Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Hmm... Dagontól azóta sem kaptam kézhez a régesrégi kasztom egyetlen papírra vetett példányát, de MOST, EZEN A HÉTVÉGÉN 2004.12.03-án a vasárnapi szerepjáték azzal fog zárulni, hogy a DRAGON ünnepélyes keretek melett átnyújtja az agyonátírt 20-szor felújított immár tökéletes árnyvadász kasztot... REMÉLEM már nem kell húznom az agyatokat azzal, hogy mikor lesz már végre árnyvadász... Már csak egy kicsi kell és fenn lessz az oldalon... :D:D:D:D:D

régen fórumoztam már.... :cry:

Link a hozzászóláshoz

8) :D Túl sok mindenben jó...

Ez azért nem teljesen így van, de tény, hogy erős kaszt. De ne feledd egyedül van és túl sok, nomeg jó vadász van a nyomában. Az Ikrek nem kispájásokból állnak, ezért jobbnak kell lennie az Ikrek ügynökeinél ha élni akar, de az Ikreknek kapcsolatai is vannak, az AV-nek nincsenek...

Nem sokban különbözik az átlag fejvadásztól, tud varázsolni az igaz, de nem kapja meg a Slann díszciplínáit, jó fegyverei vannak, de nem használ másokat, jobb rejtőzködő, de jó nyomolvasók is üldözik...

Alapvetően pedig az ETK-s fejvadász is erősnek mondható a többi harcos kaszthoz képest. Az AV csak egy klán ami fel lett dobva az átlag vadászokhoz képest, viszont nem keményebb mint az Anath-Akan, Gorviki vértestvérek vagy az Ikrek, velük egyszintünek mondanám.

Link a hozzászóláshoz

Uhh, tényleg megkapta a Slannt. Ehh ez a rész kimaradt, mert eddig szóba sem került. Mindegy nem hsizem, hogy már módosítva lesz, de eddig nem volt. Mind1 én eddig úgy játszottam, hogy nincs neki, és ezután sem lesz, mert az már tényleg sok, meg ha nem is számít annyira.

...Node azért egy tolvaj ha szervezet tagja, mindig visszatér családjához és láthatja testvéreit. Az AV-nél ez már nem él, egyedül kell boldogulnia, és bár vannak szabadúszó tolvajok nekik legfeljebb a Kobrákkal kell számolniuk, és ők is legfeljebb csak védelmipénzt szednek be tőle ha ráakadnak, nem pedig az életét.

Link a hozzászóláshoz

Ez inkább a fejvadászok topickjához tartozik, de válaszolok. Az ETK szerint Kránból nem lehet JK-t indítani következés képpen rájuk eleve más szabájok vonatkoznának. A neten van egy kieg: A fejvadászok könyve, nah abban le van írva 3 Kráni, vagy Kráni származásu fejvadász klán és abban egyik sem kapja meg a Slann díszciplínáit.

(Meghát a Renegátban is azt olvashattad, hogy a Messor nem szimpatizált a Slennekkel.)

Egyébként igen, sztem nem kéne az AV-nek a Slann, de mint mondottam el is kerülte a szememet eddig, és így is tökéletes volt, ezért ezután sem fogom használni.

Link a hozzászóláshoz

Az én árnyvadászom alapvetően erősebb mint amit itt írt le Bahamuth, én még egy egyel korábbi verziójánál váltottam kasztot egy Ranagolita fejvadászommal, a sztoriját megtalálhatod az előtörténetek között. (Aquar Quaredon)

Egyébként mellete kalandozot már egyszerre Pyarroni nemes lovag, és Pap is, ugyan ebben a kalandban 3. társa egy Toroni BM volt. De kalandozott már tolvajokkal, varázslóval, harcosokt tucatnyi fajtávjával. A végjáték az esetek töbségében ugyan az volt: A karakterem hasznot húzot a többiek pedig nem, vagy lelépet és a többieket a végső ütközetben faképnél hagyta, vagy hősiesen hejtállt és megmentette a többiek életét de azok vérdíjat tűztek ki a fejére és ő ezért egyesével végez velük. Ebből látszik, hogy ez a karakter nem csapatjátékos, csak eljácca, hogy az mert így jut haszonhoz, hogy megvegye a napi betevőt...

