Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Eretnek Tanok

Recommended Posts

Kalíthas Shei Shi'enn!

Remélem hamar elmúlik, nem szeretem, ha nálam nagyobb emberek "bajban" vannak, és nem segíthetek. Bár sajnos természetemből adódik, hogy a segítségemmel többet ártok, mint használok. Augusztusban nem lesz könyvtár, azért nem leszek, és máshol nem tudok netezni! A világomról túl sok konkrétat nem tudok mondani. Elméletileg én is fáradt vagyok, valójában csak ezzel leplezem a lustaságomat. Mellesleg a világot az öcsémmel közössen hoztuk létre, én alakítottam ki a történelmét, és most a "legjobb" barátom kezében van a lehetőség, hogy kivegye részét az alakításából. Eddíg egyébként kb négy embert ismerek, aki méltó lenne rá, hogy beleszoljon Knight Land történelmének alakulásába... ne haragudj, de rossz hatással van rám az időjárás, és tegnap kiderült, hogy nem vettek fel fősuliba, így kissé le vagyok lombozódva. Bár nézhetném a dolog jó oldalát is, legalább lessz időm készülni a pótvizsgára... :cry:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ó ! Igazán sajnálom, hogy nem vettek fel fősulira :cry: Hova jelentkeztél ? (vagy írtad már valahol, csak én nem tudok róla?)

Dehogyis ártassz...nekem biztos,hogy nem. :wink:

Miattam meg ne aggódj, mert nincs komoly bajom.El fog múlni.Amilyen hamar elszontyolodom, olyan hamar járok a fellegekben újra.Két véglet között sodor a sorsom.Szóval semmi gond...

KÖSZÖNÖM :)

Üdv.Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Széchenyi István Egyetem, közlekedés mérnöki szak, de főiskolai részre. Mellesleg nem tudom pontossan, hogy hány pontom van, de ha jól emléxem, akkor pont annyi hiányzott, amennyit idén elszalasztottam a technikusival. Most Takedának mondhatnám, hogy ez volt Darton akarata, de biztos mindenki kinevetne. Egyébként még nem írtam. Egyébként erre a két végletre jellemző, hogy tök fáradtan Lebattyogtam Snake-hez (legjobb haver, egyetlen JK-m, stb.) és rá egyáltalán nem jellemző módon teljessen értelmes volt és kellemessen kellett benne csalódnom. Már azt hittem, hogy tiszta jó napom van, erre hazamegyek és a szüleim öt perc alatt hazavágták az egészet, úgy hogy elmentem inkább. Mellesleg még előny is lehet, ha nem játszottál, mert azt tapasztaltam, hogy akik még nem játszottak, ill. nem ismerik annyira a MAGUS rendzserét és világát, azok könnyebben tudnak azonosulni az én világommal. De lehet, hogy tévedet. Ja, Szívessen!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas Shei Shi'enn!

Elnézésedet kérem a hosszú hallgatás miatt. A hangulatom viszonylag jó, bár most kissé elromlott. A tábor miatt. Mondjuk úgy, hogy akadt egy kis nézeteltérésem a párommal, ami kissé megviselt. Persze az én hibám, mert bunkón viselkedtem vele. A pótvizsga meg sikerült, köszönöm, hogy gondoltál rám. Remélem jól haladsz a karakterrel. Ha lehetséges, akkor küldesz belőle egy példányt? Mailbe. Csak mert kíváncsi vagyok. May Elune shine upon you, Pristess!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdvözöllek Darun :) !

Örülök, hogy újra látlak.

Remélem mostanra már rendeződött a dolog a pároddal, és újra béke és harmónia van közöttetek.

A sulihoz meg gratulálhatok mégiscsak :) Ez jó!

A karakter? Jajj :cry: Nem tartok sehol...soha nem írtam még hasonlót sem, így aztán azt sem tudtam hogyan fogjak hozzá...Persze ez lehet, hogy csak kifogás, és a magyarázat az, hogy egyszerűen lusta vagyok.Talán ha elkezdeném végre legalább...de így? A legnagyobb baj talán az, hogy önmagam megismerésével vagyok elfoglalva leginkább...keresem a helyem...és az utam...Ha megvilágosodik előttem az életem értelme, ( az életünk értelme) akkor talán a helyükre kerülnek a dolgok...

Shei Shi'enn!

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas Shei Shi'enn!

A rendeződés még folyamatban van, de nagyon igyekszem. Köszönöm. Remélem a technikusi is sikerülni fog. Egyébként most is suliba járok. Beiratkoztam egy építőipari suliba. Második szakma.

