Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

"Ez vagyok én!" - Vélemények


Sychter

Recommended Posts

Nos gyerekek,nekem semmi bajom a tápos karikkal, amíg a KM jól ellátja a bajukat!! :twisted: Mihelyt viszont a Km elkezdi még pártolni is a tápokat akkor felmegy az agyvizem!! :evil: Ahhoz meg hogy mindenki tápos karival kezdd-e játzsani csak annyit mondok hogy ez így igaz!! 8) Bár én is tápos karival kezdtem mégse volt túl ütős arra vigyázott a KM!!(hál istennek!!) :lol: Aki viszont igazi szereptjátékosi babérokra tör az hamar felhagy ezzel a csúnya szokással!!Sajnálattal olvasom hogy Alkyone-nak vannak olyan ismerősei akik leragadtak a tápoknál!! :cry: Õket csak sajnálni tudom!! 8)

Link a hozzászóláshoz

Nekem is van 1 kicsikét tápos karit játszó ismerősöm.

UT szerint van generálva, khál kyr- pusztító. Tugyátok, az UT-ben 375 (ugye?) Kap-ot lehet elosztani a dolgokra. Õ ezt megoldotta úgy, hogy ő, mivel Kyria idejéből jött (így nem lehetne khál), 425 Kap-ot oszthat el a dolgok között. Aztán kitalálta, hogy őrá nem vonatkoznak az UT szabálai és hozzáadta a khál faji plusszait a tulajdonságokhoz. (persze a levonásokat nem tette meg). AZtán elérve az ötödik szintet, ilyen képzettségei voltak (hogy csak a leggyakrabban használtakat említsem:

Fegyverhasználat: 5. fok (Mf bónusz, 40 kell a túlütéshez)

Pusztítás: 5. fok (20 kell a túlütéshez+ k6 Ép sebzés bónusz)

Körkörösharc+

Link a hozzászóláshoz

Ja, meg a képzettségei a holdlunír pallosaira vonatkoztak, amikkel úgy 5k6+30- at sebzett. a vértje holdlunír teljesvért, melynek SFÉ-je 12, MGT-je 0

A Km mielőtt széttépte volna a kariját, egy olyan kalandot mondott, amiben mi, nem táposok is harcoltunk. A főgenya Ranagol legfőbb küldötte volt. Mindenki IQ-zott volna, h hogy nyomjuk l, erre az nekiront és három csapásra leteríti. Na ekkor forrt fel a Km agyvize.

Link a hozzászóláshoz

nos igen... a szerepjáték rákfenéjét olvashattuk... mint ismertek, avagy nem ismetek, én az ilyenre csak annyit mondok, h 1: neki is van méltó ellenfele... => kérdem én:mire jó a holdlunír a hatalom szavai ellen???

2: - és nekem ez jobban bejön... - egyszerűen lelőném, mitn egy kutyát... és az a legnagyobb bajom, h ugyanannyit kapnék érte években, mint egy normális emberért...

nem azért mondom, nekem is megvolt az első kezdeti karakterem, aki egy khál volt, mert akkor még én is csak a tápra mentem...ez ugy volt kb 5 éve, és a km-em hülyébb volt nálam... khál főnix-lovag használtam én mindenféle, fajta mágiát, ja és a tp-ok: ok akkor most kaptál ugy 4 szintet, nem 2őt, ja nem mégse, inkább hármat...na ez volta km...

azóta szerencsére sok minden megváltozott, kösztük asszem én a legnagyobbat, szal ma már kifejezetten szedegetem le a tápokat, de ha arról van szó, és meg tudom őrizni hidegvéremet, ami igencsak nehéz, akkor mindenkinek van méltó ellenfele...

