Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

Figyelem!

Kérünk minden kedves Téli Tábor résztvevőt, hogy igyekezzen csomagolni még otthon, mondjuk a TESCO-ban vásárolt

- kekszet

- csokit

- üditőt

- ropit

- sós mogyit

- és egyébb nyalánkságokat

azért, hogy ezeket ne ott keljen megvenni, mert esetleg a tábor díjjának többszörösét hagyhatja ott fizetéskor. Ezeket a nasikat ugy gondolom nem hozzuk le, mert hát amit nem látunk az nem fáj. Természetesen a vendéglősök nagyon kedvesek, de mivel én is vállalkozom tudom mit szeretnék egy ügyféltől. Sajnos (szerencsére!) mi nem vagyunk a gazdag szülők elkényeztett gyerekei és tudom milyen nehéz volt több embernek összeszedni a tábor dijját.

Valaki ezt kérte karácsonyi ajándéknak, hogy eljöhessen. Képzeljétek mikor ott fog állni 24-én este a fa mellett és csak egy levél lesz a fa alatt "Téli MAGUS Tábor" felirattal. Kérek mindenkit öltözzön be angyalkának vagy kösse át magát szallaggal, hogy szép ajándék legyünk. :D (Remélem nem érti félre az illető, csak viccnek szántam. Ha mégis ugy bocsánatot kérek, biztosan kap még sok más ajándékot is. Ha én még a szülőnél élnék és nem lenne keresetem, biztosan én is igy tettem volna.)

Ne felejtsetek el berakni, cicanadrágot, váltás meleg ruhát, kesztyűt, sapkát, esőálló kabátot, mert ha lesz hó akkor csapunk egy nagy hógolyó csatát QUAKE mintára. No meg Antail éjszakai túráján, biztosan lesz aki elvéti az ügyesség próbáját. :P

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Nefadar: Gyere nyugodtan! Pontosan nem tudom, mikor kezdődik, én 9-re érek oda (nincs később busz), aztán fél 10 felé elkezdenek szállingózni az emberek.

Ha tényleg akarsz jönni, akkor keresd meg a vasútállomást, ha szeben megállsz vele, akkor jobb kész felé látsz egy sárga épületet, az első emeletnél rácsos ablakokkal (nem, nem börtön... ;) ). Az a sulim. Nem kell mást tenned, mint elindulni, elsétálni előtte, és a nagy kertivaskapun bejönnöd. Aztán ha kicsit később érsz oda, akkor besétálni a "tanári szoba" feliratú ajtón, onnan már csak egy irányba tudsz menni, meg gondolom csak megtalálod a termet. ;)

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Még egy fontos dolog!

A beérkezett karakterek egy része nem jól lett kidolgozva. Kérjük figyeljetek oda, hogy a varázstárgyakat jól szorozzátok fel, a papi szent szimbólumot tessék kifizetni külön, és minden olyan filléres felszerelési tárgyat tessék megvenni ami látszólag mindenhol kapható, mert a modulban nagy valószinüséggel nem tudod pótolni.

Volt aki felvette a méregkeverés Mf-ot, hogy ne kelljen annyi aranyat fizetnie a mérgekért. A modulban nem lesznek olyan növények amiből tud készíteni ilyeneket és a BM erre vonatkozó mágiája (ha jól emlékszek van ilyen) is legalább annyira hátráltatni fogja a karaktert, mintha élesben varázsolna a saját védelmére. Mindezt azért, hogy az egyenlőség fenn álljon a győztesek megítélésére.

Kérek mindenkit, hogy olyan kasztot válasszon, amellyel jól tud játszani és ismeri a varázslatait szinte fejből. Mert nem fogunk arra várni, hogy ő ott akkor átolvassa az egész ET-t. Viszünk egy homokórát ill. stoppert, hogy csak annyi idő legyen a varázslaton gondolkozni. Ha valaki még kevesett játszott és nem ismeri a MAGUS szabályrendszerét, az jól teszi ha egy lovagot vagy egy gladiátort, ill. jó harcértékű kasztot indít, mert nem szeretném ha az első napon a modul elején elhullana.

