Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Nos az árnyharcosnak semmi köze az árnyvadászhoz... Az árnyharcos átmenetet képez a boszorkánymester és a fejvadász között. Van árnymágiája (mágiát használó fejvadász). Már így is brutálisnak hangzik. Én egy olyan fejvadász alkasztot próbáltam teremteni, ami azoknak a játékosoknak készült, akik nagyon szeretik a sötétebb, ravaszabb gyilkolási módszereket. Ez a kaszt csak és kizárólag a teljes sikerért él. Nem használ más fegyvereket, csak a mesterét?l kapottakat. Csak és kizárólag este hajtja végre küldetését, mikor az árnydiszcipináit tudja használni és senki sem látja. Persze a sok el?ny melett sok hátránya is van: Harcértéke kevesebb mint egy átlagos fejvadásznak, mivel ?k sokkal kevesebbszer harcolnak szemt?l szemben egy ellenféllel. ?k csak odamannek és a fátyolpengékkel átszúrják a célpont gerincét... A másik, amin majd fogok változtatni, hogy els? szinten nem kapja meg a Pyarroni pszi mesterfokát, hanem majd kés?bb... Gonolkozok azon is, hogy legyen e az árnyvadásznak pusztítása mesterfokon... Biztosan várható a kasztnak egyes átformálásai és ezért is kérdezlek titeket pár olyan dologról amit beletennétek vagy elvennétek ett?l a kaszttól.

Nincs olyan kaszt ami mindenkinek tetszik de én annak is örülök, hogy vannak olyan emberek akiket az árnyvadász meggy?zött és megihletett.

Ezért vannak a kiegészít?k és az új ötletek. :wink:

Bahamuth

Link a hozzászóláshoz

Egy sima fejvadász is specializálódhat esti orgyilkosságokra. Akár ?k is csak egy fegyverrel gyilkolhatnak. Magasabb szinten akár még igazi mágiák is használhatnak, amik megkönnyítik az életüket.

Ezek csak azon múlnak, hogy hogyan alakítják ki a játékosok.

Ezért szerintem nem kellene új kasztot készíteni.

És a pusztítás már nagyon durva lenne!!!

Hunter

Link a hozzászóláshoz

Nekem tetszett! 8)

Igaz, pár kisebb finomítás még ráférne, mint minden kasztra úgy általában, de ez, amint már mondtam, nem meglep? dolog. Én is készítettem egy kasztot, de még a mai napon is finomítgattam rajta, pedig már egy éve kész van... :roll:

Ez persze nem azt jelenti, hogy okvetlen 1 év a teljes érési id?szak. :lol:

Link a hozzászóláshoz

Nemrég küldtem el a kaszt újabb frissítését, amiben nem lesz pusztítás és a Pszi mesterfokot is csak 5. szinten kapja meg. Ezen kívül a mesterfokú fegyvehasználatot csak 10. szinten fogja megkapni az árnyvadász...

Egy másik újítás, hogy az árnydiszciplinákat csak este vagy napfényt?l védett helyen alkalmazhatja (ballang).

Mondjuk az a 10. szint? fegyverhasználat nemtudom, hogy jó-e oda... :?:

Link a hozzászóláshoz

Nemrég küldtem el a kaszt újabb frissítését, amiben nem lesz pusztítás és a Pszi mesterfokot is csak 5. szinten kapja meg. Ezen kívül a mesterfokú fegyvehasználatot csak 10. szinten fogja megkapni az árnyvadász...

Egy másik újítás, hogy az árnydiszciplinákat csak este vagy napfényt?l védett helyen alkalmazhatja (ballang).

Mondjuk az a 10. szint? fegyverhasználat nemtudom, hogy jó-e oda... :?:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...