Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2008 - Élménybeszámolók


TAO

Recommended Posts

Üdv!

Elnézést a késői élménybeszámolóért, de most jutok úgy nethez, hogy a gondolataimat is össze tudomrendezni nyugodtan.

Jó volt a tábor, csak hát rövid...

A helyszín a "szokásos", a kaja jó, bár nem híztunk sokat... :)

Köszönöm a szervezőknek, hogy idén is volt tábor, és én ott lehettem, mint KM.

Köszötnet Hullának a modulért, aki igazán megdolgozott érte, hogy győztes lehessen a kalandmodul pályázaton, és egy nagyon átgondolt, megszerkesztett (no és jó hosszú...) modullal kedveskedett minden táborozónak.

Köszönöm a Chutzpah-nak a játékot, igazán jó volt, élveztem, nem hiába, hogy leültünk plusszba is játszani... :) És elnézést mind a második csapatomtól, akiknek nem tudtam mesélni illetve a KM-ektől a miattam is fellépő KM hiány miatt.

Sajnálom, hogy a munchkin versenyből kimaradtam... de legalább nem jutottam TAO sorsára... csak Hullával nem fogok sokat Munchkinozni, mert mindig észreveszi, ha csalok. :)

Jó volt a gyrosozás is, főleg, hogy Venes is evett belőle... :):):) Tényleg, köszönöm a sokféle sütit! Jövőre nem felejtem el én is vinni a saját specialitásomat!

Szóval, jól éreztem magam, csak azt sajnálom, hogy el kellett mennem hamarabb. Szóval: köszönöm mindenkinek!

Link a hozzászóláshoz

Szeretnék elnézést kérni mindekitől, hogy nem tudtam táborba menni. Főleg azoknak, akiknek igértem. Főleg a tavalyi csapatom esetében érzem magam nagyon kellemetlenül. :S

Akik meg ismernek, azok tudják hogy bizonyára komoly oka volt, hogy igy eltüntem, és csak most tudtam visszanézni. Nem fogom felsorolni, magam is örülök, hogy túl vagyok rajta.

Annak kifejezetten örülök, hogy sok pozitiv élménnyel zárult a 2008-as NYT. Magam részeről a TT megcélzom, egyenlőre mint játékos. Jövő nyáron pedig véres bosszút állok a sorson! :twisted:

Mégegyszer bocs mindekitől!

Pisz!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...