Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Nem mi általunk szervezett MAGUS rendezvények

Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?  

44 szavazat

1. 1. Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?

• Csak egyszer voltam.
    • Kettőn már én is ott voltam.
    • Három a magyar igazság :)
    • Meg se tudom számolni'

Recommended Posts

Találtam egy ilyen infót gondoltam sokakat érdekelhet!

November 22-23-án Budapesten lesz egy nagy hivatalos szerepjáték találkozó!

A rendezvény helyszíne:

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.

1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

Megközelítés: A Cházár András utca a Thököly útról nyílik, az els? utca a Dózsa György út után. A Keleti Pu.-tól fekete 7-es busszal 2 megálló a Bosnyák tér felé. A piros 7-es, 73-as, 173-as nem áll meg!

Akik kocsival jönnek, azoknak célszer? a Felvonulási téren a nagy parkolóban vagy a Liget oldalában megállni, mert az iskola közelében csak kevés parkolóhely van. Az Ajtósi D?rer soron besétálva az els? utcáig legfeljebb pár perc.

Szombat: 10:00-19:00 A programok 10:30-kor kezd?dnek.

Vasárnap: 10:00-16:00 A programok 10:30-kor kezd?dnek.

Jegyek október 15-t?l november 15-ig vehet?k el?vételben!

Az egynapos jegy 800,- Ft, kísér?jegy szül?knek 400,- Ft

A mindkétnapra szóló 1400,- Ft, kísér?jegy szül?knek 800,- Ft

Aki a helyszínen szeretné a jegyét megvenni annak

az egynapos: 1000,- Ft, kísér?jegy szül?knek 500,- Ft

a kétnapos: 1600,- Ft, kísér?jegy szül?knek 1000,- Ft

Jegyárusító helyek:

Camelot, 1094 Budapest Ferenc krt. 27.

Partnerbolthálózat

Partner szervezetek és egyesületek

Vagy add fel rózsaszín postautalványon a Delta Vision Kft. 1094 Budapest Ferenc krt. 27-es címére a kívánt jegyeknek megfelel? összeget + 150,- forintot postaköltségre. A megjegyzés rovatba írd be, hogy mennyi jegyet kérsz és melyik napokra. A nevedet és a címedet nyomtatott bet?kkel olvashatóan írd. Postafodultával küldjük a kívánt jegyeket.

Üdv.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

November 22-23-án Veszprémben lesz egy nagy hivatalos szerepjáték találkozó!

A rendezvény helyszíne:

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.

1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

te mazsinó...magyarázd már el nkem,h hogy van az, h te azt irtad,h vezsprében lesz a versny, a rnedezvény helyszinére, meg mindeki látja,h mi van kiirva...akkor hogy is van ez???

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

A november 22-23-ra én is megpróbállok elmenni. A 29.-e is érdekelne. Győben is lesz tali, dec 13.án a megyeházán, a méltán híres Sárkányszívroham 11,5. Belépő kb 1000Ft, Ott lesz Tiberius, lehet tőle kérdezni a D20-ról, és a MAGUS team, ha esetleg a régi rendszer híve vagy. A szervezők ezen kívül várják az ötleteket, javaslatokat, amit lehetőleg nekem küldjetek el.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Mazsinó: Téged érdekelne a Roham? Ha igen, akkor lécci írj nekem javaslatot, hogy szerinted mik legyenek a programba, téged mi érdekelne. A 29.-éről remélem még időben informállsz minket. Én is megpróbálok közelebbi infókat szerezni a Rohamról, és engedelmeddel itt publikálnám az infókat. Köszönettel...

Darun, egy

Link a hozzászóláshoz

Ma nem szaladtam el...

és köszönöm a kitűzőt.

Büszkén viselem.

Beszélni ugyan nem olyan sokat beszéltünk.

Mazsinóval,Alkyonéval és még egy barátommal ott voltunk a M.* előadáson:

- 6, de lehet hogy 10 könyvet ígérnek a közeljövőben.

Készül az új M.A.G.U.S..

A keleti mellett nyílik jövő héten egy szerepjátékos bolt.

Az új M.* nem kapta meg a d20 logót, de alapvetően d20 alapú lesz (sajnos).

Lehet majd DnD3 kiegészítőket is használni hozzá.

Az alapkönyv nagyon tartalmas lesz. A pszi és a mágia nagyjából a régi.

A képzettségeknél megy a kavarás.

A Célzást (végre) megváltoztatták.

És marhára ködösítettek mindent, nem mondtak időpontot megjelenésre se a Törvénykönyvet se a könyveket illetően.

Egy biztos: NEM LESZ ALKALMAS A "NAGY ZÖLD" NÉV, MERT NEM ZÖLD LESZ A TÖRVÉNYKÖNYV. :lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

A rendezvény második napja:

Sikeresen beértem 11.30-ra az új MAGUS fejlesztői gárda előadására. Kiderült, hogy az alapkönyv november helyett csak jővő tavasszal várható. Ez részemről nem jó, mert szerettem volna látni hogyan sikerült az új rendszer amin már 1 éve dolgoznak.

Az előadás most közel sem sikerült olyan jól mint a MOM parkban.

Igen, ma picit többet sikerült beszélnem a híres-neves Con Salamander úrral. :D Több kitűző is készült az oldal fő fórumosainak is, csak velük nem sikerült találkoznom, de esetleg a táborban átvehetik majd.

Egész 17 óráig folyamatosan tárgyaltam mindenféle szerepjátékot űző emberkével, régi és új fejlesztővel. Nagyon sok információt gyüjtöttem a MAGUS körüli helyzetképpel kapcsolatban. Egyet biztosan állíthatok, még egy évig biztosan lesz MAGUS fejlesztés Magyarországon.

Köszönöm a figyelmet!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Ha megengeditek, akkor lennék a Győri összekötőtök, mert ismerem a szervezőket, és mert hetente legalább 2* talizok velük. Szeretnék megkérni mindenkit (főleg Sneer urat), hogy ha már egyszer megemlítette a Sz.helyi talit, akkor külön felszólítás nélkül mellékeljen némi infót! Thx.

Mazsinó: a Seregszemlén én is ott voltam, de érthető okok miatt nem taliztunk, bár nekem is fontos lett volna. Én csak szombaton voltam fenn, és szomorúan konstatálltam, hogy némileg megelőzetem a M* Team-et. :( Bizonyos forrásokból azt az infót kaptam, hogy az rpg.hu-n kapcsolatba léptél DelArco-val. Ne haragudj, de ez nagy felelőtlenség volt!!!

Mivel még senki nem szólt a Roham-mal kapcsolatban, ezért úgy veszem, hogy senkit nem érdekel. Ha még is, akkor vegyétek mán a fáradságot, és írjatok v.mit!!! Thx.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...