Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ki mit szeret?


Recommended Posts

Lithas!

EH! A rendetlenség az én szobámra is jellemző. Én is utálok rakodni, mert utánna nem találok semmit. Szerencsére apám fia vagyok, ő sem szereti a rendet, és nagyon ritkán követeli ezt meg tőlem. De anyám...

Hölgyeim: igazán csodálom önöket, mert ugyan én is gyüjtöm a nekem tetsző idézeteket, de én egy M* füzetbe írom őket.

Darun

Link a hozzászóláshoz

a rendrakás, csak a "bolondok" mániája....a zseni átlát a káoszon...

nekem is rendet raktak a szoibámban...orvul, de szerencsére nics (még) itt annyi ccuccom, h nagy káoszt tudjak teremteni....ellenben a régebbi lakhelyemen, édesanyámnál xcsak egyszer fordult elő, h mikor egy kicsit is idősebb lettem, h anyukám orvul rendet rakott...nos kb 1,5 órát emelt hangon beszéltem vel, h ezt többet nem kellen, mert igen csak nem örülök neki...erre ő kijelentette,h ő többet nem teszi be a lábát a szobámba...mondtam, h rendes állapotokban nem is tudja...van egy "ösvény" aho letudod tenni a lábfejed egy részét, és igy eljuthacc a számitó gépig :D:D:D .... az ágyig szerencsére szinte az ajtóból belehetett ugrani... :D

Link a hozzászóláshoz

Hahó!

Ha már a zenéról van szó, akkor én is hozzászólok. Én kb ezeket mind szeretem amik itt feltűntek, kevés kivétellel, és persze van amit nem ismerek, de a többség bejön. Sok újat nem tudok mondani, mert mindíg akor ugrik be, ha hallom, hogy jé ezt is szeretem. Egyébként mindenevő vagyok, de a rockosabb irányba. Én szereten még a Placebot, és (nem kell röhögni) Most az Operaház Fantomjára vagyok rákattanva ugy egy hete. :oops: Legalábbis nekem tetszik, és ez a lényeg.

Hol van pontosan az a Torock?

Link a hozzászóláshoz

Én sokféle piát szeretek. a sört sokáig nem aszeretem, amég megnem kóstoltam a Heineken-t, de a kedvencem a vodka. És a borok, de azokat nem bepiálásra szánom, azokat ténylegszeretem, főleg a száraz vöröset. és a pezsgőket, azok is jók. de jöhet mindenféle likör meg minden ilyesmi, de e brenditt és a konyakot nem szeretem. és Metaxá-t még nem kóstoltam.

Egyépként nekem is az egyik kedvencem a St. hubi.

Link a hozzászóláshoz

A mi speciaitásunk (amolyan vándor kenutáboros szokás) a TRABANT. Ami nem más mint Barack Pálinka (nem az a kommersz vacak, hanem tutira ütős, jókis 60%os házipálesz :shock: ) + Traubi szóda 1 az 1-hez...

ja igen, meg a búvár: St.Hubertus mellé kísérőnek sör (Heineken mer az a legjobb... :wink: )... és hogy mér' búvár??? há' mer:

Lemegy.

Körülnéz.

Visszajön.

:twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Én mostanában szinte csak VBK-t iszok. De szeretem a sört is, de az csak ugy könnyebb bulikon, vagy úgy este és beszélgetős partikon.

Régebben sokat vodkáztam, és mondjuk úgy ,,meguntam''. Ha nagyon extrém akarok lenni, akkor lemegy egy két pálesz, vagy tequila, de az már ritka nálam, mikor tényleg töményezek.

Nem tudom, de én nem szoktam tól bonyolult piákat inni. Ja, és alkakmanként bejön a gintonik (örök kedvenc, csak drága) és néha vodkanarancs.

Hát ennyit a piálásról. :D

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...