Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2009. július 22-26.


Recommended Posts

:allpotty: Azért a fekete pólóért kiperkálom az 5 rugót.

A 2009es NyT kollekció színvilágában a fekete/arany vagy kék/ezüst dominanciával szeretnék találkozni. Vezető divatmogulok - többek között Kiss Kálvin, Dior Krisztián, Csatorna, Adibasz - azt jósolják, nyerő irányzat a JK/KM megkülönböztetés (szerepjátékos-rasszizmus) egy cukkerfülcsi gótos felirattal a háton és a póló színében is.

Link a hozzászóláshoz

Jajj...de örülök ennek a témának. :)

Felveszem a kivételes személyektől a süti rendelést. (Én szelektálok sz egyének kívánalmai és süti fajták között. :) ) Szóval most öbb erőm lesz süti, s pénzt is gyűjtök a sütemények hozzávalóihoz. (Sajnos mostani mennyiséghez a pénzhiányom is hozzájárul. Aki jártas a sütésben, az tudja, hogy ennyi sütihez olyan 8000 Ft kell. Vagyis tessék tisztelni a kedves sütök munkáját, egy ,,köszönöm"-mel, és egy ,,de finom"-mal. )

Póló ügy: Én bízom Antail ízlésében. Mindegy, hogy arany-fekete, zöld-fehér, kék-ezüst, ha tetszik majd. :)

És hol leszünk? Selyp megint? (Jó hely, szóval nem ezért kérdezem... csak felmérem a helyzetet. :) )

Link a hozzászóláshoz

Nah, belekottyantok én is :)

Ez a kék-ezüst nem is lenne rossz :)

Viszont a fekete-arany párosítás sem nézne ki rosszul, és mindkettő megoldható szitával is, amennyiben olyan minta kerül rá, ami egyszínű.

A vasalós cuccot nem ajánlanám, hiába mutat jól, de az keretben látszik, amennyiben nincsen kivagdosva, és nem is valami tartós, valamint eszetlenül sokba kerül.

Lehet, hogy van, aki kifizetné az 5000 Ft-ot, de nem mindenkinek jutna ennyi erre, és érdemes közösségben gondolkodni ;)

Aranyos ötlet a névre szóló póló, de ez - mint Zoli is mondta - szitázással is rettentő drága lenne, hiszen a szita 3000 Ft, és így minden egyes névhez külön szita kéne. Mondjuk megoldható egy sima textilfilccel is, még az általános mintán kívül :) Persze ha van olyan önfeláldozó ember, aki ezt megcsinálja.. A textilfilc vagy festék rávasalás után tartósnak bizonyul, és ritkán fakul, ha rendesen meg van csinálva.

Süti-téma...

Én tisztában vagyok vele, hogy nem csak melós, hanem drága is a sütisütés :) Amennyiben el tudok menni táborba, akkor biztosan én is fogok sütni, bár nem hinném, hogy olyan ipari mennyiségben, mint Venes :D Kedves embereknek, csapattársaknak szívesen bármit megsütök, de ha valaki pörkölttortát igényelne, akkor annak megadom egy cukrászat számát :D

U.i.: Én is beírtam a szabikérő-táblába magam, remélem a főnökasszony majd engedélyezi :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Póló témában (és bármi ami dekoráció, design, stílus) szívesen segítek, mivel szakmába vág.

Szerintem a legszebb megoldás a kombinált (flokk-videoflex és transzfer) illetve még személy szerint a hímzés.

Szeretnék Antail elérhetőséget kérni, ha esetleg bármiben segíthetek (az ár biztos megfelelő, de meg sem közelíti egyik esetben sem az 5000-res határt. - Nagyon szép az arany cérnával hímzett cucc, de nagyon sokféle gazdaságos megoldás létezik. Van ami szinte fillérekért, csak azzal meg kétkezi munka van, ez a fémhatású szövetre szublimált fotó, ami aztán kerethímzéssel van felvive a pólóra.

Ha mással nem, akkor akár tanáccsal is szívesen segítek.

Antail...msn-em: daverns@freemail.hu

22.00-körül már szabad vagyok általában ;)

Link a hozzászóláshoz

HI!

Én egyszerűen ezt nem értem. A csapatkoncepció, a karakterek rég ki vannak dolgozva, amikor lesz majd karialkotási rendszer, hát azt majd hozzá hajlítjuk a meglévő karaktereinkhez, alkuszunk, vesztegetünk , és fenyegetünk, majd némi jogi csűrés-csavarással kihozzuk, h nekünk van igazunk. Most ez mé' baj?!? :he: nemértem... :mrgreen: .

Komolyra fordítva a szót. Több, különböző féle-fajta koncepció van mind csapat, mind karakter, mind JK téren, ergó semmi sincsen :D.

Amúgy meg ki beszélt itt karakterekről, meg csapatalkotásról, h azért kellene külön topic, meg fórum??? :?: Egy egészen más téma miatt fog majd kelleni. :)8) De ez legyen a nem túl távoli jövő egy zenéje... :)

Písz

@

Link a hozzászóláshoz

Feloooon. :) Tudom, majd élőben megbeszéljük a dolgot, meg még messze van, de el ne feledd azt a fincsi meggyes lötyit hozni táborba, én meg hozom a fincsi csokisat... Bár nem házi, de jó féle, s megint befoglaljuk a lépcsőfordulós puffokat. ;)

Többieknek meg (benne: Felon is): Lesz süti, mert lesz időm, s pénzem is, a viszonylag jó ösztöndíj miatt, amit még nem tudok mennyi, de jóra tippelem. :D

Ami meg a csapatkoncepciót illeti... Sok lehetőség van... Én nyitott típus vagyok, játszok goblint, orkot, embert és kasztok töménytelen változatát. Csak egy jó csapat kell, jó emberkékkel, ennyi a dolog titka. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...