Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Ha megtagadja, vagy nem teljesíti a feladatát, levágják a kezeit, és vakon elengedik... (súlyosabb esetekben megölik) Ha engedély nélkül távozik a rendjétől, a mestere és még jópár k3-mal magasabb szintű árnyvadász megy a keresésére...

Ezért fogom megcsinálni azt, hogy kalandozhasson de minimum egy tanítványt ki kelljen képeznie a szülőhazájában...

Link a hozzászóláshoz

Alapból kráni elffel nem jöhetsz kalandozni... Az első héten küldenének 2 osztagnyi harcost és vagy 4 yllinori árnyvadászt érted.... Simán ki lehet szúrni egy kráni elfet esetleg pyarron területén, hisz az elfendeliek és a sirenariak biztosan rájönnek a létezésére...

NAGYON NAGYON rittka esetben számolhatunk JK-nak egy kráni elfet...

Link a hozzászóláshoz

Srácok ezt most legyetek szívesek befejezni. Van chat ott lehet ilyesmit megbeszélni. Ne kelljen már 2-3 lapot visszalapoznom hogy tartalmat olvassak, és ne hülyeséget. Ezt a két oldalnyi beírogatást pedig töröljétek magatoktól. Nem erre való a fórum.

Ennek ellenére csak gratulálni tudok az árnyvadászhoz, és szeretnék kérni egy példányt a végleges verzióból minnél hamarabb.

A törlést komolyan mondtam, ha ti nem teszitek meg akkor én jövök :)

Link a hozzászóláshoz
Ha azt mondom, hogy az árnyvadász találkozik, egy kráni fejvadásszal, akkor adott esetben (amennyiben az árnyvadász segítségre szorul) segítneki, vagy nem foglalkozik vele. Persze nem kell, hogy ingyen tegye.

Szerintem te el sem olvastad az árnyvadászt csak kérdezel össze vissza... :?

Feketén-fehéren leírtam, hogy az árnyvadász lehet Yllinori is és KM engedéjével lehet félelf... Add össze a kráni fejvadászt és az Yllinori félelf árnyvadászt és találd ki, hogy mi sül ki belőle....

Más: A fórumot olvasóknak elnézését kérem a chat jellegű "fórumhibák miatt" Necromancer dolgozik rajta, hogy a felesleges írások ne szerepeljenek itt... ;)

Nemsokára készen lesz az árnyvadász teljes leírása, sok kiegészítéssel... Necro: KÜLDÖK MAJD EGY PÉLD

Link a hozzászóláshoz

Bahamuth: örülök, hogy kérésem érdekében tenni foksz valamit, (esetleges alap elképzeléseim nekem is vannak, hisz az általuk alkalmazott "harcművészet" és életstílus meghatározó de elsősorban a te jövőbeli elképzeléseidre volnék kiváncsi.)

Az árnyvadászok gyűléséről nem tuttam de az írásoddal kapcsolatban fölvetődik egy kérdés: ha netalántán száműzik akkor az azt jelenti mindha megszegkte volna a törvényeiket és a szerint járnak ell csak adnak nek egérutat, vagy egyszerűen függetlenné válik és sorsára haggyák :?:

-Mégvalami holl van az a gyűlés hisz mint tudjuk 4 hejen okítják az árnyvadász stílusra az embert feltételezem, hogy 4 különböző gyűléshej is vann. hisz a birodalmaknak nincs túl sokk közük egymáshoz (ez alól talán Gorvik és Krán a kivétel).

Link a hozzászóláshoz

Szevasztok. Én senkit nem akarok megsérteni de ez akkora szar, hogy ijen nincs.

Nagyon kevés indok az árnytombolásal szemben az, hogy az alap véböl kivontál 5-öt. mivel az árnyvadászok direkt a a gyors meglepetésszerü támadásra gyurnak a vének semmi jelentösége. ha valakit alapfokon hátbaszurnak akkor az jobb hejekenn nem támad viszza.

emellett nem ajánlom, hogy még pusztitástis tugyanak mert akkor ez egy ujabb tipiks táphalmaz leszz.

