Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ahogy Cshapó Csabi (youtube, gátvéder) mondaná:


Mi ez?  

12 szavazat

  1. 1. Mi ez?

    • Hát....Shadowrun verseny!
    • Heh??
    • Nem tom de kéne már a kiírás mert érdekel!
    • nem tom...
      0


Recommended Posts

Ha jól számolom, 9 éve már, hogy évente szervezünk Shadowrun versenyeket (voltak azért lukak). A szerepjátékot talán nem kell külön bemutatni, de ha valakit érdekel, szívesen összefoglalom a lényegesebb tudnivalókat róla.

Annyi mindenesetre bizonyos, hogy a versenyt egy vén rókákból álló csapat szervezi - régi baráti társaság - és ez már önmagában is biztosíték, hogy érdemes legyen eljönni.

Csak pár név a mesélői listáról: Varshi, Douwe, VP, (kis) Alex, Lord Baal, Maverick, (ifj) SaGa, Pipás, Marek, Norwed, Szalay Geri, Zájer Ati (Ackenheil), Kavics... és persze segítőnek ott van Woof, Fischer Tomi (Apadude), vagy akár Ogre, Joseph.

Számotokra talán a nevek nagy része semmit nem mond (bár a régebbi játékosoknak pár ismerős lehet), de az általam is jegyzett rendezvényeken gyakori látogatók, ráadásul többen hazai viszonylatban kiemelkedő alakjai a témának (pl. Varshi, vagy Woof).

A hivatalos honlap ezzel kapcsolatban itt érhető el:

http://srverseny2008.blog.extra.hu/

Link a hozzászóláshoz

A hivatalos oldal szépen frissül, novellarészletek, hírek és a JK-kal kapcsolatos információk is bővülnek. Még pár nap és kikerülnek a játszható karakterek.

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy jelentkezni már lehet és érdemes is, mert csak limitált csapatszámra lesz kapacitásunk (asztalunk és mesélőnk).

Várom továbbra is a kérdéseket, észrevételeket.

Link a hozzászóláshoz

Vassi!

Az utolsó SirTomék által rendezett Shadowrun versenyre mi is így mentünk. 3 fős csapat (Antail, Tetra + én). Tetra volt az egyetlen, aki látott már szabálykönyvet. Én is nulla mennyiségű információval mentem oda, csak annyit tudtam, hogy a Shadowrun valami scifi rpg.

Eredmény:

- utolsók lettünk

- olyan mesélőt kaptunk, aki alkalmazkodott és figyelt ránk (mellesleg egy állat volt :D)

- baromi jót játszottunk

- a társaság, hangulat, szervezés jó volt

- nem utolsó sorban betekintést, ízelítőt kaptam a Shadowrun világából

Azóta sem játszottam Shadowrunt egyszer sem. De ha otthon lennék, ismét elmennék. :)

Link a hozzászóláshoz

Körülbelül egy hete kint vannak a játszható karakterek.

A leírások most kiegészültek a kapcsolatokkal és egy csapatfelszerelés listával.

Várhatóan publikálunk majd egy JK javítócsomagot a héten a befutott észrevételek alapján, de alapvetően már csak a rendezésre koncentrálunk.

Sok szép ajándék gyűlt össze, elégedettek lehetnek majd a helyezettek! :)

Link a hozzászóláshoz

Köszi Antail, igyekeztünk!

Baal üdvözöl titeket. Jól megdöbbent (nemcsak ő, de VP is), mikor elmeséltem neki, hogy Andor nem is "igazzy" szerepjátékos. Úgyhogy gratula :!:

Az eredménnyel ne foglalkozzatok, a sikerszériának még nincs vége. :twisted:

A Dark Zala csapat is helytállt, Ackenheil nagyon meg volt elégedve (én legalábbis ezt láttam rajta). De ezt gondolom megerősítette ő is még a verseny végén.

A honlapra kitettem már egy képes linket, de ide is beszúrom...

Lesz még több is...

http://hondagallery.flix.hu/main.php?g2_itemId=91121

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...