Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

A szabályokat elküldtem Antailnak, remélem minél előbb kirakja majd.Még nincs teljesen kész a szabályrendeszer(értsd a mágiába még bele se kezdtem), de ez már egy tesztelhető verzió.Ja és még annyit hozzá hogy komolyan harcolni fogunk, de csak szigorúan FA fegyverekkel ugyanis itt egy két embernek vannak csak olyan tapasztalatai, gyakorlata, amivel meg mernék kockáztatni egy valódi fegyverrel vívott küzdelmet.

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Antail: asszem félreértettél. Én a hely minőségét nem leszólni próbálltam!!! Otthon anyukám felvilágosítot, hogy ezért a zs-ért 1 napot kapok akármely száll.-ba. Tehát nyilván nem véletlenül jártok oda. Még egyszer elnézésedet kérem, ha esetleg megsértettelek, ott majd kapsz lehetőséget a megtorlásra. Alázatos tisztelettel...

Darun, az

Link a hozzászóláshoz

Hell' mindenki!

Mayer, h lehet szavazni, de mitcsi' ha nekem több időpont is jó...? :?

hey, tetszik ez a 2000tp-s elosztás, bár még nem gondoltam át igazán... sztem csak annyi a gond vele, h egy (pl.)varázslónak, boszinak sokkal kevesebbet kell osztania harcértékre, fp-re + ilyenek, szal mitcsinál a fölös pontokkal? vesz magának 20as erőt :D ... na jó, mondjuk a boszinak kellfelszerelés (hatalomital ilyesmi), de ott van mondjuk a tolvaj, meg a varázsló is... na, szal erre írjatok.

Link a hozzászóláshoz

Üdv

Nos visszakanyarodva a témához:

Darun, ezt örömmel hallom, hogy jössz táborba? Ezek szerint ugye?

Nah akkor essen eme sorokban pár szó a programról ami még nem hivatalos, de úgy nagyvonalakban.

Első nap ugye megérkezés, karikidolgozás, összeismerkedés.

2-3 nap 2*6 órás versenymodul, ha jól tudom.

Valamelyik nap ha minden jó idő akkor live fantasy Gem Kapocs szervezésében.

Ugyanígy 2 vagy 3. nap délután egy jó kis séta a környéken az én vezetésemmel, ugye itt az erdőre gondolok.

Utolsó előtti nap este záróbuli, értékelések.

Utolsó nap, meg ugye utolsó nap ott nincs sokmindenre lehetőség.

+ Lesz még ilyen beszélgetős dolog KMeknek, de ezt nem tudom biztosra, Mazsinó vezényletével.

Kb, röviden ennyi. Továbbá kimehetünk még focizni is, mert van focipálya is.

De van csocsó, darts, meg ilyesmi. Billiárd sajnos nincs.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Nekem személy szerint nincs ellenvetésem a köznépi mozgás ellen de ezzel úgy vagyok, hogy inkább mozgok itthon, és a a TT-n meg inkább szerepjátékoznék (legyen az sima vagy live). Mondjuk lehet, hogy ezzel a véleményemmel egyedül vagyok. :?:

Más:

Szerintem az előstoryt az egyszerűség érdekében (ahogy sokszor emlegetted Antail) mindenki el tudja küldeni a TT elött 1-2 héttel, hiszen (magamból kiindulva) pár leüléssel (ami ne legyen több 2×-3× fél óra) lehet kreálni egy jó előtörténetet, és még a beküldési határidőig van idő csiszolgatni... szerintem...

Ja még valami Antail, az hogy otthon kell hagyni a bestiárium, remélem rád is vonatkozik... így még kisebb az esélye a akarakterem halálának, ha mondjuk valami Barbár belelöki a vízbe egy éhes Krák mellé... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Igen Antail féle program tervet lehet követni. Az önképzőkör féle beszélgetés mindenkinek szól nem csak a KM-eknek. Mert hát mitől KM a KM? :D

Attól, hogy ő mesél! -.mondta az egyik jelentkező.

No persze. Akkor most én mesélek. :P

Nem akarjuk leterhelni a játékosokat olyanyira, ezért a modul nem tölti ki az egész játék időt.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Üdv Darun!

Én nagyon szívesen összeírnám, de én, mint segítő szervező veszek részt a dolgokban, a névsor, meg pénz meg hasonlókat mind Mazsi intézi nekem nincs sok közöm.

Annyiban segítettem, hogy a helyet megtalálni!

Mazsi akkor megkérnélek, hogy az eddig jelentkezetteket írd le!

Én tuti megyek :)) Ennyit tudok mondani! :)

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Akkor itt van az eddig jelentkezett játékosok listája:

Gem Kapocs, @huszár, d3st, Darun, Leviathan, Vico, Bahamuth, Thapssy, Shalafy Del Necro, Antail, Shadlex, Bajvívó (Péter), és jómagam.

Van még vagy 15 játékos akik előre jelezték a részvételt, de a szállást másképp szándékoznak megoldani ill. nem küldték el a részvételi díjjat. Vasárnap leutazunk Gántra szervezés ügyben, hogy talán ők is résztvehesennek a versenyen.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

Antail: köci szépen. Az eljutás is érdekelne. Mórról nem tudod, hogy hogyan lehet odajutni?

Mazsinó: a karit gondolom neked kell küldeni. Minden faj játszható???? A történettel kb mire számítsunk, vagy ez random lesz? Csak a kari megalkotása miatt kérdem.

Darun

Igen nekem küld. A lektorált fajok játszhatóak, lásd. a leirást.

Jővőhéten olvasható lesz egy novella a modullal kapcsolatban, mintegy kedvcsináló és tájékoztató célzattal. Igazából a modul igyekszik minden karakternek megadni a lehetőséget a feladat megoldására. Az eddig beérkezett karakterek rendkívül vegyes leosztásban érkeztek. Mint látható a TT-ben is a sláger kasztok uralják majd a mezőnyt (Pl. fejvadász, BM).

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Üdv:

Darun azért nemtalálod még mert még én nem kaptam meg, Mazsi még nem küldte, de remélem rövidesen megérkezik!

De Darun figyelj, ha megteszed azt az utat abban a menetfelszerelésben, mire odaérsz Gántra úgy megerősödsz, elnézést nemtudom milyen erős vagy. Mindenesetre utána már biztos nemleled senkiben meg az ellenfelet, mert egy olyan kiadós túra azért szép. Nemtudom mi egyszer edzőtáborban csináltunk hóban egy Gánt-Oroszlány-Vérteskozma-Gánt kört, utána nem bírtam felállni. De jó volt.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...