Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

Üdv:

A novella ki fog kerülnia főoldali kép alatt rejtet táborleíráshoz, beírjuk ide a fórumba is a linket, a híreknél is ki lesz írva, és az Irodalom részbe is kikerül így nem lesz nehéz megtalálni.

Nemtudom még lehet, hogy kocsival megyünk, ez esetben elmegyünk érted, de ezt mgé nem tudom mert ahhoz ugye kell autó is és nemtudom, hogy lesz e! De egy lehetséges alternatíva!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Azért leírhatnád Antail, hogy ha már a jóember (ha ember) eljutott Gántra, hogy ott hova kell menni!!!

Nem t'om láttátok-e fent találtam a neten a Manzeni sakkot (lehet, hogy itt is fent van és én nem vettem észre). Alényeg, hogy minden bábut külön kell kezelni, és akor mint a sima sakkban a ha ütésre kerül sor akkor harc, meg vannak varázslók, lényeg elég jó. Ha lenne a jónéphez hozzá kedve ki lehetne próbálni.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Volánnal Székesfehérvárról: Gánton a Gánt Központ nevű megállóban kell leszállni és visszasétálnia templom fele, nem nehéz észrevenni, mert a község lapos és csak egy templom van.

No a templommal szemben a főút túloldalán van a Vértes Vendéglő no oda kell bemenni.

Autóval: Menni kell Gánton, nagyjából középen helyezkedik el a Vendéglő, mindig áll a aparkolóban egy-két autó is, van kinti része, márminta a főút mellett nyáron ki lehet oda ülni kocsmázni, most nem.

Szóval ugyanúgy a templomot kell keresni és az mellett van egy bolt, És a templommal vagyis a templom oldalávan szemben van a Vértes Vendéglő.

Mindegy, hogy csak Gánton: A következő két szót kell elmondani bármely embernek a faluban, vagyis 3 varriáns lehetséges összesen:

- "Piri néni, Vértes Vendéglő"

- "Piri néni, Kocsma"

- "Piri néni, Piri néni"

A legutolsót csak teljes kétségbeesve és sírva.

Ezek után a helyiek nagyon kedvesen szívesen útbaigazítják a helyi kalandozót.

Szerintem ez kellő útmutatás volt!

Néhány kép a vendégléőről ha valaki még nem ismerné:

http://www.fecskepalota.hu/vertesvendeglo

Üdv:

UI: Várjuk a további kérdéseket!

-

"A vadász ül hosszú méla lesben,

Vár felajzott nyilra gyors vadat"

Idézet, ne felejtsétek el valamelyik étkezésnél megkérdezem majd honnan van! Aki kitalálja, tyűha annak milyen jó sorsa lesz!

Link a hozzászóláshoz

Figyelem!

Szeretnék kérni minden olyan TT-re jelentkezőt aki még nem küldte el a részvételi díjjat az tegye meg. A bizalmatlanságból eredően, nekünk az is elég ha foglalót postázol (1000 Ft), hogy bíztosítva legyen a szállásod. Ennyi zsebbpénz gondolom már most van mindenkinél.

Magamból kiindulva nem árt lekötni az összeget, mert esetleg a karácsonyi vásárláskor kiköltekezhetsz és a végén azt veszed észre, nincs miből eljönni.

Köszönjük!

Üdv.

Link a hozzászóláshoz

Akit érdekel a Live Fantasy, annak is inkáb a harci része, olvassa el a nagyteremben lévő MAGUS Live szabályzatot, és az ott leírtak szerint készíthettek fegyvert.A TTben egy rövid kis arénát szervezünk, ha az időjárás megengedi.Ez azt jelenti, hogy ki lehet próbálni az egy az egyben harcot, a többiek ellen.Vértekkel ne foglalkozzatok,hacsak nem akartok nagyon tileosan kinézni, mert felesleges lenne, itt ugyanis legtöbben nem fognak vérpistikét jáccani és széttörni a bordáitokat, mint egy két játékos tenné rendes LIve fantasyn.Na nem kell megijedni ez nem így van, csak nem jutott eszembe jobb indok hogy a vérteket hanyagoljátok.Itt feleslegesek lesznek.Aki valamit nem ért, írjon privit nekem.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Akkor ismét felvázolnék egy pontosabb programvázlatot, hogy az érdeklődés ne apadjon. Ez már kicsit konkrétabb.

December 27:

Megérkezés, Karakteralkotások, ilyesmi. Drak Zalai csapat érkezik, nekik Shadlexxel közösen egy másik 2KM-es kalandot mesélünk.

Vacsora, este 18:00-19:00 Körül.

