azt mondják hogy a 3. legjobb.

Mindegy az egyészben Neo a legjobb :oops:

Aszobám kivan vele ,,tapétázva"... :oops:

Nem rossz a rajongás, de én azt javaslom neked rajong a megfogható dolgok után. Mondjuk amit még meg is szerezhetsz. Ha én nálad lennék nem érezném jól magam, mert folyton arra gondolnék én neked nem vagyok jó. Nem tudom hány éves vagy mert általában tini korban szokott ilyen tapétázás lenni. Mind ez csak jó tanácsként irtam, szeretetből. Kérlek ne értsd félre.

M

Link a hozzászóláshoz

Mazsinó:Igaz tini vagyok, de elég komoly tini, szóval nem érdekel ilyen, hogy ,,Milyen színűre fessem a körmöm ma?", meg ilyenek, és még soha, de soha nem ragaszgattam teli a falat idétlen poszterekkel, mert ilyenekkel nem csúfítom a falat, de ez most kivétel, én sem értem. Nagyon ellene voltam mindig is annak, hogy valaki a kedvenc sztárral teli ragaszgassa és elcsúfitsa a szép letapétázott vagy lefestett falát.....

Link a hozzászóláshoz

én jelenleg az 5ös dolgozataimmal kezdtem "kitapétázni" a falat... higgyétek el, h nem nagy képűségből, mert nincs mire.... jelenleg csak egy kémia van kirakva...

én ezzel elég lassan haladok sajna... és azt se lehet rá mondani, h nem egyedi... főként egy ilyen " hanyag" tanulóra, mint én rám nem... :D:D

a poszterekről meg annyit, h mindenki azt rak ki a falára, ami neki tetszik... habár igaz, ami igaz eléggé viszolyogtató, amikor belész egy haver szobályába, és a falakról hirességek képei nézegetnek rád...

Link a hozzászóláshoz

Venes: hát igen, engem is undorral tölt el, ha belépek a húgom szobájába, felnézek a falra és az egyik oldalon Britni Spirsz meg krisztina agelera a másikon eminem meg fifti cent poszterek vannak. Huszár: az én 5-ös dolgozataim is hasonló számokban vannak.

Azért mondjuk nem riadnék vissza egy szép fantasy kép kirakásától én sem, vagy egy helyes kiscicától, vagy pillanatnyilag az FHM naptáraktól .. :)

Link a hozzászóláshoz

nézd bálint, ami a doga kirakását illeti... szvsz nem csúfit, hanem szépit akármely tantásgyból... az egy másik kérdés, h mennyire szeretjük az adott tantárgyat, de akkor is.... nálam pl ki van rakva egy micimackós - nem kell megijedni 20*20 cm-es - kép is, de csak azért mert én azon nőttem fel, és a család is micimackó máminás....

mögöttem egy ismerős plakát van peff, méghozzá a buszmegálókban talizhatott vele időnként az ember.... :D :mrgreen: :mrgreen: :shock: mátrix-újratöltve... van egy másik, ami nem pucér, de nőt abrázoló plakát is, csak az még nincs kirakva az ősöm miat... kb 1,5*2 méteres... ne kérdezzétek honnan van :mrgreen: :shock: :mrgreen: ... és remélhetőleg sok 5ös dogát tudok még kirakni...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...