Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Bálint: az igasság az, hogy én pont a szabadúszásra szeretnék rátápolni de mivel így is fél Ynev lohol a nyakamban nem akarom, hogy az új"családom" is ellenem fordúljon ugyanakkor az aktuális karakteremnek nagy megkötés lenne egy "mester" létezése.) De kössz a drótot. Tehát szeretnék lehetőségek után nyomozni ami ezt elkerüli és a karakteremnek kedvez. -

Link a hozzászóláshoz

Nos, a Teljes átalakítás még folyamatban van. Az lesz a végleges verzió, amit majd mazsinó is megnéz. Mivel időm se sok van még nem krült ki a teljes átalakítása a kasztnak... Igérem A Vé nem lesz az árnytombolásban. De egy csöppnyi türelmet is kérek...;)

Elátkozott:

:arrow: Nos Yllinor árnyvadász szektája amolyan védelmi vonalnak mondható. Eggyik szektával sincs szövettségben sőt Gorvikkal és Kránnak folyamatos ellenségeskedések folynak. Yllinorból akár Félelf árnyvadászok is kikerülhetnek, de azok jelleme már eléggé sötétnek mondható. Toron árnyvadász szektája inkább vallható függetlennek a többi szekta közül. Persze inkább szövetkezne Gorvikkal vagy Kránnal de nem teszi meg, inkább marad független. A Gorviki szekta nagyon is kemény: Közel áll a gondolkodásuk a krániékhoz, de azoktól sokkal óvatosabbak. Persze az örökös fajgyűlölet mindegyik gorviki árnyvadászban benne van. Ettől függetlenül sokkal több Wier árnyvadász kerül ki gorvikból mint Toronból. Kránról sok mindent nem lehet elmondani... Kegyetlen, ravasz és első sorban nagyon képzett fejvadászok.

Link a hozzászóláshoz

Az árnyvadász kitalálójának írom levelem.

Úgylátom elátkozottal együtt már nagyon unhatjátok a mágust. Olyan régóta játszotok, hogy már minden kombinációt kipróbáltatok? Nem hiszem. Az eddig rendelkezésre álló számtalan kaszt mellé teljesen fölöslegs volt megalkotni egy olyat, ami tulajdonképpen a fejvadász agyontápozott verziója, minde eredeti ötlet nélkül. Az árnytombolás arra szolgál hogy a karakter innentől már szemtől-szembeni harcnban is legyőzhetelen legyen az embertelen magas plusszai miatt, a többi képessége pedig arra, hogy ha hátulról támadna, azt se vegyék észre. Hol itt a realitás? Mindemellé a megkötései nevetségesek, abszolúlt nem ellensújozzák a diszciplinái erősségét.

Sikrült léterehoznod egy olyan kasztot ami második szinttől már irreálisan erős. Gondolkodj el azon hogy ez a saját szórakoztatáson kívül mire volt jó.

Link a hozzászóláshoz

nehari, h ide dugom a rusnya képem, csak annyit tennék hzzá, h az árnytombolásra ez télleg jó 5let....de mi mellékhatása van még, ha azt modod, h megyek a égső halálba, akkor nézd meg a tűzvari, v boszorkény robbanás variját...oksa, lehet, h a boszinak nins ilyen, de a tűzvarinak igen... ott ugymegy, h minden tsz/manapont/fp/pszi/mitoménmégmilyenpont -ért kapja az E ket a varijára...szal lehetne euz is egy hasonló..igaz, utána eldűl, mint egy darab fa, mer elájul, de akkor is elég brutál...

Link a hozzászóláshoz

Az összes pszí pont talán egy kicsit sok ha alacsonyabb szinteken az árnyvadász ehez a diszciplinához nyúl úgy is belead mindent de magasabb szinteken amikor már taktikázhatna rendelkezésére álló eszközökkel akkor már kellemetlen de az átírás lényegesen hatékony :!: Ugyanakkor eggyesek képesek lessznek ebbe is belekötni mondván ha 23. tsz. az árnyvadász akkor...

Link a hozzászóláshoz

Leviathan: félreértettél én az árnytombolással kapcsolatos diszciplina modosításról beszéltem, hogy sok lenne az összes pszípontot áldozni rá de a modosítás jó ötlet.

