Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2009. július 22-26.


Recommended Posts

A focit lehetne úgy szervezni (jelzem, hogy ötlet, tehát simán áthúzható, széttéphető, felgyújtható, és végül megtiporható a dolog) ... Szóval lehet úgy szervezni, hogy KM-ek(és/vagy szervezők) a JK ellen. :)

Persze nem mindenki rontana be a pályára, hanem folyamatos cserével oldanák meg. (bár úgy megnézném ahogy a 10KM felé 40 játékos megindul. :lol: )

Link a hozzászóláshoz
Szóval lehet úgy szervezni, hogy KM-ek(és/vagy szervezők) a JK ellen. :) )

Igen, CS jól emlékszel, ennek már egyszer nekifutottunk, de nem valósult meg rendesen. Én nagyon szívesen benne lennék ilyenben, akár több sportágban is, pár ötlet: foci, kosár, négyesfekvő, goblin "mass attack" pingpong, hányórahúzóra, ... ;)

Akármilyen aktivitás megvalósulhat, ha van rá elég jelentkező mindkét oldalról. :)

Link a hozzászóláshoz

Szvsz is felesleges előre szervezni egy ilyet, és beilleszteni a programba, mert az "erőltetés" nem volt járható út eleddig senem. Úgy emlékszem, hogy erre a kezdeményezésre annó (talán pont tavaly NyT-n volt) még rá is tromfoltak bizonyos személyek, tehát a kötelezően ajánlott programba bekerült ugyan, de a megvalósítás nem történt meg. Aktuálisan mindig szokott lenni sport, és jelentkező is akadt rá mindig bőven, így sztem ha van szabadidő, azok, akik ebben illetékesek, úgyis arra lézengenek, amerre kell, és megtalálhatóak lesznek. :)

Én mondjuk simán beállok a kapuba foci esetén, ha nem fogjátok túlontúl erősen rúgni a gólesélyes lövéseket :)

Link a hozzászóláshoz

Nekem is rémlik valami hasonló ötlet még régről. Én azért nem biztos hogy a 40 JK-ra tennék, ha fogadni is lehetne! Ha jól rémlik, eddíg meglehetős hatékonysággal vontam ki magam mindenféle sport alól, ha pedíg valami kötelező, ott tuti hogy engem senki nem fog látni. (kivéve magát a játékot, mert hát ugye ezért utazunk mindannyian) Azért idén remélem sikerül szakítanom a hagyományokkal. Felszerelésként meg max magamat tudom vinni.

Link a hozzászóláshoz
Asszem tavaly nyáron volt egy olyan kezdeményezés, hogy folklór fantasy-mesélés... de ugye nem jött össze.

Igen, ennek leginkább a jelenlétem hiánya volt az akadálya (ami idén nem fog megismétlődni). ;)

Esetleg idén? :P Van kedved mesélni egyet?

Magyar Népesék rajzfilmsorozaton alapuló RPG-ről lett volna szó. Ebben a sorozatban található figurákkal (karakterekkel) lehet játszani, és az ott található szörnyek (boszorka, ördög, kisgömböc) adják a Bestiárium alapját. :)

Feltétlenül vicces, kacagtatós, poénos, szabadelvű, improvizált freestyle játékról lenne szó Sir Thomas nyomdokain haladva.

Kockára, szabályokra nem kell számítani... a Mesélő ezért van.

Ha lenne érdeklődő, egy estét szívesen áldozok rá. ;)

Link a hozzászóláshoz

A bográcsolós buliba én is benne lennénk, de remélem egy szalonna sütés lesz mindenképpen! :D Remélem az ideje tábortüzet nem mossa el egy szemét vihar, mint tavaly! (nem szeressük Arel nénit :D) :) Amúgy, ha lenne rá érdeklődő, grillezhetnénk! :D Van asztali grillsütőm, szívesen elvinném! :)

2. Aki szerete Catanozni, jelezze, mert akk a Tengeri utazóval együtt levinném és mehetne pár party! :D AKINEK VAN CITADELL

Link a hozzászóláshoz
A bográcsolós buliba én is benne lennénk, de remélem egy szalonna sütés lesz mindenképpen! :D Remélem az ideje tábortüzet nem mossa el egy szemét vihar, mint tavaly! (nem szeressük Arel nénit :D) :) Amúgy, ha lenne rá érdeklődő, grillezhetnénk! :D Van asztali grillsütőm, szívesen elvinném! :)

2. Aki szerete Catanozni, jelezze, mert akk a Tengeri utazóval együtt levinném és mehetne pár party! :D AKINEK VAN CITADELL

Link a hozzászóláshoz
Ez csak magyar népmesés, vagy kiterjed általános mesékre?

Szigorúan csak Magyar Népesék. ;)

Én is jönnék, a legkisebb királyfival! :) Haszon állatként hozhatok egy rézf*szu baglyot? :D

ööö... nem familiárisnak hívják azt? :D

én lennék a 7 fejű sárkány... vagy valami patás állat, mondjuk ördög... :) esetleg Sanyi, a ló... :D

Link a hozzászóláshoz
Catsmile, de egy állat vagy! :lol: Sanyi a ló! :D De nagy! :P:D

Na, mennék bográcsolni, ki nem hagyjatok! :P Ja, meg leviszem akkor a Catant, biztos lesz még 1-2 vállalkozó szellemű egyén! :D

Remélem, hogy ezt most nem félreértettem, de ez a Catan az a társasjáték Catan? Mert ha de, akkor rám számíthatsz. ;)

Ha meg nem, akkor idióta nő vagyok... :D

Link a hozzászóláshoz
Catsmile, de egy állat vagy! :lol: Sanyi a ló! :D De nagy! :P:D

Na, mennék bográcsolni, ki nem hagyjatok! :P Ja, meg leviszem akkor a Catant, biztos lesz még 1-2 vállalkozó szellemű egyén! :D

Remélem, hogy ezt most nem félreértettem, de ez a Catan az a társasjáték Catan? Mert ha de, akkor rám számíthatsz. ;)

Ha meg nem, akkor idióta nő vagyok... :D

Igen Venes, a Catan egy társasjáték! :) A lényege az, hogy Catan egy sziget, ahol különböző nyersanyagokat (fa, búza, gyapjú, érc, agyag) kell kitermelni és azokat felhasználva fejlődni! :) Azaz falvakat építeni, úthálózatot létrehozni, a falvakból várost építeni, stb. Nagyon jó játék azoknak, akik szeretnek áskálódni, hiszen van egy bábu, a rabló, amivel korlátozni lehet a nyersanyag bevételt és el lehet szedni mások cuccait is! :D

Ez amúgy egy stratégiai játék, nagyon egyszerűen meg lehet tanulni! :) 1995-ben találta ki egy német hapsi és ebben az évben meg is nyerte az év játéka díjat! :) 3-4 ember játszhatja, átlagos játékidő 1; 1,5 óra! :)

Jó játék, mert egyszerű, izgalmas és könnyen összehozza az embereket! :) Akinek van kedve, szóljon! :wink::P

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...