Link a hozzászóláshoz

Dehogynem ha ős így a KM is úgy! Én pl megkínáltam volna őt egy démoni síkkal a küldött hejében el teleprtáltam volna mondjuk a vér síkjára -ennek a síknak a démonharcege úgy is ki van dolgozva (hogy ezt hogy csinálnám meg magmondom: -mivel ő is szart a szabájokra én is azt tenném egyetlen egy teleportálás erejéig) a síkon meg úgy is széttépik a démonok (idővel) :wink: és majd démonfatty lessz belőle (nem ölném meg UGYAN DEHOGY :lol::lol::lol: de nem engedném játszani mert akkor már NJK nem több mint tudatlan élőhalott a démoni síkok kisugárzásaival átitatva és soha nem jelenne meg Yneven...) Ennyi :)

Link a hozzászóláshoz

elátkozott:ez nekem hasonlit egy deus ex machinához...isteni beavatkozás, avagy isten a gépezetbe, vagy isteni gépezet...nem a forditása a lényeg, hanem az, maikor egy isteni beavatkozás történik egy halandónál... nos mivel ezt tiltaná az ős paktum, igy csak egy véletlen balszerencse sorozatnak tűntetheti fel a km...jaj megcsősztál az vizes padló...a francba juj kidobtam, h pont ráestél a térkapu pentagrammára... ajjaj... húha...na lássuk hova is kerültél... :twisted:

és inenntől a karakternek vége van, mint botnak...

Link a hozzászóláshoz

@huszár valami ijesmire gondoltam én is lényeg az hogy egy életre elvegyem a kedvét a "játékosnak" :wink: az ilyen tápoktol! Ezernyi hasonló kalandot játszottunk le és ez végül ahoz vezetett, hogy majd 2 éve már nics tápos karakterünk nem egyszer fordult elő hogy én is becinkeltem egy ilyen kis kegyetlenkedést és a barbárom bár nem halt meg inkáb elmenekült Ynevről a sárkány bajtársával....

Ma már annyira odafigyelünk a játékra, hogy a karkterjeinknek szinte nicsenek is mágikus tárgyaik ez alól néhány dolog kivétel de egyiksem a harci lehetőségeknek kedvez 7tsz nomád sámánomnak is csak egy méregtől és átoktol óvó tetoválása van (szinbólum mágia) és ennyi.

De nekünk így tetszik a játék és rengeteget kell törni a fejünket összeesküvés elméleteken ugyanakkor még csak nem is mindig kerülünk ki győztesen a kalandokból bár senki nem hal meg és ez jól tükrözi, hogy a kalandozó sem mindenhatók... (Bár töbnyire én mesélem a politikai, gondolkozós kalandokat. A tegnapiban sem volt csata mégis meghalt egy karakter ((tolvaj)), istenkáromlásért és sok más buktató miatt mágjára került és 12 lehetség elbaltázása kellet ehez ilyenkor már én sem tudok mit csinálni... és a tolvaj elvesztése miatt a játékosoknak mer eséjük sem volt a nyomozás felgöngyölítésére. De élvezték a játékot és ez az ami számít...)

Link a hozzászóláshoz

nézd nálam tegnao ugy kezdődött, h amikor is azt mondtam, h ott ül egy másik asztalnál full fekete ruhába öltozött fényes fekete hajú, kreolbőrű finoman vágottszemű idegenek, és ebből nem vágták le...mikor már harc közben azt is mondtam, h hoszzú, finoman ivelt, beromi éles tőrkkel küzdenek... na ha ebből nem vágja le senki, h govikiak, akkor már elvan uszva minden...

a másik probléma a kaland végén volt... ugyanis a tolvaj kifosztotta a karakterek szomszéd szobájának a lakosát...ugy kb15-20aranyat lopott el... ez még nem is lenne baj, csakhogy ő, meg egy tűzvarázsló mind elitták... pl:pálinkáztak...ha jól emléxem...mire a többiek visszaérkeztek, addigra ők már pocsaja részegek voltak... na ezzel mégis mit is csináljon az ember??:D:lol: :roll: :shock: :D:lol:

Link a hozzászóláshoz

:lol::lol: Én pl meglicseltem volna őket és nem zavart volna ha a kaland eredeti sztoriját elterelem és ha nem tudnak visszatérni a játék ösvényére elmesélem egy másik csapatnak. Minden esetre mivel az NJK-nem hülyék (és ezt minden kalandom végén újra és úlyra el kell mondanom) valószínű a lopás miatt lekapják a karakter kezét -tárgylás meg minden papi vagy bírósági itélőszék stb közbe a többi karakter törheti a fejét, hogy hogy szabadítsák ki ha ráadásúl törvénytisztelőek a játékosok mind ezt az aktuális birodalom keretein belűl kell megtanniük