Link a hozzászóláshoz

Nos megmondom őszintén: Úgy, hogy ők nem tudták ki vagyok, és soha nem is jöttek rá. Egy kaland volt ami során az első inkognitóm megsemmisűlt, mert fényderűlt kilétemre, de akkor kölcsönösen nem árthattunk egymásnak a körülményekre való tekintettel, és mivel elváltak útjaink ők csak a vérdijat intézhették el...

Korábban én meg azért nem ártottam nekik, mert minden olyan megnyílvánulásom ami természetemből fakad, veszéjt jelenthet álcámra nézve, és túl rég létezik ez a karakter Yneven ahhoz, hogy lebuktassa magát, mert túl sokan keresik... De mondom olvasd el a sztoriját és minden kérdésedre választ kapsz.

Link a hozzászóláshoz

Nos, hogy a nagymester is szólhasson :wink: meglehet Sceurpien, hogy te a kaszttal kapcsolatban egyellőre csak az erősségeket látod. De sajnos ellensúlyozás képpen a kasztnak vannak bizonyos megkötései, erkölcsi visszahúzásai és a kasztjából adódóan állandó veszélyhelyzetei. Ezeket most azért írom le, hogy tisztán lásd az árnyvadász létét Yneven.

nos hol is kezdjem. Ha elolvastad a klán történetét, akkor az már nagyon sok információd van a kasztról.

:arrow: Rituálisan kiátkozták őket toronból. Ebből adódóan vissza már nem mehetnek, az ikrek esküt adtak bosszújuknak, a Morgena papok nagy része elpártolt tőlük. Nem akad sok szövetséges, mivel a toroni fejvadászokat szinte mindenki gyűlöli és kevesen pártolnának egy kihaló félben levő klánhoz. Itt utalok a nemesi házakra, hercegségekre, vagy más fejvadászkánokra.

:arrow: Üldözöttek. (ez nem csupán állítás) azért emeltem ki ezt a szót a kasztban, mert ez így van. Ha egy árnyvadász felbukkan valahol és hibát ejt, arról az ikrek tudni fognak. Toron boszorkányhercegei tudnak az árnyvadászok létezéséről, mitőbb maga a császár is. És nem akarják, hogy Morgena a híveitől erőre kapjon, mitőbb nem akarnak egy erős riválisról hallani toronon kívül. Ezért folyamatosan küldi az ügynökeit az országokba, és jelzem nem csak Ikreket. A boszorkányhercegek keze messzire nyúl. Igaz a titkot megtartják maguknak... Jobb, ha csak Toron tud az árnyvadászokról. így sokkal óvatosabb tud lenni. (tehát szerepjátékban mindig ott lesz a veszély. ez a KM-en múlik)

:arrow: Mágiát használ... Igen de korántsem akkora erejűt mint esetleg az árnyharcos, napfényharcos, stb... Egy varászhasználó azonnal megszüntetheti a varázslatát és, akkor nagy gázban van. És kevés mágikus tudása van. A legerősebb varázslatának az árnytombolásnak is iszonyatos hátrányai vannak. pihennie kell, lebomlik az összes dinamikus pajzsa, megjelenik egy jel a testén, ami örökké rajta lesz. És ha a jelet valaki meglátja és ért, esetleg hallot róluk, akkor jönnek az Ikrek, pontosan k3 vagy k5, a szint a Km-é...

:arrow: Harcművészek szerint van a szintlépése, Kevesebb a HM és a KP, a fegyvereit csak megfelelő körülmények között használhatja. Ilyen pl a krániaknál a mara-sequor.

:arrow: És a legfontosabb, NEM TUDHATJ

Link a hozzászóláshoz

helló bahamuth azt szeretném megkérdezni hogy az árnyharcos varázshasználó kaszt milyen fajta mágiákat ismer illetve tud használni

kíváncsi lennék rá mert elég gyenge vagyok így a többiekhez képest mind a hárman 5-ös szintűek vagyunk tegnap kezdtük a kalandot

nekem csak 6 árnymágia van meg ezért kérdezem hogy milyen és mennyi varázslatot tud?? Kérlek ha elolvastad válaszolj nagyon fontos lenne estére kéne már a válasz mert 6-kor kaland folytatás lesz!!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...