Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések a karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

Líthas!

Elnézést a késésért! Megküldtem a szükséges adatokat, továbbá mellékeltem még az egyik karakter update-elt karilapját, mivel a Pszi miatt nem jött a megadott TP-ből. (bár még mindíg nem értem, miért ragaszkodtatok ahhoz hogy olyasmiért fizessünk ami nincs, de így még táposabb lett a kari)

Remélem rendben lesznek így a karakterek és akkor mindenkinek elküldhetem végre a sajátját egy nagy pipával! :D

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Elnézést a késésért! Megküldtem a szükséges adatokat, továbbá mellékeltem még az egyik karakter update-elt karilapját, mivel a Pszi miatt nem jött a megadott TP-ből. (bár még mindíg nem értem, miért ragaszkodtatok ahhoz hogy olyasmiért fizessünk ami nincs, de így még táposabb lett a kari)

Remélem rendben lesznek így a karakterek és akkor mindenkinek elküldhetem végre a sajátját egy nagy pipával! :D

Darun

Szia Darun,

Mivel ez már csak utólagos kis javítás volt, semmi gond a "késéssel". A lovag pszijével nem is volt semmi gond, nem kellett fizetni érte (nem is mondtunk ilyet...). Ment a bővebb válasz az emailedre.

Üdv

TAO

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Van még így utólag egy egyértelműnek tűnő dolog, amit azért megemlítenék. Válaszolni csak akkor szükséges ha tévedek.

Ha nem rendelkezik a karakterem a Pszi-hez szükséges képességekkel, akkor hiába kapja meg a kari x.szinten, mivel nem nincsenek meg a használatához szükséges feltételek, így nem tudom alkalmazni, márpedíg ha nem tudom alkalmazni akkor nyilván tanulni sem tudom/nem érdemes, vagyis nem vagyok Pszi használó és nem kell kifizetnem az 500Tp-t, mivel nem rendelkezem a képzettséggel.

Ilyen esetben az történt, hogy mivel a magus szabályai szerint adott szinten felvetetik veled a pszit, ezért azt egykoron tanultad, csak egy balszerencsés baleset következtében bekövetkezett amnézia hatása miatt immáron nem tudod használni. :tanitas: Természetesen az 500 tp levonás jár.

Líthas!

Ezért számoltam át még egyszer. És utólag már bajos lett volna módosítani. De akkor marad az eredeti. (bár így utólag... :twisted: )

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...