Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

gánt télleg nagyon rulezz volt, ezért merem mindenkinek ajánlani, h oda mejünk, ha télleg megyünk vhova... ily távoli id?pont, meg télleg nem biztos annyira még, de minden t?lem telhet?t megteszek az ügy érdekében...

csak szerintem minél el?bb meg kellen lennie az id?pontnak, és a létszának, mivel ez a két ünnep közt van, vagy akkor pangás van???

Link a hozzászóláshoz

Szóval egy kis melléklet, ugye nemhiszem hogy olyan drága lesz mert els? és nap pl. Nem kell reggeli. :))) Vagy utolsó nap vacsora?! :) Nemdebárhogyis?

Gánt a bakony melletti Vértes hegység déli lankáin található hangulatos falu, község. Kevés lakossal, bár annál vendégszeret?bbek. A faluban van 2 bolt 2 kocsma.

A Vértes vendégl? a mi helyünk, ahol található kocsma is. A másik kocsmában a lehet?ségek csocsó, darts, flipper.

A faluban egy temet? található, nemmessze a falutól régi bauxitbányák maradványait is megtaláljuk.

A hely Vértes Vendégl? egy hangulatos kis vendégl?, jópár szálláshellyel.

A hátsó szállás ami 20-30 ember befogadására alkalmas, rendelkezik 2db vézével, egy 3 személyes zuhanyzóval, melegvízzel. A vendégl?be kb 100-200ember fél el esküv?k idején szóval hely az van.

Plussz lehet?ségek között szerepel, konditerem, ill. jópénzért szauna és szolárium. :)

Nagyjából ennyit mondanék Gántról, ha valakinek kérdése van szóljon.

Továbbá parkolási lehet?ség megoldható az udvarban, hogy ne kelljen félni attól, hogy a gánti maffi?z? öregnénik el ne kössék a járm?vet!

Üdvözletem:

Link a hozzászóláshoz

nem tom mit szabad elárulni, de ha minden igaz, CENSORED bár err?l lehet, h jobb lenne a többieket kérdeni, de nekem annyit mondtak, h már CENSORED, vagy amennyit akar, CENSORED, majd CENSORED, szal ez?t szólok mindenkinek, aki id éz, h lassan érdemes CENSORED, ha jól tom, akkor ennek CENSORED...

u.i: remélem nem okozok nagy galibát azzal, h elmondtam azt amit én tudok...

Link a hozzászóláshoz

Kikerül az oldalra a Találkozó logója:

tabor.jpg

Szép?

Szóval:

A tali programjáról: A magus mellett be tudod ígérni egy kis kellemes hangulatú sétát a közeli erd?ben, mindenkinek jót fog tenni!

Persze csak ha a körülmények megengedik és nem lesz akkora hó, hogy ne lehessen menni.

Nagyon jó környék!

Egyel?re ennyi

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Szóval a válaszok:

Gánt faluja mellett csak erdő és csak tisztás van, szóval ki lehet majd próbálni, bármilyen hócsatát, feltéve ha lesz hó, ill. Gem Kapocs által szabályozott elő szerepjátékot! :D

Az árakról: Mint már olvashattátok a főoldali logó alatt, a négy nap 6400 Forint, melyet a főoldali tábor képére kattintva elolvashatjátot mi a tehendő! Ez a pénz tartalmazza a 4 napi teljes éttermi étkezést, ágyneműt, ágyat. Ha valakinek más igényei is vannak, két kocskma van Gánton, az egyik a Vendéglőnk kocsmája, a másik kicsit messzebb van (kb.:600méter).

Természetesen lehet barátokat, barátnőket is hozni, rájuk is ugyanaz az ár vonatkozik.

A Vértes Vendéglő honlapját megtekinthetitek:

http://www.fecskepalota.hu/vertesvendeglo cím alatt!

Várjuk a további kérdéseket!

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Antail.

Miután tegnap beszéltem veled is és Mazsival is az derült ki nekem, hogy még mindig lehet jelentkezni a táborra.Viszont a főoldalon még mindig a régi határidő van kint.Nem lenne egy hátrányos dolog ha átírnátok, mert így sokan, akiknek lenne kedvük eljönni a táborba, azt hiszik hogy már nem lehet jelentkezni, mert lejárt a határidő.

Link a hozzászóláshoz

Nos akkor ide irnám a tábor versenyének további tájékoztatását.

A versenyen pontozni fogjuk a legjobb csapatot és a legjobb játékost.

Igyekszünk több mindenre figyelni, hogy a jó szerepjátékot is pontozzuk.

A modul egyedülálló lesz a szerepjátékok rendszerében. Megindítt egy olyan folyamatot amely nem csak a szabályok reformját, hanem a meséléstechnikát és játék kivitelezést is megreformálja. Már évek óta a birtokunkba vannak ezek a megoldások, de a nagyközönség elött még nem mutattuk meg. Tudom ezek most nagy szavak, de aki ott lesz az meglátja milyen lesz és bátran megírhatja a véleményét, nem fogjuk cenzurázni. Mert hát ez egy szabad oldal, vagy nem? :lol:

M

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...