Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

Zeld: ez velem is így van, az egyik srácot azzal idegesítem, hogy milyen jó volt a tábor, és hogy nagyon bánhatja, amiért nem jött, ugyanis mondtam, hogy jöjjön, csak egy pöcs... :) Nademind1. Elf személyében meg egy kisebb istent lát, a sok dologért, amit írt élete során... :D Elf: van egy rajongód! :P :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A tábor hangulatát csak egy valami adhatja vissza: egy másik tábor!

Amúgy Fürge barátom a vörösen izzó szemekkel kapcsolatosan nem igen lehet mit tenni, mindig vörösen izzó láng gyúlik szememben, ha néhány kocka, és egy karakter kerül a kezembe :P meg jó lett volna folytatni Mazsió úr teeszt modulját, a végére már kezdtem felébredni :D legközelebb minimum 24 órát alszom tábor előtt, az első lépcsőfokon csak ültem, és azon csodálkoztam, mért hat olyan erősen a gravitáció.

Link a hozzászóláshoz

Hé Zeld szerintem nem te voltál az egyetlen aki keveset aludt tábor alatt. Ugyanis (azoknak akik nem voltak ott) Leviathan barátunk hajnali 3-ig legalább elszórakoztatott minket éd aludni meg csak kevesen bírtak. Na de az ébresztő megvolt 8-kor. és a hőmérséklet is hasonló volt minuszban. De megérte az a ruhában alvás :lol: .

Tényleg Antail annyira emlegetnek még egy tábort nem akartok szervezni eggyet valamikor tavasszal (akkor már melegebb van), szerintewm a résztvételi létszámmal nem lenne gond.

Link a hozzászóláshoz

Enyhén zombiként mentem a táborba, de annyiból megérte, hogy első nap estéjét átaludtam rendesen, és nem kellett végig hallgatnom az erdőpillés előadást :twisted: nekem nemigen tetszett az ötlet, de ha a km engedi, és eccer jól kidolgozta, az elf íjásznál csak jobb lehet :oops:

Aki ezt kötekedésnek venné ne vegye annak, mer nem az! És hogy mér nem? :?: Mer csak :!: A tavaszi tábor nem tűnik rossz ötletnek :D

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Gangler: Antail ígéretet tett rá, hogy minden kikerül majd az oldalra, csak legyetek még egy kis türelemmel. A tavaszi tali jó lenne, de szvsz sokunk nem fog ráérni (vizsgák, érettségi, stb.) Ettől függetlenül nagyon jó ötletnek tartanám.

Mazsinó: azt hogy értetted, hogy ha előbb veszem át a parti vezetését??? Fürge Disznó védelmére mondanám, hogy az első nap amúgy sem sokat tehetett volna, bár ki tudja. Mindíg voltak jó ötletei, csak nem halgattunk rá. (Bocsi érte mégegyszer!!!)

Darun szólott

Link a hozzászóláshoz

Köszi Darun!!!Ez Jól esett!! :D

Nos ami azt illeti szerintem inkább Mazsinak van igaza mert én is olyan voltam az 1 nap mint 1 zombi....(teljesen használhatatlan..)Az viszont igaz hogy én nem sűrűn szoktam jo dogokat mondani de ha megszólalok néha akkor az általában előreviszi a kalandot....

Ez a tt-n ugy ütközött ki hogy mivel én voltam a suttyó verekdős igy nem igen szóltam bele hogy mit csinál az "értelmiség"...de amikor akadt 1-2 jó ötlewtem akkor sem halgatott rám senki...Pl:mikor a bánya előtt kijöttek a teljes vértezetes lovagok meg a varázshasználónak tűnő ojjektumok akkor én maradtam a kis házban a többiek meg kilopóztak és megpróbáltak bejutni úgy hogy ne vegyék észre őket...mikor nekem eszembe jutott hogy ezek talán csak illúziók...akkor sem halagtott rám senki kivéve Darun-t...fél órát kiabáltam (erre Mazsinó a tanú mivel ő volt a KM)mire Darun megszánt és úgy dönött tesz 1 próbát és belőtt közéjük;és láss csodát a nyílvessző keresztülsiklott rajata...és a kövön pattant;de ha Darun nem szán meg...ki tudja talán még most is kiabálnék... :lol:

Link a hozzászóláshoz
Fürge Disno. Csak a szerepjáték érdekében nem halgattunk rád! :) Gondolj bele, ilyen esetben ki halgat egy 11-es intelligenciájú műveletlen, mágiától teljesen idegen, és hozzánemértő gladiátorra ? :twisted:

Na ezt azért szeretném megcáfolni...mert mikor én játékon kívül is fél órát ismételgettem hogy illúzió...akkor is csak Darun figyelt fel rám!! :?

Link a hozzászóláshoz

Nos a tavszi tábor (amire lehet, nem tudok menni a félévi bizonyítványom miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ) szerintem jó lenne Gánton. Csak most Darun elvetette bennem a kétely csíráit, és lehet, hogy tényleg igaza lesz... Kár lenne. De ha többen jönnének, (és szerintem ez a valószínübb) akkor lehet, hogy az elözö szállásunk kicsinek bizonyulna. Nos a szervezést minden esetre meghagyom rátok! Értesítsétek majd a jónépet, amint vannak fejlemények!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Egy kis türelmet kérek még azoktól, akik már nagyon várják a TT modul teljes verzióját. Egy kicsit még szépítgetem, hogy megálja a helyét a hivatalosan kiadott modulok között.