Ne aggódj. Vicces, de én is a karakteremen keresztül ismertem meg magam, most az NYT-n. Sokat segített. És persze Dragon is. Furcsa volt. Még mindíg várlak a Világ Közepébe!!! :D:D Nem akarom eröltetni, de hátha te is jól éreznéd magad. A karakter miatt ne izgulj. Majd kialakul. Csak nem szabad eröltetni. Sok sikert!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ne aggódj a hozzáértésed miatt, szerintem nincs azzal semmi gond :wink: S ami azt illeti, hogy megsértenél-e? Megtisztelő, hogy kinézed belőlem, hogy képes volnék rá :roll: Bár nem tudom mire alapozod a bizalmat, mert az én ismereteim ilyen téren igen csekélyek, sajnos :oops:

De a legnagyobb ellenségem az idő...A nap 24 órája soha nem elég, bár lehet, hogy csak rosszul osztom be :) ...

Üdv.Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Az idővel én is hadban állok. Megtisztelő, hogy kinézem belőled? Azért ne túlozzunk! Én hiszek abban, hogy képes lennél rá. És én is keveset vagyok a Fogadóba, de olyan lassan történnek a dolgok, hogy hetente elég lenne az egyszeri írás is. De sajnos türelmetlen vagyok. Egyébként nekem sem voltak tapasztalataim. De kihozom magamból, amit tudok. Én is hibázok. De csak így tudok fejlődni. Persze utólag visszajavíthatnék, de akkor egyrész értelmetlen lenne a dolog, másrészt a hibák is én vagyok. Ezt el kell fogadni. Nem csak másoknak, nekem is. Szóval örülnék neki, ha elfogadnád az ajánlatomat. Mondhatni, megtisztelnél vele!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv.Darun !

Azt mondta ma egy barátom, hogy a legfőbb bajom a lustaság és az önbizalomhiány.Az elsővel egyet is értek, a második...nos...ezt inkább hagyom...

Először is igyekszem időt szakítani, s elolvasni az eddig történteket a fogadóban...de, hogy mivel is jönnék, ha már lesz elég merszem, na arról fogalmam sincs...( hátha megálmodom :) )

Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas Shei Shi'enn!

Én tudom magamról, hogy nagyon lusta vagyok, és sokan mondják, hogy nincs önbizalmam (talán igazuk van), meg hogy pesszimista vagyok. Én inkább realistának tartom magam. Alapvetően tényleg nagyon "negatív" vagyok, de néha nagyon kevés is elég nekem a boldogsághoz.

Ha végeztél az olvasással, és gondolod, akkor tarthatunk egy bemesélést is itt az oldalon. Vagy valami előtörténet félét. És nem akarok belekontárkodni a dolgaidba, mert annyira nem ismerlek, de én Shei Shi'enn-nek látlak. (óelf kardművész, bár ez így nem pontos)

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Egyenessen megtisztelsz vele. De tényleg!

"Egy magas, vékony alak lépett át a kapun. Szemügyre vette a temető bejáratát díszítő kőszobrokat, aztán céltudatossan elindult a sírok között. Bár már sokszor járt itt, mindíg valahogy más volt a hely. De mindíg megtalálta az elf nőt, akit keresett.

-Líthas, Shei Shi'enn! -csikorogta túlvilági hangján, miközben fejet hajtott az előtte álló elf nő előtt."

Darun

Link a hozzászóláshoz

A nekromanta ismét végigmérte az elf nőt, aztán hosszan elgondolkodott.

-Mindíg meglepsz, Shei Shi'enn! - keze a tisztelet jelét mutatta, aztán leült az egyik sír szélére. - A tanácsodat szeretném kérni, egy személyes ügyben. Van egy lány, aki közel áll hozzám. Megbántottam, és most szeretném jóvátenni. Szerinted udvarias legyek vele, vagy őszinte, még akkor is, ha ezzel esetleg megbántom?

Darun

Link a hozzászóláshoz

-Köszönöm Shei Shi'enn! -mondta a varázsló, aztán egy pillanatra elhomályosult a tekintete, ahogy hirtelen rászakadt az eddígi út fáradalma. Az elf nő egy pillanatra megijedt, elkapta a varázsló karját, így az nem zuhant el.

-Jól vagy? -kérdezte az elf nő.

-Semmi baj! -mondta, és szája sarkában cinikus mosoly jelent meg- Csak egy kicsit elfáradtam. De megérte a hosszú út! Az elmúlt húsz év, sziklaként nehezedik a vállaimra, és neked panaszkodom, aki korok terheit cipeled magaddal. Köszönöm, hogy meghallgatsz! -mondta, és ismét meghajolt a Shei Shi'enn előtt.

-Kissé talán íronikus, hogy egy nekromanta és egy Shei Shi'enn pont egy temetőben beszélgetnek. Ami pedíg a női lelket illeti... nos, mindíg is kétbalkezes voltam. Emellett félek is, egy kicsit. Egyszer egy inkvizítor megvizsgállta a lelkemet. Mikor meglátta, majdnem rám uszította az egész déli inkvizíciót. Aztán, mert elég nagy hatalma volt, rájött, ha megteszi, azzal rettenetes katasztrófát idéz elő. Egy idősebb "testvérem" azt mondta, hogy a pusztulás mintája van a lelkem legmélyén. Nos, nem szeretném kipróbállni, hogy igaza volt-e.

