Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Árnyvadász


Recommended Posts

Szevasztok

Mindenkinek egyrészröl igazavan.

Vanak emberek akinek nemtetszenek az uj kasztok.

Az egészenk csak az a difije,hogy miért adnai ki egy csomo kiegészitöt ha nem tartyuk hozzá magunkat.

De azis igaz, hogy az ETK elején az áll, hogy mindenki ugy alakitya a világot ahogy akarja. Nekem csak azért nemtetszett az árnyvadász meert ugyan az mint a fejvadász csak megspékelve, hogy mostmár az a csekéj eséjis elszált, hogy leleplezödnek ami volt.

:arrow: Elátkozott

Neked csak anyit, hogy a karakteredel szemben nem lehet cselekedni, ármánykodni. Mivel mindent tud és mindent lát.

Egyébként kitaláltam a tolvajkasztnak az uj változatát és az ezüstsárkányokat. Nemsokára közzéteszem és kiváncsivagyok a véleményetekre. Remélem nemlessz "tápos"

Terminátornak szerintem ugyanaz a véleménye mint nekemm de igyjártunk ellettünk nyomva. Megfogadom inkább a tanácsot és alkotoleszek.

cak egy dolog van ami nemtetszik a km hogytarcsa a lépést a sok változtatással ha nincs a közelében net? Ezzel nemgondoljátok sok viszzaélés történhet de gondolom ez a társaság nagyrészét nemérdekli.

nem megváltani akarom az oldalt csak a véleményem közlöm.

egyébként közösenn és nem egymással sszembe alkotnánk?

A véleményem ennyi lehet szapulni és elehet gondolkodnirajta.

Link a hozzászóláshoz

Elátkozott, nagyon eltévedtél!

Megmondom miért nem kötök bele az erediti fejvadászba.

Egyszerüen azért mert lényegesen több munka áll mögötte, mit az árnyvadász mögött.Az alkotói gondolkdtak rajta, csiszolgatták. Bantu csak fogta és a nyers elképzeléseit fölrakta a netre. Az egész árnyvadászon látszik, hogy nagyon kevés időt foglalkoztak vele. A háttértörténete olyan gyér, hogy még egy teljesen kezdő játékos is meg tudta volna alkotni. Semmi utalás a vegyver eredetére, honnan jött, kik csinálták, csak az hogy nagyon durva. Jó hogy mosu próbálod behozni a lemaradást, de az árnytombolást is csak más unszolására változtattad meg, ahelyett hogy már az elején belegondoltál volna.

:arrow: Salamandrának is igaza van, tényleg minden kasztba bele lehet kötni az előnyei miatt. Na és, ezt senki sem vitatta, de én nem erről beszélek.

Link a hozzászóláshoz

Terminátor: Kicsit frcsállom, hogy a fegyvert megemlítetted... A Slan-kardról mit tudsz elmondani az ET szerint? Azt hogy szinte törhetetlen és csak Tiadlani mesterek képesek az elkészítésére.

Mara-sequor: mit tudsz róla (az ET szerint), kránban készítik, és akinél meglátják, azt megölik... Minek írjak oldalakat egy fegyverről, amit mindenki el tud képzelni. A másik meg az, hogy miért gondoljátok, hogy ez a kaszt egy halhatatlan túltápolt marhaság, amivel egyáltalán nem foglalkoztam. Nem valószínű, hogy megtudnád mondani, hogy mennyi ideig akodtam az árnyvadászt. Komolyan azt hoszed, hogy én csak úgy feldobok a netre kasztokat?! Hát meg kell mondanom NEM! Szeretném megkérdezni, hogy miben ártana egy partiba ez az egyetlen kaszt bármit is. Nem értem a felháborodásotok célját...

A másik, hogy miért kell görcsösen függni a kiegészítőktől, mi az, hogy nem tartjuk hozzá magunkat!!! Mindenki úgy játszik ahogy akar! Mindenki úgy játszik Yneven, ahogy akar! Nem tudom, hogy ez a kaszt miben befolyásolná a ti játékértéketeket. A másik, hogy sokan vannak olyanok, akik nem tudják meg venni azokat a kiegészítőket, és inkább neten próbálnak valami kis forrást szerezni róluk.

Ha nem tetszik az árnyvadász, akkor ne játsz vele, sőt ne is érdekeljen ez a fórum!

Link a hozzászóláshoz

Amúgy az a tolvaj, akinek ereje és mágiája van... Kíváncsi leszek rá, érdekel és mindenképpen megnézem majd. Remélem az nem fog ekkora felháborodást kelteni a szerepjátékosok körében. Kívánom, hogy legalább akkora sikere legyen mint a többi fórumozónak az árnyvadászt illetően.

Ezennek ezt a hiábavaló vitát lezárom!

