Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

Végre megjöttünk a táborból!!!! Nagyon király volt és riási élményekben volt részünk. Volt torta, sok-sok játék, ismerkedés és jó kevés alvás! Csajból sajnos nem sok volt, egyedül Nefadar jött le egy napra, hozzánk, még a tábor elején. Felejthetetlen élmény volt, és nagyon jó! Mindenki örült, hogy elment.

(azért több csajra számítottunk) :wink:

Link a hozzászóláshoz

Na igen :D én mondjuk azt hiányoltam leginkább, hogy Leviathan olyan csendes legyen, hogy ne hajnali háromkor kelljen pofába rúgni hogy mi méár aludni szeretnénk :D A tábor nagíyon penge volt Bahamuttal, Leviathannal és Shalafi dle Necroval tökéletes csapatot alkottunk és elhoztuk a legjobb csapat díjat :lol: Ugyhogy az említett három ember a következő versenymodulon is mindenképp velem együt fog jáccani :D

Link a hozzászóláshoz

A Téli Tábor élete (I episod)

Mire megérkeztem a táborba már majd minden kalandra vágyó játékos megérkezett. A srácok teljes egészében elfoglalták az emeleti szintet, ami ekkor még igénytelennek tűnhetett. Voltak akik több ágyra is ledobálták a motyójukat, eleget téve az ősi területfoglalási rítusnak. A zalai különítmény pedig Shadlex meséjében, már javában rótta Ynev tájait. Estére Gilthanasnak is sikerült befutnia a szállásra, ahol nagyszámú ágyhiány mutatkozott. Gondoltam lefekvéskor ugy is lehull a lepedő. :wink:

Vacsora után az emeleten, elmondtuk a TT menetrendjét ill. a verseny bevezető részét egy rövid bemesélésben. Utánna a kérdések özöne következett a modullal kapcsolatban, amire igyekezdtünk KM-ként válaszolni. A három mesélős megoldás nem igazán sikerült, de minden bizonnyal a tábor egyik legjobb része volt.

Mégegyszer átnéztem a karakterek megalkotását és belekezdtem a három éjszakán át tartó tesztmodulba.

Az étkezések rendszeres megtartását most kezdtem csak igazán érezni, mert nem fájt feleslegesen a gyomrom az éhségtől, mint a nyári táborban. Megállapítom, hogy ezek után csak olyan tábort szervezünk ahol étkezést is lehet kérni.

Folyt.

Link a hozzászóláshoz

Meg kell hagyni tényleg zavarta Mazsinót a Racklám, de ahogy a tőrt megszerzése után megmenekültem az érdekes volt mert mazsino sem tudott kitalálni semmit a kiútra és ugyebár a törpe feje fölé csaptak a gyilkos növények...

A másik nagyon érdekes volt Leviathan segítség kérése: Ugyanis a szitu a következő volt egy folyó fölött másztak át kötélen, én Racklán mentem :twisted: ,, na szóval a folyóban gyilkos indák voltak habár ezt mi még nem tudtuk. Leviathan a Sireneri erdőjáró 100%-ra elvétette a mászás próbáját és beesett. Amikor ki akart úszni akkor elkapták a növények a lábát, amikor le akarta őket vágni akkor a kezét is elkapták, na ekkor jött a SEG

Link a hozzászóláshoz

Hát ha már itt tartunk Akkor az sem volt semmi mikor @huszár esett bele uebbe az árokba :lol: Nos az úgy volt hogy a többiek már rég benn voltak a várban csak @huszár meg Darun nem..(Õk nem is voltak a várnál azért)én meg 1 sezrűen sehogy se tudtam bejutni tehát leültem a közelben lévő fák alá...Aztán jöttek(Darun+Huszár)Darun átugratott a lovával de huszár nem tudta átügyeskedni magát :twisted: Km nekem:Hallod hogy @huszár órdít mint a fábaszorult féreg:SEG