Amit írtam az az hogy a modosítás ellenére egyesek képesek lehetenek abba is belekötni, hogy mondjuk egy 23. tsz-ű árnyvadász a rendelkezésére álló pszípontokból még az eredeti +30-nál is sokkal több bónuszt tud elérni a modosítással...

Egy szóval sem mondtam, hogy létezik olyan magas szintű árnyvadász. (én is a 4-9 tsz. ig élvezem a játékot.)

Link a hozzászóláshoz

A múltkor mint egyszerü vendég szóltam hozzá, most teljes valómban itt vagyok. Ez azért fórum hogy mindenki hozzászoljon, a véleménye akár pozitív, akár negatív. Vagy nem? Az árnyvadászt változatlanul fölöslegesnek tartom és nem fogtok meggyőzni az ellenkezőjéről.

Az hogy sokmindenkinek tetszik, nem jelent semmit.

Nem ti irájtok a mágust. Ennyi erővel bárki kitalálhatna bármijen neki tetsző kasztot és azzal játszana, de ez nem erről szól. Ha erős karakterrel akarsz játszani küzdj meg érte. :evil:

Ri amaren tolvaja is legalább olyan irreális mint az árnyvadász.

Link a hozzászóláshoz

Üdv terminátor!

A tolvaj igen is jó lesz. Nagyon sokan dolgozunk azon hogy tőkéletes legyen.

MI ugy probáljuk megalkotni a legujabb tökéletes karaktert, hogy mindenkinek a véleményét elfogagyuk és nem probálunk a táp fogalom mögé bujni és nem vagyunk rászorulva a többi ember védelmére.

Lehet, hogy ez a sok ember itt már nagyon sokat játszott és mindent jobban tudnak mint más. Évtizedes munka áll mögötük és minden egyes kaszt oj unalmas számukra, hogy minden áron uj karaktert kell létrehozniuk. Énsem értek vele egyet dehát ez van. És most azt kezdem hinni, hogy ittvannak az istenek és én maradhatok a kezdö játékosok táborában akiknek jo a régi Ynev rendszere. Tehát én mindenkit megértek aki ujat akar de ne nyilvánosan tiporja alá Ynev becsületét. Elátkozott mindig az erösebb oldalra áll ezt már megszoktuk de nektek nem uszáj.

De ha nagyon unjátok a mágust akkor van egy csomo más játék amit ajálnhatok. Ha egy kicsit mással foglalkoztok akkor nemlessz ojan unalmas, hogy uj kasztokat keljen alkotni. Az ujal semmi bajom de lehetne szolidabban nyomni.

Ez az én véleményem mejet lehet cáfolni és kilehet állni melette. De mindenesetre elgondolkodtato.

Link a hozzászóláshoz

:arrow: Ri Amaren: honnan veszed, hogy én az "erősebb" oldalára állnék? Tudod, jól, hogy már nem egy féle fejvadásszal játszottam és ők töbnyire mindig éltek addig, hogy a hozzájuk tartozó lehetőségeket végigjátszam. Megteccet ez a kasz és az utolsó fejvadászomhoz 95%-ban passzolt is ugyhogy kihasználtam a lehetőséget és írtam hozzá egy keret tőrténetet... de te nagyon jól tudod. Ennyi, megteccet a kaszt ezt közöltem kitalálójával - fölvetődött néhány egyéni kérdés és kisseb modosításokkal frissítette a leírást.

Link a hozzászóláshoz

Terminator!

Mondd meg, melyik kasztot szereted! én belekötök!

Mert minden kasztban van valami táp. Még a tüzvariban

és a tolvajban is van valami táp. MERT EZ NEM TÁPOLÁS,

hanem annak a kasztnak az erössége. Minden kasztnak van.

Sz'al az árnyvadász (már :lol: ) nem táp. Eleinte egy kicsit tényleg

az volt, de bahamuth intelligens és belátta, hogy szükségtelen a táp

karakter. Most már nekem is egyre jobban tetszik pedig én nem kedvelem a fejvadászokat...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...