Nincs értelme veszekedni, mivel úgy sem fogják megérteni az árnyvadász lényegét. :cry:

Link a hozzászóláshoz

Baumath: ezzel én nem értek teljesen eggyet veled, hisz az első bejegyzésem a Fórumon neked szólt, mert úgy 4-5. olvasásra és közben folyamatos töprengés alatt, hogy hogyan tudnám elképzelni az én játékommal-sajnálatos módon igen is megértettem pár óra alatt. :wink:

Volna egy kérdésem: továbra is aktuális a töprengés az UT szerinti képzetség átdolgozásában is :?:

Link a hozzászóláshoz

A vitát ne zárd le mert ez az az oldal ahová jo irni.

a többin nemlehet enyire háborogni. Nemlessz este min gondolkogyak.

Szeretnék egy ojat, hogy az árnyvadászok ellenséges kapcsolatba áljanak az én tolvajaimal. A régmultra visszatekintöen. Megoldhato? Vagy enyire rugalmas? :twisted:

Mivel a fgyverröl nagyon keveset tudunk(eredetéröl) itt kapcsolnám össze a két kasztot. Maximunm ha nemtetszik egy egyesztetés után modositunk. Itt végülis a te szavad lessz a döntö a kapcsolat szempontyábol.

:arrow: Kizárolag a TIED :!:

Beleillik az elképzelésedbe egy ellenfél. :wink:

Várom a reakciodat ujra. Egyébként kösz, hogy legalább válaszoltál.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nah, csak azért írok ide, mert szerintem én vagyok az egyetlen, aki már látta Bahamuthot játszani ezzel a kaszttal...

Szerintem igenis JÓL kijátsza, jobban, mint egy fejvadászt, mivel Bahamuth nem egy "Ranagolita" vagy "Dartonita" jellemű... Nah, most ezt sztem nem értitek :) ... a lényeg, hogy Õ nem öl feleslegesen, sőt, meg megrném kockáztatni, hogy ha van lehetősége, akkor jótékonykodik is... Nem hiába testhezálló neki a kardművész és a Főnix (Bahamuth, szólj, ha hülyeséget írok)... nah, szerintem jó a kaszt, és az első reakcióm, hogy "Na ne, Yeeeeesz, most énis kitalálok egy külön kasztot, mert nem jó a többi 200" már nincs bennem... nagyon egyedi a kaszt...

Hát kb ennyi...

Szerintem az ellenfél, akármilyen is, KIV

Link a hozzászóláshoz

ri amaren: hol olvasható az általad kitalált toovajok leirás....??

nos.én mindem vitához ismételten hozzászólnék, mint a legtöbb dologhoz ....

sajna az árnyvadászokkal még nem jáccottam, de ellenben figyeltem minden apró-cseprő váltotatásra, amit bahamunt leirt a tpicjába....

és szvsz igen is egy jó kasztnak láccik, azért irim igy mert még enm volt alkalmam kijáccani...a klánháborúhoz csak annyit fűznék hozz: h és mi van akkor ha tudna róla a többi nagy(obb) szervezet, de minek is ártsák bele mgaukat mások balhéjába, hisz nekik is meg van a maguk problámái/klán háburúi/elnnefelei/ellenségei....

bahamunt: te télleg igy képzelted el a fátyolpengéket...

ja igen és télleg minek is hosszab leirásokat egy-egy fegyverről...??hisz ha mindenki ismeri, akkor már nem egyedi...a mara-sequar és a slan kardnak sem az az egyetlen különlegessége, h létezik, hanem az, h titokban tartják...akkor mért is ismerné a világ az árnyvadászok rituális fegyvereit???aki meg ismeri a fentebb emlitett fegyvereket, és nem használjója azoknak, azok csak átkozzák sorsukat, ugyanis igencsak kevesen vannak olyanok, akik elmondanák, h mijen is eme fegyver, avagy mi a különlegességge...habár a legtöbbjük ismeri szem közelből...attól halt meg. :twisted: :shock: 8) :roll: :wink: :!:

Link a hozzászóláshoz

nos én csak most kezdek rákapni a tolvajok "izére" ezért kérdeném, h hogy van ez, meert engem igen is érdekel minden újitás, főként ha az értelmezhető, és jó...

ezekszerint jártasak vagytok a tolvajban...

nekem volna egy nagy hiányom...nos a fejvadászokat tökjól elragozza minenki, h mért jók, mért nem, mit kell változtatnui, mit nem, minenki ir egy-két-sok leirást, kieget, klán hozzájuk, van az apró kieg, amiben csak a különböző klánjaik vannak leirva...szal tök nyitottak...

de mit tudunk a tolvajokról??gyakorlatilag semmit...van a két nagy klánjuk, és hahó mindenkinek...szal ha van vmi jó leirás róluk, hozzájuk, akirmi ami velük kapcs, azt légszi rakjátok ki, v küldjétek el...

