Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2009. július 22-26.


Recommended Posts

A jelen körülményeim meggátolnak abban, hogy - szokásomhoz hűen - nagyon túráztassam magam a tábor időpontjának közelségén. Ettől függetlenül már én is várom a szerda reggelt.

Nincs kétségem afelől, hogy a Taoista modul során csapattársaimmal jót fogunk szórakozni. :mrgreen:

Várom már a baráti kosár- és focimeccseket. (Próbálok rápihenni ezekre.)

Ahogy ígértem viszem a Citadellát is. Itt szólok, hogy idén is jöhettek bátran, ha kell a játék és most talán (szemben a tavalyival) gyakrabban lesz időm leülni nekem is! Sőt, ha lesz rá igény bekeverhetjük a kiegészítő néhány karakterét is. (pl. orvgyilkos helyett boszorkány, tolvaj helyett adószedő (rokonszakma :) ), király helyett császár, kereskedő helyett alkímista, stb-stb) Mind érdekes képességű karakter, amelynek megjelenése újabb színt vihet majd a játékba.

No meg persze lesz Munchkin, és a köz kívánsága alapján nálam lesz a StarMunchkin is. Sőt, ha meglesz hozzá a hangulat, csinálhatunk egy kevert játékot is, amikor az egyes játékokat (persze hivatalos szabályok szerint) összekeverjük, és az asztalnál elszaporodnak a mutáns-elf félvérek tolvaj-űrzsaru kaszttal, akik összetett lézer fegyverrel és fajtalan fejszével veszik fel a harcot a Nagy Cthulhuval szemben. Higyjétek el, hihetetlne nagy ökörségek szoktak kijönni ilyen játékoknál! :D

Szóval már én is visszaszámolok! :wink:

72 óra 45 perc

(Ha valakinek ígértem még valamit, hogy majd most viszek neki vagy ilyesmi az szóljon rám, mert agyi erőforrásaim végesek, ott meg majd késő lesz siránkozni! :roll: )

Link a hozzászóláshoz

Megy valaki Szeged Suncityből Keletis vonatos találkozóra?

Gondoltam utazhatnánk együtt, illetve ha nincs senki ilyen, akkor valaki aki esetleg hasonló úton megy, gondolok itt esetleg arra, hogy Cegléd állomáson esetleg csatlakozik-e valaki a Szegedről jövő vonatra?

Illetve ha nincs más, akkor lehet, hogy inkább egy olyan emberhez/ társasághoz csatlakoznék, akik Szolnokon keresztül mennek.

várom a jelentkezőket.

Link a hozzászóláshoz
amennyiben csoky igényled kimegyek eléd is és úgy várjuk be a többieket a keletiben és onnan már mehetünk együtt fosztogatni a táborba...

ööö... szerintem Tybycsoky a Szeged-Cegléd-Szolnok-Hatvan útvonalon fog jönni Bp. érintése nélkül... :) szegénynek hagy ne kelljen már feljönnie Bp-re... :-PPP bár, lehet, hogy rosszul gondolom... :D

Link a hozzászóláshoz

Karashu , kérdezted, hogy mit hozzál: sót, vegetát/ízvarázst.

Valaki pedig (TAO, Gabe, Z stb) vállalja be a fokhagymát (krém vagy akármilyen formában) :)

Én viszek paprikát, majoránnát és borsot.

Ezek kellenek a jó kajákhoz, viszont felesleges megvenni őket közösen, mert a kiszerelésükhöz képest elhagyagolható mennyiség szükséges. :)

Link a hozzászóláshoz

20:00

Odakinn rákezdett a digitális népdalra a fütyülős óra, én meg ásítozva kelek fel. El kéne kezdeni mosni, ha ruhát is akarok hordani a táborban...

Nekiállok lassan készülődni, és megteremteni a nekropolisz alapjait!

Reggel már tábor... elvégre el kell indulni időben innen a west-endről :)

Link a hozzászóláshoz
amennyiben csoky igényled kimegyek eléd is és úgy várjuk be a többieket a keletiben és onnan már mehetünk együtt fosztogatni a táborba...

ööö... szerintem Tybycsoky a Szeged-Cegléd-Szolnok-Hatvan útvonalon fog jönni Bp. érintése nélkül... :) szegénynek hagy ne kelljen már feljönnie Bp-re... :-PPP bár, lehet, hogy rosszul gondolom... :D

és tényleg :)

Ha minden igaz, akkor Hokusz pajtival kontaktolok Szolnokon, amint beér a vonatom :)

Egyébként, meg Hegyalja után szabadon: FESZTIV

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...