Vacsora után ismerkedő est, beszélgetések, minden jó dolog, esetleg kisebb játékok (Aréna,Rejtvények/Rejtélyek,Ügyességi.. etc..).

December 28:

Reggel, 7:00-8:00 Körül reggeli. (Aki este igaz Kalandozó reggel is legyen az!) (Előtte kis futás, velem.)

Kb.: 8:30 tól: Versenymodul első része. Délig

Dél körül ebéd.

kb 13:00tól Versenymodul folytatás kb 16:00ig.

Ezután kis pihenő, utána megyünk sétálni az erdőbe, én vezetésemmel. Persze, úgy lesz csinálva, hogy világosban ne érjünk vissza.

Este, beszélgetések, vacsora, mint előző nap. No meg megint lehet csupa kreatív dolgot csinálni. Ill. a beígért embereknek Shadlexxel megint egy 2KM es modult mesélünk.

December 29.

Hasonlóan az előző naphoz, a versenymodul reggel és ebéd után.

Délután folyamán kaland zárása.

Utána, ha lesznek érdeklődők, egy kisebb Élő szerepjáték Gem Kapocs úr vezényletével. Vagy más programok, lesz ötlet, unatkozni nem fogunk az biztos.

Este vacsora, utána megint minden jó lehet.

Búcsúbuli és összegzés.

December 30.

Utolsó nap, reggel ebéd. Ki, s hogy kíván távozni, ottlehetünk bármeddig, majd kitaláljuk, hogy szeretnénk a távozni.

Megjegyzem lehet, hogy az örök hó birodalma uralkodik majd el és nem lesz mód távozásra! Ezesetben, ottragadunk!!! :D

-

Ennyi lenne a program nagyjából, nem említettem meg mindent. Lesz egy KM-es JK-s megbeszélés is, ki, hogy csinálja, mesélések, meg minden de ezt persze lehet közben is.

-

Rövidesen kirakom az útvonaltervet!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szóval a csoportos lejutáshoz az adatok Budapestről:

A találkozó a budapesti DÉLI PÁLYAUDVAR pénztárai előtt található váróban. Ez elég nagy helység, de biztos megismerjük/itek egymást!

A Vonat 10:15 perckor fog indulni Székesfehérvárra, ezzel 11:44re érünk le. A jegy ára diákigazolvánnyal: 173 Ft, eme egyszerű irat nélkül: 532Ft!

Az út másfél órát vesz igénybe, megjegyzem gyorsan el fog menni.

-

Indulás: Budapest-Déli pu. 10:15 | Érkezés: Székesfehérvár: 11:44 | Menetidő: 1:29 | Távolság: 67 km | Árak : Diák: 173Ft, Teljesárú: 532 Ft.

-

Székesfehérváron Thapsshy fog mindenkire várni, nagy MAGUSos transzparenssel, hogy miután csatlakozott a csapathoz elkísérjen mindenkit a Buszállomásra, ami egy fertályóra gyaloglást von maga után.

A buszjegyet a buszon kell megvenni, ennek ára dákigazolvánnyal 80 Ft körül van. Eme okmány nélkül: kb 150 Ft.

A busz 12:25 perckor indul el Gántra.

Az út kb. fél óra! 13:00-ra már a Vendéglőben Fogunk ülni, a kinti fagytól védve.

-

Természeteseb más alternatív eljutási lehetőségek is akadnak, aki szeret inkább busszal menni, annak a népligeti buszpályaudvarról.

A cél mindenesetre Gánt, ezt a szót senki ne felejtse el!

Lehet kérdezni!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Jahh, én fogok várni mindenkit. Remélem csak megismertek, mivel valószínűleg éppen a lány focicsapat edzéséről fogok érkezni, és kicsit csapzott leszek 3 táskával a hátamon, úgyhogy meg fogtok ismerni... ;)

Jahh, az elős kirándulásra lehet, hogy jön majd pár lány is, még sajnos nem szerepjátékosok, remélem nem zavarnak senkit... ;)

Fiúknak mondom, hogy ott lesz nagy valószínüség szerint egy hossdzú barna hajú csaj, ő még szabad, lehet rá hajtani... ;)

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Ejnye Mazsinó! Nem kell bánkódni! Elhívjam a nővéreiket is? ;)

Nem ez lesz a fő esemény, csak ugye szereptjük a változatosságot, meg ugye könyebb rávenni őket a szerepjátékra, ha látják, hogy miylen jó fejek is az ilyen emberek, és nem csak rólam látják a példát... (tudom, tudom, nagyon jó az önkritikám). :lol:

Szóval, akkor hívom őket, okkéka? ;)

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...