Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2009. július 22-26.


Recommended Posts

Ha egyáltalán nem jön Cz, nem sütünk sütit, igaz Venes? :) Bírjátok rá, hogy jöjjön :)

Ha meg jön, akkor meg jól "megruházzuk" amiért nem egész táborra jön ;)

Viccen kívül.. Kislovag.. lehet, hogy mégis bepróbálkozom az ominózus vörösboros kuglóf muffinformában prezentált tálalására, csak neked, csak ott, csak akkor, de ugye nem lesz rinya, hogy nem ilyen meg olyan a cucc, mint TT-n :)

Catsmile.. öööö.. :)

Link a hozzászóláshoz

Akkor nem loitummát adott elő? Nem azért, de az tényleg ütött! Már magában azért érdemes volt lemenni, pedíg a 06-os tábor aztán tényleg egy hiper-szuper nyári élmény lett/volt! (nekem legalább is) A videót sajna csak egyszer láttam (ha jól rémlik) és szomorúan tapasztaltam, hogy azóta a tábor videó sincs már fenn, pedíg az is nagyon "csúnya" volt, és nem is panaszkodtam amiért én is szerepelek benne (kétszer is) pedíg szokásom mindíg mindenért! :P

Link a hozzászóláshoz
Akkor nem loitummát adott elő? Nem azért, de az tényleg ütött! Már magában azért érdemes volt lemenni, pedíg a 06-os tábor aztán tényleg egy hiper-szuper nyári élmény lett/volt! (nekem legalább is) A videót sajna csak egyszer láttam (ha jól rémlik) és szomorúan tapasztaltam, hogy azóta a tábor videó sincs már fenn, pedíg az is nagyon "csúnya" volt, és nem is panaszkodtam amiért én is szerepelek benne (kétszer is) pedíg szokásom mindíg mindenért! :P

Link a hozzászóláshoz

Valóban rögzítésre került Magyar Gergely előadásában a közismert finn termékenységi dall 2006 nyarán Királyréten. Én voltam az a gaz és ádáz emberke, aki fel is vette. Ám hogy azóta hová került a nyersanyag, az jó kérdés. :)

Kísérletet teszek a megtalálására, és ha kazetta még nem ment tönkre, akkor beszedem, és amennyiben MG engedélyt ad rá, akkor elérhetővé teszem itt. (de ennek egyenlőre elég kicsi az esélye :( )

A 2006-os NYT-ról készült zenés összefoglalót egy darabig a TeCsöved-en lehetett eléreni, de szerzői jogok miatt kivágták a hangsávot (a szükséges sötét varázslatokat ezek után elvégeztem... ennek köszönhető, hogy a TeCsöved a Google tulajdonában évi 150 milló dollár veszteséget termel :twisted: De tssssss!)

DE! Hogy lássátok, és jót szórakozzatok az emlékeken, a videót közzétettem saját oldalunk egy félreeső bugyrában a küllem igényessége nélkül.

Itt nézhetitek meg és tölthetitek le valamivel jobb minőségben mint ahogy a lejátszóban látni lehet: http://www.adathor.hu/transport/video.html

Jó szórakozást!

(túrórudikat személyesen a táborban veszem át :P )

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A KM sorsolás kérdése ugyebár most már elévült kérdés, engem viszont érdekelne hogy...

Nyílván azért lehetett KM-ekért folyamodni, mert előre meg elsz határozva hogy melyik party melyik KM-et "nyeri" meg. A kérdésem az hogy a csapatok még a tábor előtt meg fogják ezt tudni vagy majd csak ott derül ki hogy imáink meghallgatásra találtak é???

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

A KM sorsolás kérdése ugyebár most már elévült kérdés, engem viszont érdekelne hogy...

Nyílván azért lehetett KM-ekért folyamodni, mert előre meg elsz határozva hogy melyik party melyik KM-et "nyeri" meg. A kérdésem az hogy a csapatok még a tábor előtt meg fogják ezt tudni vagy majd csak ott derül ki hogy imáink meghallgatásra találtak é???

Darun

Természetesen a KM-csapat párosítás mindig előre eldől (egy kivétel volt: Téli Tábor 2005, ahol zsákból húztuk a neveket :mrgreen:). És tényleg nyilván azért lehetett szavazni, mert befolyásol(hat)ja ennek dőlési szögét. Tábor elején derül csak ki, addig még az isteneknek figyelniük kell az imákra és meg kell hozniuk ezeket az iszonyú sorsdöntéseket. :)

Link a hozzászóláshoz

Javasolnám Darut főfogásnak a bográcsba, mert belevaló gyerek. :twisted: Adalék természetesen pálinka (alkoholmentes).Karashu hogy ne legyen könnyű!

Felon sütije a desszert!

Ha scylla jön, akkor meg úgy is a Gundel menüt kapjuk a főszakács úrtól :D.

Viccet félre téve.Ne gyújtsátők fel nekem a kastélyt péntekig .Cz-vel szeretnénk táborozni mi is veletek egy jót! :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...