Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Ja, itt van a paplovagom leírása szerintem király az el?története... Másik fórumrészen van fenn de ide is beleteszem... Kiváncsi vagyok, hogy hogy tetszik? :D

A nevem Antorial Durien. Ordanban láttam meg a napvilágot Darton második havában. Édesapám Shadarr jóhír? harcos volt, mígnem egy csatában életét veszítette. Édesanyámat nem ismertem, hisz születésem közben tért át a túlvilágra.

Link a hozzászóláshoz

Befejeztem az árnyvadász frissítését... A következ? dolgok lesznek benne: 10. szinten Fátyolpenge készítés mesterfokon, (ki lett hagyva a mászás és a futás alapfoka, tehát azt is beletettem a kezd? képzettségekhez), a fegyverzet is megváltozott ( az UT szerinti fejvadászkard átalakított értékeivel megy) Ké:8 Té:18 Vé:16 Sp:k6+2, az árnystílus is megváltozott Ké:6 Té:18 Vé:12. a diszciplinákhoz pedig hozzáírtam az er?sítésüket... Ez a 3.0-ás végleges vezió 8)

Link a hozzászóláshoz

Harder, Faster, Stronger

A fátyolpenge 16 vé vel... ezt elmagyaráznád, mert én úgy olvastam, hogy az szinte tényleg fátyol, tehát, túl sok a vé... de persze könnyen el?fordulhat, hogy csak én értettem félre. Elmagyaráznád? :wink:

Mással fel?lem nincs gond, minden kiegyensúlyozottabnak t?nik. Szal király az írás!

Link a hozzászóláshoz

Hmmm...fátyolpenge???a neve alapján és az alapján ami itt elhangzott elég nehéz elképzelni.Els?re a tibeti szerzetesek papírvékony, borotvaéles kardja jutott eszembe, de ez a vé egy kicsit sok ahhoz.Ilyen vé mellet ez valószínüleg egy viszonylag nagy keresztvassal, igen er?s, rugalmas pengével rendelkez? kard.Tehát elég nehéz összeegyeztetnem a kett?t.

Link a hozzászóláshoz

"Kicccsit" durvák az árnydiszcíplinák.

f?leg az az árnytombolás vagy mifene.

Tám/kör: +2?

akkor az már els? szinten 3k6+6 körönként...

Ja, de gondolom kett? van neki, mert kétkezes harc MF...

akkor 6k6+12...

té alap 25, képességekkel cirka 40, plusz mondjuk 5 Hm az 45 + az árnytombolás +30. És még rohamozik is, meg árnypenge vagy mi TÉ az aszongya hogy: 40+5+30+20 meg fátyolpenge +16 az aszongyahogy: 111.

Els? szinten. Leveri a Kyr pusztítót. 1-2 kör alatt.

És mondjuk 8. szint:

szintenként 5 HM té-re az els? szintet kivéve +35 az 146, plusz mesterfok az 156 plusz gondolom addigra 153 Mp-os rúna az 176.

Egy nyolcadik szint? gladiátornak cirka 160 a TÉ-je, és akkor már elég sokat adott rá. Arénában, egy ellenfél ellen, mesterfokú fegy.használattal, rúnákkal.

Egyébként mogorva Cheinek (17. tsz-? harcos és 12. tsz-? arel-pap) ugyanennyi, 176 a TÉ-je az Eldírrel... csak ? mondjuk 29. szint?.

Asszem egy kicsit er?ske lett ez az árnylófasz.

Link a hozzászóláshoz

ja és a sebzése akkor k6+2 +4 rúna +4 a 8. szint miatt. + gondolom már húszas ereje van addigra, er?keszty? meg ilyesmi, úgyhogy k6+14 * 6 az aszongyahogy: 6k6+84 körönként.

Már létezik huszontizenezerféle fejvadcsi, nemtom mér kellett még egy.

mogorva Chei Eldírrel és Niunnal körönként: 2k6+16 és k10+16 * 2 egyenl?: 4k6+2k10+64. 29. szinten.

és kb. 500.000 Tp jár érte.

és mondjuk példának egy Xing még (35.000 TP, démonúr)

2k6+12 *4 az 8k6+64 körönként.

Szóval barátságos a karaktered.

Már bocsánat, hogy így szidom. De egy takony.

Link a hozzászóláshoz

Egye fene! akkor csak második szinten tud árnytombolást.

a 6k6+12 az hat támadást jelent, mert:

mindkét kézben árnypenge az kettő, támadás/kör árnytombolással +2, vagyis két fegyverrel +2 és +2 azaz plusz négy.

2+4 szerintem hat. k6+2 szorozva hattal a 6k6+12.

A tizennyolcadik szintű főnixnek meg már nincs szüksége varázstárgyra. Elmondanám, hogy a történelem negyedik legerősebb karaktere a tiéd: a legerősebb Mogorva Chei (17+12.tsz), A második Shackallor(10+10+7. tsz), A harmadik Sonor(18.tsz). Alyr Arkhon 17. szintű. Meg Marques Dequator. nyolc-tizedik szint környékén (legalábbis, ahogy mi játszunk) már körülbelül 200-250 Mp-nyi (rúnatárgyak, amulettek, stb...) varázstárgya van a karaktereknek. Abba könnyedén belefér egy erőkesztyű. És elég sokan játszunk így.

Nincs erőkesztyű? akkor sajna csak 6k6+60....

Ezen az árnytombolás dolgon szerintem vissza kéne húznod.

Egyébként sorry, a kritika tényleg durvára sikeredett, de a kasztod is. Szerintem. Az alapötlet egyébként jó.

Link a hozzászóláshoz

A +2 Tám/kör az árnyvadászra, és nem a fegyverekre vonatkozik, nem?

Akkor csak 4-szer támad.

Ez az árnytombolás tényleg durva!!

Magasabb szinten sokáig tart, és sok bónuszt kap. Főleg, hogy már 3. szinten tudja alkalmazni. Szerintem azokból a bónuszokból is le kéne faragni. Vagy úgy kéne csinálni, mint a Chi-harcot. Hogy minden szintem nő a bónusz.

Link a hozzászóláshoz

Nekem csak egy kérdésem lenne a dologhoz.... Mi az amiben kevesebb és mi az amiben több mint egy sima fejvadász :?: Ha van neki ez a sok árnydiszciplinája akkor feltehetően a hm kevesebb, meg a kp is mert nyilván ez a pszi része a dolognak igen keményen felőrli az idejét. Nos a Fátyolpengéről annyit, hogy ha a bloodrayne fegyvereit nézem akkor a 18/16 jónak tartom, de ezekkel kicsit ormótlanul lehet harcolni. Azért azt is nézd meg hogy egy vámpír kicsit erősebb mint egy ember, és az egy dolog hogy ő így harcol vele, azonban egy fejvadász nem bizti hogy tud. A fejvadászkard egy eléggé sokrétű fegyver ezért vannak ilyen értékei, a mara sequornak meg azért mert szerintem krán a tökéletességre ment, és meg is van a tudás ahhoz hogy azt létrehozzák.... Amint írtad ha kifejezetten támadásra használja a fegyvert akkor nincs ekkora védője.... Szvsz....

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...