A modulban lesznek sokkal magasabb szintű ellenfelek is, mint ugye a valóságban, és nem lesz a JK homlokára irva a szintjének száma.

A tolvajok és fejvadászok érzékelése ki lesz emelve, mert ugye őket jóval nehezebb meglepni. Viszont a nehezebb sulyú harcosok előnyöket élveznek majd, mondjuk egy bajvívó, ill. fejvadász ellen, mert hát ki az a lökött aki a fegyvere VÉ-jével hárittana egy pallos csapását. A csukló sérülését rögtön kidobjuk és csökken a harc érték. REmélem mindenkinek egyértelmű, mi számít nehéz fegyvernek: amelyik a 14-es erő feletti sebzés pluszt kapja.

A varázshasználók és a pszi ismerői pedig, érzékenyebbek lesznek a működő mágiákra és az asztrál és mentál síkk kitöréses hullámaira.

Ugy nem lehet elhalálozni, hogy éjjel belopoztak a szállásodra és leszurtak álmodban, hacsak nem iszod magad taj részegre és alszol nyitott ajtónál, kőpadlós helységben.

Remélem a táborban játszók mindegyike olvassa majd e sorokat. Kérem annak is átadni az itt leirtakat aki keveset van netközelbe.

Jó karakter alkotást mindenkinek!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A karakteralkotás szabályit itt megtalálhatod: ITT

Egyébként a főoldalon a TT képe alatt rejlik ugye a leírás és ott van az elején elrejtve egy "[itt]" link és ottvan! 8)

Előtörténet ügyeben nem tudok nyilatkozni.

A tábor közeleg, már csak 10 et kell aludni és utána már megyünk is! Gyorsan el fog telni.

Jelezzétek plz. hogy ki szeretne vonattal jönni a Déli pályaudvarról első nap, mert annak függvényében döntöm el, hogy hányan leszünk ott mert akkor énis vonattal megyek nem autóval!

Mert ugye én tudom az utat. Mindegy, szóval jelezzétek légyszíves.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mivel, néhányan lusták visszalpozni párat: :lol:

Antail

Elküldve: Csüt Dec 11, 2003 3:00 pm Hozzászólás témája: Leutazás a táborba

--------------------------------------------------------------------------------

Üdv!

Szóval a csoportos lejutáshoz az adatok Budapestről:

A találkozó a budapesti DÉLI PÁLYAUDVAR pénztárai előtt található váróban. Ez elég nagy helység, de biztos megismerjük/itek egymást!

A Vonat 10:15 perckor fog indulni Székesfehérvárra, ezzel 11:44re érünk le. A jegy ára diákigazolvánnyal: 173 Ft, eme egyszerű irat nélkül: 532Ft!

Az út másfél órát vesz igénybe, megjegyzem gyorsan el fog menni.

-

Indulás: Budapest-Déli pu. 10:15 | Érkezés: Székesfehérvár: 11:44 | Menetidő: 1:29 | Távolság: 67 km | Árak : Diák: 173Ft, Teljesárú: 532 Ft.

-

Székesfehérváron Thapsshy fog mindenkire várni, nagy MAGUSos transzparenssel, hogy miután csatlakozott a csapathoz elkísérjen mindenkit a Buszállomásra, ami egy fertályóra gyaloglást von maga után.

A buszjegyet a buszon kell megvenni, ennek ára dákigazolvánnyal 80 Ft körül van. Eme okmány nélkül: kb 150 Ft.

A busz 12:25 perckor indul el Gántra.

Az út kb. fél óra! 13:00-ra már a Vendéglőben Fogunk ülni, a kinti fagytól védve.

-

Természeteseb más alternatív eljutási lehetőségek is akadnak, aki szeret inkább busszal menni, annak a népligeti buszpályaudvarról.

A cél mindenesetre Gánt, ezt a szót senki ne felejtse el!

Azért kérdeztem, hogy hányan jönnétek vonattal, mert ha van rá igény akkor, énis vonattal megyek, nem kocsival, hogy biztosan lejusson mindenki.

Nos?

üdv:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...