Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Nem mi általunk szervezett MAGUS rendezvények


Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?  

48 szavazat

  1. 1. Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?

    • Csak egyszer voltam.
    • Kettőn már én is ott voltam.
    • Három a magyar igazság :)
    • Meg se tudom számolni'


Recommended Posts

Lithas!

Mazsinó: a Seregszemlén én is ott voltam, de érthető okok miatt nem taliztunk, bár nekem is fontos lett volna. Én csak szombaton voltam fenn, és szomorúan konstatálltam, hogy némileg megelőzetem a M* Team-et. :( Bizonyos forrásokból azt az infót kaptam, hogy az rpg.hu-n kapcsolatba léptél DelArco-val. Ne haragudj, de ez nagy felelőtlenség volt!!!

Darun

Szombaton csak ugy 3 órára értem oda, remélem legközelebb nagyobb szerencsénk lesz.

Igyekszek mindenkit megmozgatni a fejlesztések érdekében ezért megkerestem néhány aktív fórumtagot is az rpg.hu-n. Talán ha két levelet váltottunk, mindössze az ott lévő fórum tapasztalatairól kérdeztem. Ennyi. Ennek már két hete, azóta semmi.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Mazsinó: téged érdekelne a Roham? Ja, és megkérdezném tőled, hogy halottál e már róla/ Ismered e Gyulavitézt. DelArco mondta nekem, hogy nem fog felnézni, én csak szóltam így neked. A Szemi nevű egyént viszont ajánlanám figyelmedbe.

Darun

Köszönöm szépen a segítséget és a tájékoztatást. Én törekszek mindenkit előitéletek nélkül saját magam megismerni.

Tudod nagyon szivesen mennék, de a tábor ügyintézése minden időmet leköti, remélem megérted. A következőre talán több időm lesz és elmegyek. Köszönöm a kedves meghívást!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Mazsinó: én is sajnálom, de megértelek, hiszen értünk dolgozol. Én is próbálok segíteni a magam módján, ahogy tudok. És tiszteletben tartom az ismerkedési szabadságodat, én csak előre szóltam, hogy DelArco-tól semmi jót ne várj. Ez nem előítélet, ez tény. Csak szerettem volna segíteni. Még eccer bocsi. :roll:

Darun, aki mindíg mindenbe beleszól

Link a hozzászóláshoz

Szombathelyen December 6-án lesz szerepjáték találkozó.Az Oladi Művelődési központban. 9 órakor kezdődik a rendezvén. Magus és AD&D.Egészen jó díjjazások lesznek, de nem is ez a lényeg. Akik voltak eddig dícsérték a korábbi utolsó 3 rendezvényt. Remélem ez a mostani is jó lesz. Ha valaki innen az oldalról oda dugná az arcát szóljon már szivesen találkoznék vele én ott leszek úgy néz ki!:)

Lesz januárban Zalaegerszegen is találkozó. A pontos részletekről majd írok.

Link a hozzászóláshoz

Január, február környékén lesz Egerszegen a találkozó.A jelenlegi elképzelés szerint a program egy estig/késő délutánig tartó kalandmodul előre láhatólag D&D rendszerben.Este egy nagyon poénos Live fantasyn vehetnek majd részt a bátor kalandorok amin én és sneer személy szerint njk-k leszünk :D szal készüljetek a páholásra ha jöttök :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

EH! Ennyire nagy az érdeklődés??? Azért a remény hal meg utoljára. Ha véletlenül v.ki még is jönne Győrbe, az hívjon fel nyugodtan, ha tudok segítek. (30/4408977) GYERTEK!!!!

Darun

Le vagyok betegedve. Remélem a TT-ig kigyógyulok az influenzából. :(

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Március 27-28 Szombathelyen Kardok ünnepe!Magus és D&D rendszebe ugyanaz a modul.Karkterek fixek.Kétnapos rendezvény.Szállás van részvételi díj2000FT.Nos Dark Zala fent lesz.Gyertek el! A modul írója profi és a szervezők is csináltak már jópár rendezvényt.Bővebben az oldalon lesz ismertető, amint szervezők megadják rá az engedélyt.-

Link a hozzászóláshoz

Csáó mindenkinek!

