Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Travian


Recommended Posts

avagy kalandozó hadvezérek

Játszik esetleg valaki valamerre a világhálón ezzel a játékkal? Esetleges élmények?Kalandozók mint stratégák.Erre lennék kíváncsi.A játékban számtalan szerepjátékossal találkoztam,de nem innen az oldalról.És feltünően jól játszották a játékot!

Ezért is vagyok kíváncsi a kalandozok mennyire ismerik /játszák avagy játszották ezt játékot.

Link a hozzászóláshoz
avagy kalandozó hadvezérek

Játszik esetleg valaki valamerre a világhálón ezzel a játékkal? Esetleges élmények?Kalandozók mint stratégák.Erre lennék kíváncsi.A játékban számtalan szerepjátékossal találkoztam,de nem innen az oldalról.És feltünően jól játszották a játékot!

Ezért is vagyok kíváncsi a kalandozok mennyire ismerik /játszák avagy játszották ezt játékot.

Hát, én játszottam vele. De mint nő, nem voltam kellően agresszív, így egy támadás után már nem tudtam visszaküzdeni magam. Nem volt hozzá elegendő nyersanyagom, és a folyamatos ütközetek nem éppen a fejlődésemet segítették.

(De ajánlanék, egy nekem jobban tetszőt. www.ikariam.hu)

Link a hozzászóláshoz

Tha'thassa!

Én elég sokat játszottam még az igen régi s2-n, és nem is voltunk rosszak. Kicsit későn alakult a klánunk így csodaépítésre már nem volt esélyünk, de elég számottevő tényező voltunk így is. Játék közben írtam néhány guide-ot klántársaknak (főleg a kezdőbbeknek), hogy egy kicsit felzárkózzanak játéktudásból. Akit esetleg érdekel, dobjon meg az e-mail címével, szívesen átküldöm...

Gambit

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...