Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Nem mi általunk szervezett MAGUS rendezvények


Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?  

48 szavazat

  1. 1. Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?

    • Csak egyszer voltam.
    • Kettőn már én is ott voltam.
    • Három a magyar igazság :)
    • Meg se tudom számolni'


Recommended Posts

Hmm, érdekesnek hangzik, és biztos vagyok benne, hogy sokunkat érdekelné a dolog.

A probléma az, hogy az időpont félig lefedi a Kalandozok.hu Nyári Táborát... így várhatóan nem sok ember fog menni tőlünk.

Ha máskor is rendeztek ilyen tábort, írjatok, hátha akkor sikerül nem egy időpontra rakni a dolgokat.

Link a hozzászóláshoz

Na, akkor én a tavalyi hagyományokra építva idén is meghirdetném a III. Csillagösvény Erdélyi szerepjátékos Találkozót.

Most még az informatív, dátum meghatározási résznél tartunk.

Az lenne a kérdésem, hogy nektek, Magyarorszégi kalandozók, melyik dátunk lenne a jobb az alábbiak közül?

Augusztus első hete

Vagy augusztus második hete?

Vagy esetleg augusztus harmadik hete?

Várom a véleményeket, hozzálszóásokat, és persze a résztvevőket. Kíírás később

Csaba

Link a hozzászóláshoz

Ahogy éjszaka is arcba lógó csuklyát viselőkhöz illik, a két sötét alak sutyorogva beszélt erődítményük tornyában.

-Meghalt? -kérdezte halkan az egyik.

-Még nem teljesen. Majd ha teljes lesz a ciklus. És az még odébb van. Egyébként idegesítő vagy.

-Én? -vigyorodott el az első, de ez nem látszódott a sötét, és a csuklya miatt- Ugyan miért?

-Mert folyton olyasmit kérdezel, amire tudod a választ. Idegesít, ha vizsgáztatsz. -felelte társa.

Odakint alig hallhatóan fújt a szél, faleveleket görgetve a fűben.

-Mit teszünk, ha nem jönnek el?- tette fel kérdését rövid hallgatás után a második.

-Amit szoktunk- vont vállat az első- Rögtönzünk valamit. De ne foglalkozz ezzel, el fognak jönni. És szerzünk pár kellemetlen percet a

Link a hozzászóláshoz

Kalandozó Karneválja 2006

"Az előjáték a történet azon részlete, melyet akkor kell papírra vetned, mikor még nem léptek a történet színpadának deszkáira főszereplőid. Valahogy aképp elrendezendő a történet színterét, ahogy a páncélos seregek sorfalai okádják könnyűfegyverzetű portyázóikat az ellenség csapatai elé, felingerelendő, felmérendő amazokat.

Jó előjáték nélkül oda a közönség, hisz mely nemesúr tekintete marad a színpad deszkáira szegezve, mikor kihúnynak a lámpások és a késői estebédtől eltelve magára marad szeretőjével a kényelmes zsöllyéje mélyén... Hacsak a bárd ki történeted felvezetését citálja nem énekel vérről szerelemről, viszályról és gyilkos pengékről, melyek megragadják, rabulejtik képzeletét. Mely épp elég vért és viszályt látott, s most más szenvedését, boldogságát óhajtja látni, anélkül, hogy bőrét, vagy pedigréjét vásárra vinné.

Az istenes darabokat pediglen feledd fiam, Pyarron oly messze, az északi nép mást kíván. Szépséget, kit elnyelhet a rettenet, kalandozót, kit felemelhet a véletlen, hőst, ki elbukik, vagy menybe megy... egyremegy. Ha épp odakint háború dúl, túl a színház falain, nosza írj vidámat. De ha már túl nagy a béke, a kard rég hüvelyében szárad, gyerünk vérrel áztasd el a világot jelentő deszkákat..."

Üdvözlünk minden régi M.A.G.U.S játékost, és azokat is, kik csak most ismerkednek a legnagyobb rajongótáborral rendelkező magyar szerepjátékkal, a 2006 november 5-én a Millenrási Park Fogadó épületében megrendezésre kerülő Kalandozók Karneválja alkalmából.

A rendezvény keretein belül nem csak egy versenymodul lejátszására, de a M.A.G.U.S régi új alkotógárdájával való találkozásra, a velük való beszélgetésre is lehetőségetek nyílik.

Ha e pár sor felkeltette érdeklődéseteket, akkor a részleteket megtalálod a: http://www.akonyvesbolt.com/versenyek/ oldalon.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ez így igaz, a Kalandozók Karneválja 2006 a Tuan Kiadó hivatalos versenysorozatának nyitánya.

Mindemellett nagy szerettel várunk minden Kalandozok.hu fórumlakót, azokat is, akik versenyezni nem szeretnének, csak az Új M.A.G.U.S fejlesztéséről, esetleg Ynev világáról váltanának pár szót a kiadó íróival, fejlesztőivel.