(nem árt egy kis JOG :lol::lol: )

Link a hozzászóláshoz

Mindenesetre a meglopott szeméj ki jelenesetben egy tűzvarászló volt gyanakodhat hogyha a tolvaj kovetett el kisebb fel nem tűnő hibát bár az tény, hogy bizonyíték nélkül a törvény magasról tojik ra (bár ez is birodalom fügvénye hisz vannak ahol komolyan veszik a tolvajá kiáltást függetlenűl a tényektől) ebben az esetben a sértett maga is cselekedhet belátás szerint ugyanakkor egy részeg bandábol könnyen ki lehet szedni információkat... :wink:

Link a hozzászóláshoz

nos az még a jobbik eset lett volna, ha a tűzvarit lopja meg... :? 8) :(:D :shock: :lol: nem neki sikerült egy az erigowi hecegi udvarból származó bajvivót meglopnia... értékeit nem irom le, amugy nagyis mellék szerpló lett volna, de igy njk-vá magasztosult... a szinje szvsz kb 6-15 között mozoghat valahol... értékeit nem irom le.mert minek?a városban lévő ünnepségre jött...roszkor-rosszhelyen szoks mondani..

látom legközelebb nem lesznek njk-ák. esetleg zombik, meg ehhez hasonlóak...kész.

Link a hozzászóláshoz

Nehagyd ki szerintem a NJK-kat hissz azzal a saját játékodat rontod el az én kalandjaimban nem egy fontos NJK szereplő cselekszik, vagy a JK oldalán vagy ellenük (fontos egyszerre mindig csak az eggyik oldalon áljanak vagy ha még is kettőn vannak a JK-koldalán állok huljanak ki hogy érrezék a játékosok a kaland súját) ha mindegyik NJK-d személyiség vagy egy alap elképzelés szerint cselekszik jó játékhoz vezethet és nem lessz sok dolgod hisz a kalandot a JK-és az NJK fogják terelgetni ám az NJK esetében ez nálam mindig azt jelenti, hogy a JK-k a végén kudarcot vallanak (ez nem feltétlen egyenlő a halálukkal) egyetlen feladatot a megbízás kiadásán kívűl a fojton változó szituációk kijátszása. Az NJK már eleve egy buktatók és ha hibáznak töbis jöhet (törvény, alvilági klán ügynökök stb) és a sok NJK súja alatt magfuladnak a játékosok ha jól játszod ki a különböző csoportosulások érdekeit ámha a karakterek nem vallanak kudarcot tehát learatják így is a babérokat akkor egész jó játékot tudhatnak maguk mögött. Ha nem akkor legközelebb óvatosak lesznek... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Az NJK-val nekem semmi bajom....Én ha beteszek egyet-egyet akkor álltalában azt segítség képpen teszem bele.. :D ..Én álltalában arra törekszem, hogy a Jk-k ne haljanak meg.... Szinte minden harcot úgy próbálom megszervezni, hogy a játékosok, ha lehet ne nyúljanak ki.. :roll: ..Persze a harcot nem lehet anyira megszervezni ezért nem túl erős ellenfelet adok a játékosoknak.....De van mikor rámjön a rosszalkodás és akkor egy csomó NJK-t teszek bele Fiúknak és Lányoknak is egyaránt.. :twisted:....Táborokban vagy egyéb helyeken adok alkalmat a női és a férfi nem kapcsolódására....(egyes esetekben a fiú-fiú, lány-lány kapcsolatra is.... :twisted:)

Link a hozzászóláshoz

varászhasználok második, vagy inkább sokadik sorba valóak.... csatában... amig a harcosok mennek előre, mint husdaráló, mert amint feltűnek egy ellenséges varázshasználó, azonnal nyúlhat magához a harcos...és jön a vari...

ráadásul a varázshasználok első sorban nagyon könnyen, ésgyorsan hallank...én azt mondom, ha egy varázshasználónak annyi esze van, h beáll elsősorba tőrrel fightolni, akr az meg is érdemli...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...