Link a hozzászóláshoz

Mindenféle képpen tetszik az ellenség... De először látnom kell a kasztot, hogy véleményem is legyen a dologról. Szerintem semmi akadálya egy ellenséges kasztot kitalálni ehhez de lenne egy kis problma: (az összes árnyvadászkaszt gyűlölné azokat a tolvajokat? Gondolok én a Toroniakra, Gorvikiakra, Krániakra és Yllinoriakra...) Mindegyik gyűlöli és írtja majd őket? Az ötlet kíválló de, ha egy ilyet ki akarunk találni nem csak az én szavamnak kell szentnek lennie. Össze kell dugnunk a fejünket és kitalálni egy pofás Kasztellentétet...

P

Link a hozzászóláshoz

Akárhogy is elsősorban Ri Amaren ötlete és ezért az ő időbeosztásától függ a dolog, és attól tényleg komolyan gondolja-e ha igen minden bizonnyal megosztjuk a részleteket.

A Tolvajokról: Az Etk-ban leírtak szerint tényleg csak az említett 2 nagy klánról vagyon leírás, de nem kell sok fatnázia ahoz, hogy elképzeld milyen egy szasbadúszó tolvaj élete: Nehéz :wink: :wink: le is van írva , hogy északon minden bizonnyal egy tolvajklánnak (valószínű a családnak) kel "keresetének" egy részént fizetnie...

De itt most az a kérdés, hogy milyen lehet egy másik független tolvajklán, pl végülis közéjük sorolhatók a fajumák is. Szerintem északon eléggé kevés ilyen szervezet lehet, hisz a Kobrák valószínűleg kiszorították őket vagy épp nagy befolyással bírnak felettük. Ilyen lehet pl.: a Riegoyi várossálamokban működő Barakudák. De sajna ők is kapcsolatban állnak a Kobrákkal...

Teljesen független tolvajklán északon szerintem nem nagyon van. Délen viszont sokkal valószínübb ez de konkrét klánról nem tudok.

Link a hozzászóláshoz

mer ha nics, akkor irni kéne egyet, vagy legalább pár jegyzetet...

és ugy gondolom, h maikor nem nagyon akják megtudatni senkivel se az adott fejvadászklán, h nyomoztata valami/valaki után, akkor eltudom képzelni, h az adott tolvaj klán a szeme és a füle egy nagyobb fejvadászklánnak...avgy még azt is feltudom tenii, h egy-egy fejvadászklán és tolvajszervezet között szimbiózis jön létre, avagy csak psuzta, de rendkivül erős szővetség...

nos erről mit gondoltok?

Link a hozzászóláshoz

Csak most jutottam el odáig hogy megnézzem amit a felvetéseimre írtatok. Egyszerűen nevetséges hogy minden egyes mondatomat, külön kivesézitek és egyből támadtok, ahelyett hogy elismernétek hogy az elképzelésetekben vannak hibák.

:arrow: Ismét szomorúan látom hogy a rossz példa ragadós és már ri amarent is elkapta az alkotási vágy. Elátkozott, Bantu és a többiek hozzáállásán már megsem lepődöm, tudtam hogy vevők lesztek a tápolásra.

Lefogadom hogy ez a tolvaj ugyanolyan, előtörténetben gyenge és túlzásokban bűvelkedő lesz mint az árnyvadász.

A félreértések elkerülése végett nekem nem csak az árnyvadásszal van bajom hanem, az összes többi laikus által összebarkácsolt kasztal és fajjal. Változatlanul nem értem minek az egyébként is nagy kínálatot számtalan új ötlettelen, általatok kitalált baromsággal bővíteni. Ezt bízzuk olyanokra akik valóban értenek hozzá.

Link a hozzászóláshoz

Namost had áruljak el valamit.A MAGUS rendszere nagyon jó, de tele van hibákkal, amiket a készítők nem vettek észre vagy nem javítotak.Most mi "laikusok" próbáljuk ezeket a hibákat orvosolni.És szvsz nem haadunk rosszul.Hidd el, vannak itt nálad jóval nagyobb tudású, régerbb óta jáccó emberek, akik már legaláb annyira átlátják a rendszert mint azok akik "értenek hozzá".Az meg a másik, ha neked nem teceneke ezek a kasztok és tápnak találod őket, beszéld meg a játékostársaiddal, hogy nálatok ilyennel ne legyen senki és le van rendezve.És megint csak azt tudom mondani amit előttem már annyia.Mindenki a maga ynevét alakítja ki, olyam kasztokkal és fajokkal, olyan lehetőségekkel amilyet ő akar, de ha elmegy jáccani egy partyba, akkor figyelembe kell vnnie azt, hogy ők hogy is képzelik el Ynevet.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...