Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Eretnek Tanok


Recommended Posts

Igen. Ez a helyzet. :( Én is eddig jutottam.Amit Darun ajánlott ugyanaz mint ami nekem is megvan :( Félig kész abbahagyott...azt hiszem a keresésnek itt a vége , az én megbízásom ezennel véget ért.Köszönöm a segítségeteket ,legyetek jók és vigyázzatok magatokra ...

UI: közben a srácok azt mondták nem is éri meg a fáradtságot, mert nem jó annyira :cry:

Köszi Eleinor

Link a hozzászóláshoz

:lol: wow :lol:

Szemünk láttára itten nyiladozik egy virág forma :?:

Ilyesminek is ritkán lehetünk tanui :wink:

Eleinor: ellnézésed kérem ugy érzem más hurokon játszunk , bántani akarattal soha nem szerettelek volna, ha mind emellet mégis olyan voltam mely részedröl fájo nyomot hagy ezen üzenetkével szeretnélek kiengeszteni :!:

Darun: remélem nem akarsz megverni (nevem nem lasubub) 8) és a lottozo is kicsit arréb van :lol:

_

:twisted: Kezdetem és Végem Kezdete vagyok, önmagamba forduló Végtelen :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Dereck: azt hiszem igazad lehet...nem vagyunk egy hullámhosszon :)

A baj talán abban rejlik, hogy mindíg látok valamit a szavaid mögött, ami kimondatlanul is, de ott bujkál, mint valami kisördög... :) , de nincs semmi gond , nem haragszom... "emberek vagyunk, de nem egyformák,s egymásban sem ugyanazt keressük"...szóval minden OK.

Légy Jó

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz
Reggelt :)

Szeretem én is a konkrét dolgokat, és igy is irok, viszont nem irtad meg mi is lenne a mögöttes tartalom, amit Te látsz(ez pedig egyre jobban foglakoztat)

_

Kezdetem és Végem kezdete vagyok, Önmagamban forduló Végtelen

...mögöttes tartalom? Azt érzem , hogy a szemedben én csak "egy lány vagyok", néha kicsit ironikus, gúnyos hangvételű amit nekem célzol :cry: , de lehet , hogy csak még nem ismerlek... :(

( ...azért kedvellek... :oops: )

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz
Azért kiváncsi volnék mit is látsz a szavaim mögé? :)

_

A Jók a Menybe jutnak a Rosszak mindenhova....

....Én mindenhova

_

:twisted: Kezdetem és végem kezdete Vagyok, Önmagamba forduló Végtelen :twisted:

Kalíthas!

Ha mindenhova azt jelenti, hogy a pokolra is, akkor várlak! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ja! És nem lottózom!!!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Hmmm... Azért látom lassan, de biztossan gyűlünk itt össze. És Nefi! Lehet, hogy előbb itt voltál, de én előbb voltam "ott". Darton nevében! És mondanám, hogy elnézést az off-ért, de egy halott témában nem illik ilyet mondani. És Gem: a holtakat mindíg jobb emelegetni, mint találkozni velük! Ezt meg én mondtam, mielőtt beléptünk az elátkozott városba. :-)

Darun

Link a hozzászóláshoz

Igen Nefi, Te már "oszlopos" tagja voltál az oldalnak amikor én idekerültem :wink:

Darun: ebben a topicban már nics olyan, hogy off.(szerintem)

"... és mindíg letörök, egy darabot a szívemből":

a fenti idézet egyik nagy kedvencem :wink:

Caramon szavai a "Komor Erdőben" ( Az Õszi alkony sárkányai-ban):

"Az élőkkel a hét bármelyik napján kiállok, de a holtakkal soha."

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Caramon szavait csak azért idéztem, mivel ez a "téma és hozzászólás temető", na meg mivel korábban Gem és Te holtakról beszélgettetek, aztán csak úgy eszembe jutott. A Komor Erdőn keresztül haladva Caramon és barátai egy egész sereg kísértetharcossal találták szembe magukat(most olvasom ezt a könyvet)

Semmi különösebb célom nem volt vele, hiszen itt senki nem akar harcolni senkivel.

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...