Darun: A végén kezdtél magadra találni, mikor beültél középre és határozottság költözött a hangodba. Tudom, sokan nem fogadják el, de minden csapat élére vezető kell. Ha az akarat nem egy irányt képvisel, akkor szétaprózódik az ereje. A szomszédoknál volt egy Bahamuth, a lentieknél pedig egy Rob Roy. Egyszer mindenkiből vezető lesz, csak türelemmel kikell várni.

Jó volt a csapat, sőt a nyáron még jobb lesz, de együtt kell dolgozzatok.

Más.

Nem szeretnék senkit se elkeseríteni, de én ugy gondolom csak a nyárra tervezzetek hosszabb tábort. Mondom ezt azért is, hogy mindenki nyugodtan tanuljon és dolgozzon, mert ez csak egy szabadidőjáték. Az igazi játék sokkal nehezebb és ott mások a szabályok. Szóval javaslom mindenkinek teljes energiájával koncentráljon a fejlődésére, igy majd a játékban is sokkal jobb eredményeket ér el. Az iskolában tessék a történelmet és a matekot erőltetni, mert ezeken nyugszik a tudás. Ha valaki még nem tudna sakkozni, annak javaslom minél elöbb kezdje el.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a TT-n való részvételt, mert nagyon jól éreztem magam. Féltem tőle, hogy nyafogás lesz a szállás miatt, de meg kell mondjam egy pisszenést se halottam felölle. Teljesen katonásan viselkedett mindenki, le a kalappal elöttetek! :P

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

A szállás jó volt, semmi probléma vele. Kicsit szűk, de jó volt. A lényeg a játék és a többiek megismerése volt és nem az, hogy elnöki lakosztályban lakjunk :wink: , meghát az anyagi vonzata is jóval meghaladta volna a limitet, tehát jobb szállás nem is kell szvsz. Matekkal meg történelemmel semmi bajom, ez a kettö megy legjobban, bezzeg a földrajz... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Azért én nem értek azzal eggyet, hogy Bahamauth lett volna a vezető (ezzel senkit nem akarok bántani), de a Sámánon kívűl mindenki egy szinten szólt bele sőt játékon kívűl kajálásnál (ahhol a sámánnak nem kelett fitogtatnia közös nyelvtudását) még ő is.

Oké egyépként azóta kiderült egy-két dolog, úgyhogy neklem sem lenne sok esélyem elmenni tavasszal.

Link a hozzászóláshoz

Van egy remek hely Pesten, ahol lehetne tavaszi talit csinálni, és nem is sokkal drágább mint Gánt... :roll: A szállást és a kaját meg tudnám szervezni, csak akkor beszéljük meg, hogy kik? mikor? hány napra? ... meg ilyesmik, mert azt elöre le kell zsírozni. ( Szerintem legalább 12-15 játékos kéne, mert ez alatt igazából nem érdemes szervezkedni. )

Ha beszáll még két KM én a mesélést is vállalom (ha nincs ellenvélemény... 8) :roll: :wink: ), a kérdés csak az, honnan kerítünk versenyre alkalmas modult... :?: :?: :?:

Nekem van 1-2 egész jópofa ötletem, de valahogy így félév elött nincs rá idöm/energiám/kedvem hogy nekiálljak kalandot ötleni... :? :? :?

Na jó, szóval akkor írjátok, hogy mi a vélemény...

Link a hozzászóláshoz

Na ezt azért szeretném megcáfolni...mert mikor én játékon kívül is fél órát ismételgettem hogy illúzió...akkor is csak Darun figyelt fel rám!! :?

Figy malac!

Pont ez a szerepjátékos része a dolognak.

Ha te out-game azt mondod, hogy illúzió én nem lökhetem be in-game, hogy illúzió, mivel HONNAN TUDHATNÁM. Ha meg in-game mondod, akkor meg a karaktereink nem hallgatnak rád. mert egész végig aludt a KARAKTERED IS. ha te játékon kívül mondasz valamit, attól azt még az én karakterem nem fogja tudni... ezt kellene megérteni... ez a szerepjáték része. mert ha én lelesem a KM papírjáról, hogy az NJK-nak nem is mesterfokú, csak alapfokú etikettje van, akkor a karakterem nem fogja tudni, és nem mondhatom azt a KM-nek, hogy ide figyelj! ez nem lesz ilyen kedves, illedelmes, mert csak alapfoka van.

ÉRTED?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Tavaszi M.A.G.U.S. találkozó!!!! Ez remek lenne!!! :D:D:D

A téli találkozón úgy sem tudtam mindenkit megismerni, csak a csapatomat, a KM-eket, de a többieket ( Salafi kivételével) csak nagyon felületesen!

A TT egyébként remek volt Mazsinó és kösz, hogy én is mehettem mert a jelentkezésről pár héttel lekéstem. ( a törit egyébként nem bírom, de a matek jó tantárgy, abból leszek egyedül 5-ös)

Darun: A pest remek lenne mert én Lőrincen lakom. Hmmm... KM... azt talán ha nincs elég fő akkor válalom!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...