Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Ki mit szeret?

Recommended Posts

Üdv!

Ha nekifognál, te is biztosan tudnál csinálni :wink:

amúgy nem egészen kör az alakja... a nyírfagallyat nem tudtam körré formázni.... és a háló is kicsit rozoga, de annál személyesebb :D

kisebbeket is csináltam volna, csak mikor eggyiknél eltört a gally, új ötletet merítettem belőle... van most pár furesz alakú díszem... :D

Link a hozzászóláshoz

Egyszer beszkenneltem egy 200-ast és kinyomtattam 20*10cm-es nagyságba a felét elégettem, úgy hogy csak a csávesz feje maradjon és egy fácántollat lógattam le mellé. :D:lol::D Tök jól mutat. :wink: Ami még jó azok a kúszónövények, nekem rákúszott a hifimre nagyon állat. :twisted: De van még pár szétvert CD is a falamon szépek, pár töltény lóg a plafonról az ágyam felett. :roll: Szal teljes a káosz, de nagyon szeretem a szobám, tetszik. :roll: :oops:

Link a hozzászóláshoz

Egyszer beszkenneltem egy 200-ast és kinyomtattam 20*10cm-es nagyságba a felét elégettem, úgy hogy csak a csávesz feje maradjon és egy fácántollat lógattam le mellé. :D:lol::D Tök jól mutat. :wink: Ami még jó azok a kúszónövények, nekem rákúszott a hifimre nagyon állat. :twisted: De van még pár szétvert CD is a falamon szépek, pár töltény lóg a plafonról az ágyam felett. :roll: Szal teljes a káosz, de nagyon szeretem a szobám, tetszik. :roll: :oops:

Link a hozzászóláshoz

Hmm... :) Érdekes szobáitok vannak nektek is... :)

Az enyémben 2 évig lógtak a plafonról szárított-narancskarikák, aztán mikor bnőmet kirúgták, kicsit bediliztem és azok voltak kéznél... Most egy nagy műanyagsárkány (olyan reptethető, amit régen papírból csináltak) lóg a helyükön, amit ősszel az osztálykiránduláson vettem Prágában... Aztán az egyik falam majdnem teljesen tele van fényképekkel, iszonyat jó néha leülni elé és végignézni az összeset... Sok emléket felidéz... :cry: :oops: :)

Aztán persze tele van GyU-s poszterekkel, quenya írásokkal, a kedvenc idézeteimmel és verseimmel, képekkel, amiket v én rajzoltam, v netről szedtem... Meg néhány emlékkel... Vonatjegyek, Prága-térkép (persze jól összefirkálva minden helyen, ahol jártunk :) ), házasságkötési okiratok a Szigetről, belépőjegyek, ilyesmi... Az ágyam fölött pedig van egy karácsonyfa-fűzér, este tök poén...

:)

Link a hozzászóláshoz
Nekem a szobám a következő:fehér bútorok.Fehér falak.Semmi sincs kinn, csk a szinte hófehér gép.Egyébként mindent szekrények rejtenek.Első megállapítás belépéskor:steril szoba.

Mi ez a nagy fehérség? Csak nem a lelked szine miatt? :lol:

Silmeniel: A ha beküldöd a verseidet Antailnak, akkor kiteszi őket a nagyközönség elé a versek rovatba.

M

Link a hozzászóláshoz
Csak anyám ki lenne akadva ha bármi hangulata lenne a szobámnak.És még kérdik mér utálom...

Ez nem jó. Minden embernek kell, legyen egy kis magán szférája. Ha ezt nem engedik neki, legyen akár a saját szobája, az semmi jót nem jelent az önnálósodásra. Harcolj ki magadnak egy kis részt, mondván az a tiéd. Ha ott rendet tartasz magad, abból nem lehet baj.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Házassági okiratok: tavaly előtt szigeten hozzámentem a legjobb barátnőmhöz és a legjobb barátomhoz. (bigámista lettem... ;) )

most pedig egy jóbarátomhoz ismét.. Ezek vannak kirakva...

Mazsinó: többségében nem saját versek, a sajátjaimat meg nem merem megkockáztatni, azokat nem szívesen adom ki a kezemből... Azért köszi a tippet...

Link a hozzászóláshoz

de nagy kár, h anyám nem olvassa eme fórumot, mivel akkor máris könnyebb lenne érvelni, h mér is (volt) jó a rendetlenség... igy csak évekig azzal voltam basztatva, h mér nincs rend a szobámban...

pedig az én szobámnak a káosz a rendje... én leginkább azt szeretem, amikor már gyakorlatilag nem lehet ugy járni a szobámban, h vmire rá ne lépnél... nos ennek a következménye lett, h anyám kijelentette jó pár éve, h ő biz nem hajlandó betenni a lábát a szobámba... hahajjjj mondtam én, és igen megörültem, mert onnnantól télleg nem tette be a lábát a szombámba...

aztán a nyáron (most) felköltöztem édesapámhoz - a hegyre... és mivel a legtöbb lim-lomomat ne hoztam magammal, igy nem is tudok rendes káoszt csinálni a szobámból, és ban....az iróasztalomon maradt minden a régiben... az egérnek van egy (épp szinte semmi sincs az asztalomon - kor) 20*20 cm es helye, és van egy billentyűzet - beékelve a "minden" közé - az asztalon... és kb 2 köbméter "fontos", vagy "mégkellhet" papir, és egyéb van még ott... ha nagyon nem találok vmit, akkor - tapasztalatból - elkezdem odébb rugni a födön lévő dolgokat, és állt megis találom a keresett cuccot valami könyv, vagy hasonló alatt... szóval nekem szinte a lételemem a káosz... :shock: :roll:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

én azt mondanám a rendet szeretem a káoszban.... egy nagy pakolás után mindig van pár dolog amit nem találok egy ideig...az íróasztalomon mindig állnak a különféle dolgok, mostantól 3 hal is...

de az biztos hogy egy-egy pakolás után vmi klassz hangulata lesz a szobámnak.... nem tudom megmagyarázni...de ezt érem el egy egy új poszterrel is....vagy más változással....

egyébként meg kinek van ideje és ereje suli közben pakolni?

Link a hozzászóláshoz
Aztán persze tele van GyU-s poszterekkel, quenya írásokkal, a kedvenc idézeteimmel és verseimmel, képekkel, amiket v én rajzoltam, v netről szedtem... :D

Igen ezek jók :D

Nekem is vannak hasónlók, meg még egypár metál és punk együttes poszeterei és azok a koncert hirdető papirok amiket le tudtam szedni az órán.

Link a hozzászóláshoz

neeem ti sem szeretnetek h a szobamrol meseljek.. imhoa fortyogo oskaosz ehhez kepest semmi.. ugy lehetne mondani h rekurzivan felsorolhato :arrow: tehat NP teljes feladat eldonteni mi tartozik a szobahoz es mi nem... kiveve talan engem es a szobam allando masik lakojat benot, a japan tancolo egeret,aki a sok ellenvelemeny ellenere igenis izmos! ;)

es akinek a nevet (beno) vagy fajat(eger) edesanyam nem tudja megjegyezni es mindig a kovetkezok valamelyikevel illeti: malac,kutya, macska, madar :) errol ennyit. matrxi trilogia: imho az 1. a legjobb, a 2. resz akciojelenetei meg jok voltak de mar nem tetszett h neo felisten, a 3. pedig khmm kritikan alulira sikeredett. ofkoz ez maganvelemeny. igazabol kar volt letolteni. szedjetek le helyette a ragyogast jack nicholsonnal. tovabbi szep napot ;)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...