Pénteken robogunk lefelé Picoval Szombathelyre aprítani a JK-kat! :D :oops:

Örömmel jelenthetem be, hogy hírhedt Dark Zalai csapatban fogok játszani a versenyen. Bizonyára csak a teherhordó szerepét fogom alakítani, mert a srácok annyira jók!!! :shock: :P

Ha mégis egy másik csapat hozná el a kardokat, akkor az csak a kutyák téli viseletének köszönhető. :lol:

Mikor visszatértünk beszámolunk a történtekről.

Üdv

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Mazsinó: szvsz az esély arra, hogy nem ti hozzátok el a kardot úgy 1% (semmi sem lehetetlen, kivéve:***) Ha már megszereztétek, minden talira hozzátok el kötelező jelleggel és hordozzátok körbe, mint a véres kardot. :D Azért ha már ott vagy, akkor gyakjál rendessen, és ne feledd a Darun karakterek örökérvényű aranyköpését:

MOST ÉN AKAROK CÉ-T DOBNI!!! :lol::lol: :twisted: :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Tisztelt játékosok!

Július 25-én megtartjuk a Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság m.a.g.u.s. szerepjáték versenyét Pilisszántón. Ti mindannyian jelentkeztetek a versenyre, ezért kérem, hogy a szükséges nevezési díjat legkésőbb július 10.-ig az alábbi számlára eljuttatni legyetek szívesek (aki ezideig nem fizeti be a részvételi díjat, nem vehet részt a versenyen):

Takács Bence

OTP Bank

szsz: 117-73030-13211121

közlemény: Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság

A nevezési díj fejenként HUF 1500, amit a csapatok lehetőleg egyben fizessenek be.

Kérem, hogy a befizetésről, ha tudtok, küldjetek igazolást elektronikusan.

Minden résztvevő küldjön egy e-mailt, benne az információk tudomásul-vételével, valamint:

- az egyes karakterek és a csapat teljes előtörténetével valamint a karakterlap kivonatával

- a Volánra érvényes kedvezményével, tehát hogy teljes árú vagy diák jegyet kell-e vennünk, illetve esetleg ingyenes utazásra jogosult

Az előtörténeteket és a csapatot már a verseny előtt szeretnénk megismerni, illetve az előtörténetet értékelni, valamint a mesélőket is elosztani.

Az értékelés szempontjai:

Az elérhető legmagasabb pontszám száz pont.

Ebből legfeljebb tíz pontot az előtörténetért lehet kapni. Itt fontos a hihetőség, az illeszkedés a karakterekhez valamint a nyelvi megformáltság is.

További ötven pontot a csapat mesélője oszt ki a játék végén az alábbiakra:

- a csapat, illetve az egyes játékosok szerepjátékára. Itt fontos a karakterek megfelelő kijátszása, valamint a csapat együttműködése is.

- a kalandmodul megoldása során alkalmazott ötletekre, valamint általában mindenre, amire hagyományos játékban kiemelkedő tapasztalati pont járna

- kis mértékben a kalandmodul megoldásának mértékére, mikéntjére, és jelentősebb mértékben arra, hogy a csapat a jellemének, beállítottságának és előtörténetének megfelelően viselkedett-e a modulban, és a megfelelő megoldást választotta-e.

Hasonló szempontok alapján a fennmaradó negyven pontot az értékeléskor egy másik csapat mesélője osztja ki, akinek a csapatnak el kell mesélnie, hogy mit és hogyan végeztek. A második mesélő értékeli az egyedi előadásmódot is.

A versenymodult Takács Bence (Benbe) és Puskás Tibor (Mazsino) írta, ezzel kapcsolatban semmi más információt nem kívánunk megosztani. Kicsit olvasgatni mindenesetre nem árthat.

Találkozás: a verseny napján, július 25-én, 08:00 órakor az

Link a hozzászóláshoz

Kalandmágus

M.A.G.U.S. szerepjáték verseny Pilisszántón

A nagysikerü nyári verseny után ismét meghirdetjük a Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság 2004. december 12-én 10 és 18 óra között.

Helyszín: a Pilisszántói Teleház (és környéke). Tíz csapat számára tudunk megfelelö játékhelyet biztosítani. A versenyen kiváló mesélök, izgalmas modul és meleg ebéd vár!