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Igen, az őssárkány az megvolt. Ja és huszár. Most jut eszembe, hogy a pusztításra nem dobtam neked sebzést. Elfelejtettem. Na mind1. Más: mi voltunk a legbénábbak, de utólag belegondolva ez volt a legjobb party. Ja, és nyilvánosságra hoznám a KM-listát, Antail lett a hamadik (Rolexet azt rossz néven vettük), Mazsinó a második, és Shadlex nyerte a TT legjobb KM-e díjjat. A nyeremény, hogy mesélhettél nekünk. Tudom, hogy igazából szeretsz minket, csak jól titkolod. :twisted: :twisted: :twisted:

Mikor rendeztek legközelebb tábort, mer én már mennék?

Darun

Link a hozzászóláshoz

miaz, h nem jutottunk el....

a kmek mondták, h azzal mindenkit beszivattak, h egy tarja a kezét, és ugy mozdula full fekete szemű "lény"..na akkor én erre pszi lökéssel odábbraktam a kezét, h ugyan ne mutogasson már itt nekünk, az arel pap annyit mondot neki, h akkor te most csönben maradsz, a vari belassitotta, a félelf ijjászunk meg megsebezte....a gladiátornak asszem nem sikerült megsebeznie...

mindenki nagyban elkerülte az aquirt - m9i megtámadtuk...már nem is tudom mér...

Link a hozzászóláshoz

Na igen mi még közelébe se kerültünk a morális szabálynak :lol: .

Egyépként az érdekes, hogy te 18-as erővel kitépted a növényeket gyökerestül én meg 20-assal ki sem tudtam emelni teljesen a vízből :shock: .

Ja de kérem huszáréktól azzal dicsekedni, hogy milyen jó állapotba kerültek felszerelésügyileg az első játéknap végére. Mi öszessen kevesebbet veszítettünk mint náluk egy ember. :lol:

Link a hozzászóláshoz

Nos, ami a segélykérésemet illeti csakannyit fűznék hozzá: miután nem tudtam kiúszni, nemtudtam magamat szó szerint kivágni a levéltőrömmel a helyzetből, rájöttem nincs mit tenni. Amúgy még csak pszit se tudtam alkalmazni. Miután azok a borzalmas indák letépve rólam a felszerelésemet, nagy nehezen, egy hajító és egy tűzgolyó, illetve egy repülő, karddal hadonászó sámán hatására elszakadtak a földtől. Mikor kibogóztak láttam, oda az íjam. Már-már rákészültem, hogy utánaugrok, mikor is egy vízelementál kihozta a mélységből.

Link a hozzászóláshoz

Eleinte féltem a tárgyak elvesztésénél, mert az elf íj mágikus. Ha azt elvesztettem volna, nem hiszem, hogy lett volna értelme játszani. Elvégre is íjász vagyok, nem harcos. Amúgy a mitrill fegyverrel mi lett volna? Az talán nagy szívás, ha tönkre megy. +1000Tp csak úgy elszáll... Bár azért @huszáréknál se volt olcsó a buli. Én soha többet nem vennék csak acél fegyvert, vértet a helyükben, így nem kell majd szomorkodni. Azt azért lehetett volna tudni, hogy általában a KM-ek hogyan viszonyodnak az ilyen tárgyakhoz. :wink:

Link a hozzászóláshoz
Na igen mi még közelébe se kerültünk a morális szabálynak :lol: .

Egyépként az érdekes, hogy te 18-as erővel kitépted a növényeket gyökerestül én meg 20-assal ki sem tudtam emelni teljesen a vízből :shock: .

Shalafi: Ha nem sikerül elérned a Raklád, akkor nagy bajban lehettél volna.

Nálatok Leviathannak azért volt nehezebb kijönni a vizből, mert ti későn érkeztetek az erődhöz. Az indák erősebbek, vastagabbak voltak mint @huszáréknál. Akkor már holt üres volt és a növények igen vészesen kezdték behálózni.

Más.

A mithrill fegyvernek semmi baja sem lett volna, mert csak 80 manapontig mentek tönkre a varázscuccok.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...