Pl egy mese alkalmával 250Té-t produkált egy szörny, egy pap/fejvadász (Sequator) 4/4 egy ütéssel elteritett. De jött a gladiátorunk egy 1/3 as

Link a hozzászóláshoz
Szevasztok. Én senkit nem akarok megsérteni de ez akkora szar, hogy ijen nincs.

Nagyon kevés indok az árnytombolásal szemben az, hogy az alap véböl kivontál 5-öt. mivel az árnyvadászok direkt a a gyors meglepetésszerü támadásra gyurnak a vének semmi jelentösége. ha valakit alapfokon hátbaszurnak akkor az jobb hejekenn nem támad viszza.

emellett nem ajánlom, hogy még pusztitástis tugyanak mert akkor ez egy ujabb tipiks táphalmaz leszz.

Pl egy mese alkalmával 250Té-t produkált egy szörny, egy pap/fejvadász (Sequator) 4/4 egy ütéssel elteritett. De jött a gladiátorunk egy 1/3 as

Link a hozzászóláshoz

Ri Amaren irása tényleg nem túl "kedves" :wink: de valahol meg lehet érteni, fölháborodott egy KM által fölálított lehetetlen hejzeten hisz nincs JK 1-5 tapasztalati szinten aki ne terüljön ki egy 250-es támadástol és mivel a kalandnak eléggé fontos hátsó szereplője volt kellemetlen hejzetbe hozta hogy egy veszéjesnek kikiáltott vadász az ÉN karakterem meg bírta állni a helyét (nos az árnytombolás modosításairól nem tudok de szeretném megnézni- Hol találom meg :?: a kiegészítöknél, a kasztoknál nem találtam modosítást). Ugyanakkor tudni kell, hogy én az aktuális szituban hejzeti előnyöket próbáltam kihasználni a szörny lomha volt bár nagy, valójában épp alalakuló félben lévő halandó volt (mágikus fegyvere senkinek sem volt) mindenesetre a fizikai test sebezhető így én a szétdarabolás mellet döntöttem eggyik lábán lecsonkoltam (nem első csapásra) utánna a foldön fekvö lomhaság már nem igazán tudott mit csinálni, miután a fejét is szétbarmolta már nem is törödtem vele...

A problémájával kapcsolatban én csak innyit mondanék, hogy az árnytombolás is egy olyan diszciplina mej a fent elmondott helyzethez hasonló szituációkban használhatóak (Ha a KM erölteti egy szemtől szembeni harc lejátszását egy fejvadzásszal én minden esetben a gyors lejetszásra mendtem mág az

Link a hozzászóláshoz

Ujjaabb hozzászolás Ri Amaren megjegyzéséhez (bár ezt már megbeszéltük egymás közt itt is elmondta a véleményét... akkor elmondom az én véleményemet)

Az eggyik dolog, hogy hejt tuttam állni az az hogy mégis egy 6. tsz. fejvadász tudásával álltam ki a szörny ellen (hisz a 1/3 váltás során jött létre de ezt fenteb már mondtam-ilyenkor viszont az addig tanult tudást nem veszíti al a karakter...)

Link a hozzászóláshoz

Nos ezzel kapcsolatban ennyi és szerintem térjünk vissza az eredeti kérdésekhez:

-Hol találom meg a modosításokat :?:

-Mi történik (üldözik vagy sorsára haggyák) ha a gyüléstől száműzik a fejvadászt (halott mestere miatt) :?:

-És mennyi közük vann egymáshoz a különböző birodalmak (Krán, Gorvik, Toron, Yllinor) gyülései hisz feltételezem függetlenül az egyének egymással való kapcsolataiktól és a birodalmak egymáshoz viszonyított politikai hejzetétől a többi "gyűlésnek" is érdeke a másik "rend" fennmaradása, hisz ugyanazon kaszthoz tartoznak mégha nem is bírják egymást... :?:

-És persze az UT-szerinti elképzelés (bár ez ráér)... :?:

Köszönöm

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...