Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Eretnek Tanok

Recommended Posts

Shei Shi'enn!

Köszönöm, azt hiszem végre sikerült lenyugodnom. Nagyon sokat jelent nekem, hogy tudom, rátok mindíg számíthatok. És komolyan mondtam: szívessen látnánk a Világ Közepe fogadóban. Talán segíthetnél, hogy ne haljon meg ez az online világ, amit egy rossz pillanatomban azt hiszem tönkretettem. Egyébként már "jobb" a kedvem. Kaptam egy mail-t Gabrielltől, ami kissé megnyugtatott, bár nem ez lett volna az eredeti funkciója (ui: elég kétségbeesett hangvételű volt). De Dartonnak hála megtaláltam a helyes ösvényt, amiben azért neked is részed volt. Még egyszer köszönöm, és remélem még lesz alkalmam meghálálni!

Darun

Link a hozzászóláshoz

:shock: :shock: :shock: :shock:

Líthas!

Shei Shi'enn: jól látok? Te kételkedsz magadban??? Ugyan, ha engem nem zártak eddíg ki onnan, akkor téged sem fognak, és a múltkori akcióm után -már ne is haragudj- de te nem sok kárt tudnál ott tenni. És ha indok kell, akkor olvasd el az ork-os részt, és már is van egy karakter, akit én kinézek belőled, de ne legyen az, hogy ráderőltettem, szóval csak gyere. Egyébként az avatárod tényleg nagyon nightelf-es. Megkérdezhetem, hogy honnan van?

Darun

Link a hozzászóláshoz

Darun, először is köszönöm a bizalmat, ami a fogadót illeti...

Az avatárom egyszer véletlenül találtam egy Warcraft-os oldalon.sajnos már nem tudom neked megmondani, hogy melyiken. :cry: (Van egy párja is egy hímnemű egyed, és igen, mondketten sötételfek :) ( akkor még fogalmam sem volt róla, csak megtetszett). Hogy jó választás volt-e erre cserélni a régit, hát azt nem tudom, de a jelenlegi hangulatomnak leginkább ez felel meg.

Chat-re nem járok...

Ebben a formában nem zavar a temető, és a holtak közelsége sem, az életben ha tehetem kerülöm a temetőket...

Szivesen járok ide, bár azon mosolyogtam magamban, hogy milyen érdekes ellentét A Valóság Igazsága, és az Eretnek Tanok.Még azt hiszi aki nem ismer, hogy valami boszorkány vagyok :) De itt "otthon" érzem magam...

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Líthas Shei Shi'enn!

Igazán nincs mit, sőt! Kicsit sajnálom, hogy nem tudok magamról normálisat írni. Ez van. Majd csinálok megoldást! Ami az avatárt illeti: nagy Warcraft rajongó vagyok, és most hutott eszembe, hogy ha volt párj, akkor ez Tyranda Whisperwind (remélem jól írtam) arca. Furcsa, mert rólad amúgy ism ő jut eszembe. És nem olyan fontos, hogy honnan van, a lényaget már tudom. A párja egyébként Malfurion Stormrage, és ezzel most nagyon megkönnyítetted a dolgomat, mert nem tudtam, hogy melyik Stormrage testvérrel tudok jobban azonosulni.

Link a hozzászóláshoz

Darun: nincs azzal semmi gond amit írtál a bemutatkozós topicban, nem értem miért érzed így. :roll:

A Valóság Igazsága topicban leginkább Egyházról, Hitről, Istenről( Istenekről), stb. esik szó, míg az Eretnek Tanok cím mást sugall...nem egy keresztény embert gondolnak mögé." az eretnekség a haireszisz az alapvető egyházi tanítás helyett valami más veszedelmes dolgot csempész a gyülekezetbe." vagy másképpen:"az eretnekség hivatalos egyházi felfogástól eltérő vallási tantétel". De nem érdekes, ez csak úgy átvillant az "agyamon" :)

Gyengébbek kedvéért ( mint jómagam): az idegen kifejezéseket amit írsz nem értem :cry: Léccci a kedvemért...

Üdv. Shei Shi'enn :-)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Shei Shi'enn: ne haragudj, hogy eddíg nem voltam, de most válaszolok! A búcsúzó szöveg amolyan nightelf köszönés. Elune-nek hívják a holdat, és leginkább úgy fordítanám, hogy "Elune fényeskedjék neked!", bár ez eléggé szabad fordítás. És ne haragudj, mert így ismertelek meg, és nagyon tetszik, de nekem a nightelf avatar jobban bejött... de hát semmi közöm hozzá... még egyszer bocs!!!

d3st: kösz, ez hiányzott! Már régóta vártam, hogy belémkössél, most végre ez is sikerült. Csak mert nekem Thrall után Malfurion a kedvencem, és a FT óta utálom Arthast. De nem baj, jó főellenség lesz majd belőle...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Igazán nincs mit, sőt. Részemről a megtiszteltetés. Tudod, te vagy az egyetlen jelenleg az oldalon, akivel még nem vesztem össze. Igazán szerencsésnek érzem magam, hogy megismertelek, bár most inkább nem fárasztalak a hülyeségeimmel. És még valami. A nevedet nem kell megköszönni. Nálam kiérdemelted!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas Shei Shi'enn!