Link a hozzászóláshoz

Líthas Shei Shi'enn!

Ma betöltöttem gyarló életem 20. évét, és ebből az alkalomból meglátogatott a párom. Mit mondjak, életem második legszebb napja volt. (az elsőn találkoztunk) Nagyon jó volt minden, bár szokás szerint megint "unalom" volt. De kaptam tőle ajándékot. Egy levél volt.. Másnak ez csak egy darab papír, nekem mindent! Mindíg, ha vele vagyok visszatér az életkedvem. Olyan pozitív aura veszi körül, ami kihat a környezetére is. Most egy darabig én is pozitív leszek!

Más. Már régóta van itt egy lány. Kettővel mellettem ül. Egyrészt soha nem csalom meg Õt, másrészt van barátja, és amúgy is unszimpatikus vagyok neki. De valamiért úgy érzem, hogy fontos része az életemnek. Õ is foglalkozik minimális szinten szerepjátékkal. Egy darabig szóba is állt velem, de már leállított. Nem "felszedni" akarom, vagy ilyesmi.

Link a hozzászóláshoz

A nekromantát hallgatva Shei Shi'enn-t hirtelen megrohanták az emlékei.A tegnap estére gondolt, a könnyes búcsúra amit egy nagyon kedves Barát utazása váltott ki.Ma reggel még könnyezett kicsit, de mostanra már összeszedte magát, mert mégsem helyénvaló, hogy az ki őt erősnek és bölcsnek hiszi, most egy gyenge nőt találjon Shei Shi'enn helyén.

Link a hozzászóláshoz

A nekromanta halványan elmosolyodott, és átvette a szelencét.

-Nagyon szépen köszönöm, Shei Shi'enn! Ezt is -emelte fel kissé a szelencét- és a jótanácsot is.

Ismét eszébe jutott az a nap. Az utolsó, amikor őt látta. Hirtelen érezte, hogy megszálja a kétségbeesés. Egy könnycsepp indult el lassan az arcán, hogy aztán az álláról a földre essen. Mire azonban földet ért, megfagyott, mert megdermesztette a kétségbeesés, amit a varázsló érzett. Mi lesz, ha tényleg elveszíti Õt. Az egyetlent, aki igazán fontos. "Meg kell találnom" -határozta el végül, hideg tekintetét az elf nőre emelte.

-Még egyszer köszönök mindent, Shei Shi'enn! Remélem egyszer majd meg tudom hálálni. Légy te is nagyon boldog, és vigyázz magadra!

Bal keze önkéntelenül rótta a búcsúzás formuláit, a szeméből lassan eltűnt a fagy, csak a végtelen üresség maradt.

Fagyos szél kelt, ahogy a köpeny meglebbent, és pár pillanat múlva a köd elnyelte a varázsló alakját.

Link a hozzászóláshoz

Egy pillanatra megsűrűsödött a levegő a Shei Shi'enn előtt, majd egy pillanattal később két és fél láb magas matt fekete páncél bukkant elő a kékes villózásból. Meghajolt az elf nő előtt.

-Üdvözöllek, Shei Shi'enn! -mennydörögte- Black Knight vagyok a huszonötödik. -egy pillanat alatt végigmérte a csodálkozó elf nőt, aztán levette a sisakját és kissé meglepetten nézett a nőre.

-Szép napot, "nővérem". Nem is gondoltam, hogy íly hamar rokonomra találok. -azzal lehajolt, felvette a fagyott könycseppet és megvizsgállta.- Ez gyanítom a tiéd. -hajtott ismét fejet és átadta a még mindíg értetlenül álló elf nőnek.

Link a hozzászóláshoz

Black Knight alapossan megvizsgálta az elf nőt, hiszen nagyon is meglepődött azon, hogy "rokonra" lelt éppen itt. Bár eme meglepetésének nem igazán adott hangot, és az arcára sem ült ki semmilyen érzelem. Fekete haját cibálta a szél, néha az arcába hullott, ilyenkor egy laza mozdulattal igazította hátra a rakoncátlan tincset. Kellemes -ám páncélja miatt riasztó- külselyét még jobban kiemelte a mosoly a szája sarkában, és a szemében táncoló gyermeki kajánság.

-Remélem nem veszed tiszteletlenségnek, ha kicsit közvetlenebb kommunikációra váltok, hiszen "rokonok" volnánk. De látom a csodálkozást a szemedben. Ha nem világos valami kérdezz! És sajnos igazad van, kérni jöttem, bár most hogy találkoztunk, talán jobb lenne, ha beszélgetnénk egy kicsit! De persze ha más dolgod van, akkor nem tartalak fel. -mondta, szemében még mindíg az a megtévesztő ártatlanság, holott az elf nő a csontjaiban érezte, hogy rendkívül veszéjjes alak az idegen...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
  • Új...