Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Tehát azt akarod mondani, hogy az úgymond "selejteket" egyszerűen száműzik, hagyják futni? Nem tartanak attól, hogy a száműzött tanacok bosszúból világgákürtölik az árnyvadászok a közösségek pontos helyét valamilyen módon?(pl.:pszível)Találhatnak maguknak pártfogókat a különböző országok felsőbb vezetőségében. Az esetleges megtorló akciók

pedig súlyosan megcsappanthatják a tagok létszámát.(bár ahogy néztem a képességeiket, nem kell sajnálni őket) Vagy talán külső védettséget élveznek?

Link a hozzászóláshoz

Nos ez igen fogós kérdés... De, ha világgá kürtölik azzal csak magukra hárítják a bajt. Hiszen egykoron ők is azok voltak... Bosszúból talán másországban levő mesterhez szegődhetnek be de erre gyakorlatilag nulla az esély. Nem teszik meg... A másik, hogy ha megtennék, nem csak 1 országbeli árnyvadászcsoportok indúlnának az illető keresésére, hanem a többi is, mivel ez a hír őket is fenyegetné...

Link a hozzászóláshoz

Igen pofásnak pofás, de talán nem kéne tovább gyengíteni, hiszen már így is rendesen alulmúl elég sok karaktert elég sok téren (mondjuk a kardmüvészt). egyébként meg, aki tápolni akar egy karakterrel, az úgyis talál kiskapukat, akármit csinálsz, aki viszont a szerepjátékos élményért játszik annak úgyse az számít, h most 3 vagy 4 Kp-t kap a karaktere szintenként. nekem legalább is nem EZ a mérvadó... ( :cry: hogy ez milyen romantikus, brühü-brühü)

Bahamuth: ...és mi a véleményed arról, h magasabb szinteken újabb diszciplinákat kapjon? (moondjuk a Slan-ek helyett... :wink: )

Ami inkább zavar, az az elötörténet. de most komolyan, hogyan tudsz egy

Link a hozzászóláshoz

gangler: kifejezetten tetszik, amit kitaláltál!!!!!!!!!!!

Ez a kalandozás, egy mester, egy tanonc ez nagyon bejön... :wink:

Szerintem így kéne csinálni... A másik, hogy még azt nem találtam ki, hogy a többi "szekta" hogyan viszonyúljon a többihez???

Jó, Yllinor vs. Krán és Gorvik egyértelmű...

De mi a helyzet Toronnal :?: :?: :?:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...