Igen, és sajnos ez részben az én hibám is, bár hivatkozhatnék arra, hogy pl: a Fogadóba már csak hárman írtunk, meg hogy elk*rták a karakteremet (elnézést az alpári megnyílvánulásért!!!), vagy hogy nem vagyok túl toleráns típus, meg hasonlók, de mentegetőzni sem szeretek, főleg ha jogosnak érzem a beszólásomat. Bár signissa Lieddort nem akartam megsérteni! És tudom, hogy hamar lenyugszanak a kedélyek, de én sajnos olyan ember vagyok, hogy ha most hazamegyek, akkor bűntudatom lesz, mert megsértettem v.kit. Ami pedíg az avatárodat illeti... :oops: :oops: :oops: ... miattam igazán nem kellett volna, de azért nagyon jól esett. Köszönöm!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv.Darun :)

Hát egy picit én is ilyen vagyok,már ami a bűntudatos részt illeti.Sőt...ha sokáig nem beszélek a barátaimmal , vagy nem írnak ( csak mert nem érnek rá), képes vagyok azt gondolni, hogy biztos megbántottam valamivel :cry:

De én elég lelkis vagyok, így aztán ha engem bántanak meg azon is elbúsúlok jó darabig...

Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas Shei Shi'enn!

Vicces! Velem is így van, és pl. most 10 nap után visszaírt az egyik Zalaegerszegi lány, és nagyon örülök neki, hogy válaszolhatok. Fura, de kicsit azért is bűntudatom van, mert én rögtön visszatudok neki írni, ő meg lehet, hogy heteket vár a netre. Most például a páromat féltem, mert írt két sms-t, de mail-t még nem kaptam tőle, igaz, most még nem is néztem. Úgy hogy azért is bűntudatom van. A fene ezt az egészet! Annak viszont nagyon örülök, hogy veled ilyen jól el tudok beszélgetni, és nagyon fog fájni, hogy nem leszel ott A Táborba! :cry:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ó! Egyet se búsúlj miattam.Biztos nagyon jól fogjátok érezni magatokat a táborban.Láttam a képeket a kastélyról...húúú...az a hely valami GYÖNYÖRÛ :)

Azt hiszem lassan ideje lesz mesélni magamról egy kicsit, bár lehet, hogy csalódni fogsz majd.Nem írok magamról a bemutatkozós topicba, mert annyira nem fontos,hogy ki vagyok.Itt a "holtakat"talán nem zavarjuk a beszélgetéseinkkel, az "Égiek"viszont nem biztos,hogy jó szemmel nézik... Bízom benne, ha ez így volna jeleznék.

Nem beszéltem eddig arról a legfontosabb dologról hogyan is kerültem ide.Egy kedves barátom kb.egy éve hihetetlen lelkesedéssel elkezdett mesélni a szerepjátékról.(addig ez valahogy kimaradt az életemből).Mivel nem akartam teljesen "tudatlan"maradni elkezdtem keresgélni,olvasgatni mindenfélét ( többek között MAGUS regényeket is).Aztán egyszercsak idetévedtem, s ittragadtam...Furcsa módon,mert mind a mai napig nem játszom semmilyen szerepjátékot... Eleinor lettem,Morgena papnő ( a barátom a mai napig annak tart), mert egyszer egy kalandnál megjegyeztem,hogy én is játszanék.Persze nem mentem,de mikor legközelebb találkoztunk annyit mondott:"ott voltál",s elmesélte Eleinor történetét.Hát így lettem Eleinor...

Bármennyire nem akarok felnőni, azt hiszem játszani már nem fogok.Maradok külső szemlélője a történéseknek.Sajnálom ha csalódást okoztam, de ez az igazság.Eddig nem került szóba, de éppen ideje volt már "beszélni"róla, azt hiszem...

Üdv.Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Köszönöm, hogy megosztottad velem e történetet, de ellent kell hogy mondja. Sajnos mostanság én is eléggé passzív lettem, mint már mondottam volt, a páromon kívül semmi nem érdekel, és kevés dolog köt le. Régebben én is többet meséltem, és ha egyszer Darton is úgy akarja, megmutatom neked, hogy milyen az én világom. Remélem lesz rá lehetőségem. Egyébként te is úgy érzed, hogy a Morgena pap közel áll hozzád???

Darun

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

OH! Sajnálom! Nekem csak a hitem ad erőt a mindennapokban, mikor Ti már elérhetetlen távolságra kerültök tőlem, ami pl augusztusba is be fog következni. Bár te már felnőtt vagy, jobban értesz az ilyesmihez. Én tapasztalataim ellenére -és hogy gumidark vagyok- még eléggé naiv vagyok a világ dolgaihoz, bár nagyképűen néha beszólok az adott fórumra, mint ha bármit is tudnék. A vicces az, hogy Takedánál még rá is hibáztam, pedíg Kyelre mondom, csak zavaros gondolataimat osztottam meg a fórum látogatóival. A múltkorihoz: nekem fontos, hogy ki vagy. Persze önző vagyok, vagy csak túl gyenge, hogy el akarlak rabolni téged a világom számára, nem tudom. Jól sejtem, hogy valami lelki problémád van???

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv. Darun

Ezek szerint augusztusban nem leszel...Elutazol valahova?

Önző vagy ? Nem nagy baj, mert én is az vagyok :wink: A világodról mesélj majd ha időd engedi...

A lelkem? Nincs nagy baj, csak átmeneti "gyengeség".El fog múlni, nem vészes.Csak...tudod, egyre sűrűbben szembesülök azzal a ténnyel, hogy nem minden az aminek látszik, és néha elfáradok...

Eleinor

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...