Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

bahamunt:végre!végre látim, h hogyan is képzelted el a fátyol pengéket...5letes...de télleg neház elrejteni egy kicsit, amugy meg jól is néz ki, és jól használható...

csak az a bj, h a csajszi aki használja az nem áv, hanem egy vértestvérnek tűnik leginkább, és ő-mint a bemutatóból is kiderül - nem a rejtőzéses hátbatámadást alkalmazza, hanem bemegy, és elpusztit mindenkit, kivéve a friss húst, h legyen mit inni, szal neki nem is kell elrejtenie, mig egy áv-nak tanácsos lehet, ergó

arra lennék kiváncsi, h az ávknak nem rövidebb-e vmivel a pengélye???

Link a hozzászóláshoz

Olyan szinten rövid, hogy a pengék ne érjék el a vállakat. minden fátyolpenge a gazdájára van kialakítva. Egy kámzsnával vagy testet beborító köpennyel elrejthető, és a városőrök általában kardhüvelyt fognak keresni nem pedig a csuklóvédőn fognak borotva éles pengék után kutakodni. A másik, hogy egy alapfokú álcázással is bőven elrejthetőek..

Link a hozzászóláshoz

Bahamuth: kössz az ízelítőt a MészárosLány2 -ből. Egész jó lessz a jatek, remélem! Az tény, hogy miss Rain nem a "becserkészem az áldozatom és halkan elteszem lábalól" - megoldások híve. De a fegyverével bármit el lehet érni.

:arrow: A korábbiakhoz: Ha a kiscsaj ilyen akrobatikus kunsztok végrehajtása közepette képtelen megvágni magát, akkor egy

Link a hozzászóláshoz

Attól függ, hogyan játszod ki. Azért lehet a mozdulatokat színesíteni. Itt van az ugrás - akrobatik százalékos képzettség. 100%-on azért lehet vele kegyetlenkedni :twisted:

Amúgy a kámzsna remélem nem selyemből van, mert a penge ahhoz is hozzá ér nem? Amúgy ez esetben még ostoba városőrnek is feltűnik, hogy nem pege van mindkét kezed helyén.

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Bocs gangrel, hogy csak most reagálok 16. oldalon megejtett válaszodra.

Nos azt akartam mondani, hogy ezekben a népekben erősebb a tradíció, mint az életösztön (az asszaszinokat itt ne vedd bele, mert itt a szer utáni vágy oldotta meg a személynél, hogy eszébe se jusson holmi élniakarás dolog).

Ellent pedig ha mondtam is magamnak, ne vessz el írásomban, hisz ahol a küldetés utáni halálról írok az maga a tradíció. Ne feledd te európai emberként állsz hozzá a dolgokhoz.

Csá!

Link a hozzászóláshoz

Nos elméleted hitelesnek és igaznak tűnik... De a fátyolpengék eredeti elképzelésein nem nagyon szeretnék változtatni... (ezt már legyetek szívesek megérteni) Viszont az elrejtés valóban fontos momentuma a dolognak. Én úgy vélem, hogy egy erős szövetből készült kámzsnával el lehet rejteni, a másik, hogy az árnyvadászok évekig vannak azokban a pengékben és képesek egy olyan mozgáskoordinációt kialakítani, melyel a kámzsna alatt feltűnés nélkül tudják mozgatni a kezüket... Én úgy vélem, hogy egy 10-12 évnyi árnyvadász képzés elég rutinossá tehet egy embert... Én így gondolom. Szerintem el lehet rejteni azokat a pengéket... Ha nem, akkor kitalálok valami olyan "álcázóberendezést" :lol: amivel meglehet tenni.

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Ezek után rónás gyerekek kisérlete után aszem télleg egy "álcázó berendezés" kidolgozása volna a célra vezető.

Leginkább Gangler (milyen kár hogy nem antitribu :( ) koléga fejtegetése

oldja meg a szitut a nem viszem a budira című dologgal.

Emlékezzünk Raynere ő se rejti sehova mert feltehetőleg akkor szaladgál velúk, amikor mindegy ki látja. Aki látja az amúgy is megizleli.

Ja és ha kicsit neki áltok valakivel barátságos mérkőzést vívni észre veszitek a hosszú ruha eléggé akadájozza a mozgást (v, fussatok hosszúkabátban nyomjatok pár fekvő felülést és ráéreztek.)

Rayne is ujjatlan cucba nyomja, mert a pólójába is csúnyán beleakadhatna kardocskája.

Más.

Megvan már az új háttérsztorija a kasztnak?

Mi egy

Link a hozzászóláshoz

Szerintem is Gangrel látja jól a helyzetet. Én mikor gorviki fejvadásszal játszottam, úgy minden 3. mese pár percére vettem elő a fejvadászkardokat. Csak akkor kellene neki egy-két common fegyver is(tőr, rövidkard, bot), amiket egyébként használ. A köpeny alá SEHOGY nem lehet ezeket rejteni, 50 év gyakorlás után sem.

A zsák alja az az igazi álcázás:)))

Esetleg legyen neki erre egy árnyképessége (mágia, pszí), amivel elrejti. De akkor se húzzon rá köpenyt, mert 10 percenként vehet egy újjat, mert átvágja a szövetet. Gondolom ez azért valami éles penge, nem? Az meg átvágja a köpenyt. És ne felejtsük el, hogy 40 fokban elég hülyén néz ki az a köpeny, meg gyanús is...

Nézzük már meg a képeket, ezt csak akkor lehet köpeny alá rakni, ha a delikvensnek nem hajlik a könyöke. Ezt csak merev karokkal lehet viselni. Fakezűek előnyben :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...