Lathan Aria

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Idén is megrendezésre kerül a Mentálcsavar találkozó Debrecenben, a sorban a harmadik.

A kiírást itt olvashatjátok: http://www.rufuslord.fw.hu/mcs3kiir.doc

A modul karakteralkotása: http://www.rufuslord.fw.hu/mcs3karialkotas.doc

A hangulatkeltő novella: http://www.rufuslord.fw.hu/Szegmensek.doc

És végül, remélem kapunk saját témát, aminek esetén oda várom az előzetes jelentkezőket, csapatkeresésre lesz lehetőség illetve kérdésekkel a karialkotással, modullal kapcsolatban.

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Utólagosan jelzem, hogy a hétvégén lezajlott a Téli Rúna Tábor Várgesztesen. A péntektől vasárnapig tartó rendezvényen mintegy 50 ember vett részt. A program gerince a szokásos MAGUS modul és a hozzá kapcsolódó live volt.

Magam is leugrottam egy fél napra, igazán kellemes volt, hisz sok régi baráttal találkoztam (többekkel még az OSZT-k időszakából).

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Most szombaton (feb.24.) lesz a jászfényszarui Lumina Cornu Klub I. Térségi szerepjáték versenye.

A rendezvény egy nagyon hangulatos, családias, barátságos, igazi szerepjátékos találkozónak tűnik az előzmények alapján! (MAGUS verseny lesz 8) )

Én ezt a rendezvényt várom, részt fogok venni és készítek egy cikket a Lomina Cornu Klubbal, hogy jobban megismerjétek őket!

Üdvözlettel. Antail

Link a hozzászóláshoz

Akkor Kardok Ünnepéről egy kicsit bővebben :)

A Legendák Szombathelyi Ifjúsági Egyesület találkozóra hív minden YNEVET kedvelő szerepjátékost!

Töltsetek velünk el egy kellemes lombhullató hévégét Szombathelyen!

Egy hétvégét, ami csak a játékról szól, ahol csak ti lesztek, a mesélő és a kaland!

Program:

Szombat

08.00 - 08.30 Érkezés és közös ébredezés a rendezvény színhelyén.

08.45 - 09.00 Megnyitó és rövid eligazítás a Nagyteremben

09.00 - 09.30 Ismerkedés a karakterekkel (szereplőkkel)

09.30 - 20.00 Játék ( m.a.g.u.s.)

20.15 - Legendák Szombathelyi Ifjúsági Egyesület éves közgyűlése a GÖDÖR nevű haspártiak vendéglőjében.(közös nagy evés-ivás ki-ki alapon, szívesen látunk;)

Vasárnap

08.00 - 14.30 a Játék folytatása ( m.a.g.u.s.)

15.00 - 16.00 Tombola és Eredményhirdetés

A tombola fődíja - a találkozó nevéhez hűen EGY D

Link a hozzászóláshoz

II. Kalandorkrónikák szerepjátékos találkozó

Líthas. Az elmúlt évben megrendezett találkozók pozitív visszajelzései arra bíztattak minket, hogy idén is szervezzünk táborokat és versenyeket. Ezek újabb állomása, a 2008. február 9-én tartandó II. Kalandorkrónikák szerepjátékos találkozó és verseny lesz, amelyre ezúton is szeretnénk elhívni a kalandozókat, kalandorokat és szerencsevadászokat egyaránt.

Ez alkalommal is egy M.A.G.U.S. kalanddal készülünk, amelyhez a karakteralkotásai segédlet (az utóbbi évek gyakorlatához hasonlóan) hamarosan elérhető lesz a honlapon. A megszokott karakteralkotás bővülni fog néhány sarkalatos ponttal, igyekszünk a kapott visszajelzések alapján szélesíteni a lehetőségeket a számotokra.

A találkozónak ezúttal is a Budapesti Közgáz Pince lesz a helyszíne szombat délelőtt kb. 10 órától este 19 óráig. A találkozón szereplő kaland a decemberben lezárult modulpályázat győztese lesz, melynek igazi bírái játékosok és kalandmesterek lesznek. A találkozóra minden szerepjátékost szívesen várunk.

Link a hozzászóláshoz

IV. Kalandorkrónikák Szerepjátékos Találkozó és Verseny

A Krónikák. hu lassan harmadik éve rendezi egynapos találkozóit és szerepjátékos táborait. Megtisztelő, hogy vannak visszajáró játékosaink és olyan mesélők akik rendre szívesen fogadják el felkérésünket a kalandmesteri tisztség betöltésére rendezvényeinken. Még ha restség démonai lebegnek is olykor felettünk, úgy érezzük, hogy nem hálálhatjuk meg ezt annál jobban, hogy újra és újra megszervezünk a M.A.G.U.S. rajongóknak egy, a hobbijuknak szentelhető alkalmat.

A IV. Kalandorkrónikák találkozó második évét éli ugyanazon a helyen és környezetben, mely jól bevált és a játékosoknak is megfelelt idáig.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...