A helyszínre az eljutás egyénileg történik, segítségül egy kivonat a Volánbusz menetrendjéböl:

Budapest indulás: 8.30

Pilisszántó érkezés: 9.15

Pilisszántó indulás: 18.20; 18.50

Budapest érkezés: 19.05; 19.35

Részvételi díj: elöreláthatólag 1000-1500 forint, amiböl 500 forintot elöre kérünk befizetni (fejenként), a jól ismert bankszámlára:

Takács Bence

OTP Bank

szsz: 117-73030-13211121

közlemény: Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság

Kérek minden csapatot, hogy a befizetésröl értesítést küldjön, benne a pontos összeggel és a névvel, mivel egyes befizetések nem kerülnek a bank által név szerint nyílvántartásra! A második részlet fizetése a helyszínen történik. Befizetett összeget semmilyen méltányosságból nem áll módunkban visszafizetni, csak formai, elírásbeli hibák esetén!

A jelentkezés csak a karakterek és a csapat jól átgondlt, részletes elötörténetének elküldésével vlik teljessé. A csapatok létszáma 3-5 fö, az értékelés egyénileg történik, a csapatlétsámbeli különbségek figyelembevételével

Jelentkezni legkésöbb 2004. december 6-án éjfélig lehet!

Elérhetöség: benbe@elte.hu, http://benbe.web.elte.hu/

KARAKTERALKOT

Link a hozzászóláshoz

Szervusztok!

Ilyen még nem volt:

Erdélyi szerepjátékos találkozó!!!!

A Székelyudvarhelyi Csillagösvény szerepjátszó klub szervezésében M.A.G.U.S találkozó augusztusban.

Azért találkozó, mert nem a verseny a lényeg, hanem az ismerkedés és nem a díjazáson, hanem magán a játékon lesz a hangsúly!

Nagy szeretettel elvárjuk a Magyarországi szerepjátékosokat!

Időpont: még nem bizonyos, augusztus második vagy harmadik hetében lesz. Jobb lenne szavasással eldönteni, kinek meik felelne meg jobban, de az első lehetőségnek nagyobb a valószínűsége.

Helyszín: Homoródfürdő, Csíktól kb 30 km-re, Udvarhelytől kb 20 km-re.

Ami probélmás, az a Magyarországról való eljutás, de Budapestről dirktbe jár busz naponta Székelyudvarhelyre, és ára kb 13-15.000 forint, de lehet ha meg tudok oldani 20%-os kedvezményt

A helyszínre való eljutást legjobban busszal lehetne megoldani, Udvarhelyen vagy igény szerint Csíkban lenne a találkozás, onnan már csoportosan haladnánk tovább busszal.

Részvételi díj: minden szempontból szeretnénk minimalizálni, mivel az eljutás a külföldiek számára így is elléggé költséges, előreláthatólag 5-6.000 forintba fog kerülni. Ebben benne van a napi három étkezés, az öt éjszaka és a busz Udvarhelytől vagy Csíktól Homoródra.

Szállás igény szerint lehetséges mint szobában(min. 1000 forint / éjszaka) vagy sátorban(még nem tudom, de sokkal kevesebb, a sátrat ti kell hozzátok) vagy szekérben( ezt majd később fejtem ki, de nem kell aggódni, emberi körülmények lesznek... nem kell megijedni, ezzel van beleszámolva az árba)

A pénz eljuttatását még nem tudom, hamarosan közzéteszem ezt is.

Mivel a találkozó a lényeg, a verseny elsősorban egyéni, szeretnénk, ha minden csoportban lenne egy KM, aki jönne egy kalanddal (ezt csak ő ismerje) és 2-4 fős csapatok a játékra. Ha valaki egyedül érkezik, akkor sem marad csapat nélkül, megoldjuk :) És ha valahonnan több, mint 5 ember jön, az sem gond. Ha valaki játszani és mesélni is akar, az is megoldható

A jővő hét péntekig kellene közösen elhatározni az időpontot, aztán július 15.-éig jelezni a jelentkezéseket.

A karakteralkotási rendszert hamarosan közzéteszem.

A szabadidőt sokféle képpen el lehet ütni: sport, beszélgetés, előadások, live szerepjáték és igény szerint más.

Érdeklődést mihamatrabb jelezni a bcsz@citromail.hu / bcsz@freemail.hu / estel@netposta.net címre!

Üdv,

Csaba

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...