Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatszervező


Recommended Posts

Sógigyerek, Thya nem lóg ki a felsorolásból, régi motoros, és van csapata. Az csak egy dolog, hogy nem teljes a csapat, de van csapata :)

Amúgy azt hiszem most nem valószínű, hogy engedélyezésre kerülnének 3 fős csapatok ;)

Ahogy eddig sem. ;) Legrosszabb esetben úgyis beesik egy-két Bob. :P

Egyébként meg még nincs meg a lista, hogy kik jönnek táborba, tehát még csak keresni sem lehet az embereket... csak az intuitív hátsókapus módon.

Link a hozzászóláshoz

Na jó akkor kiterítem a kártyáimat mielőtt még találgatásokba kezünk.

Szóval vagyunk 3 an. Van még 2 hely, ha nagyon jön az a határidő úgyis elkezdek aktívan házalni.

Ha nem lesz így senki akkor meg amint már mondtátok úgyis lesz egy két utolsó beeső aka Bob, aka Vagabondok, mi őket is tárt karokkal várjuk. És na igen tudom hogy sokan még azt sem tudják jönnek-e.

És azt is sejtettem hogy nem lesz engedélyezve a 3 fős megoldás.

Nem aggódok emiatt (így is aggódok elég sok más miatt :gepes::siros: ) uh just relaxing...majd csak beleakad valaki a pókhálónkba. :roll:

Más nem van rengeteg egyéb kreatív alternatív ötletem.

Pl jövünk ketten a csapatból 2 karival ... :kv::laza:

Vagy túszul ejtünk valakit útközben a vonaton (btw ha valaki jönne Bpről kocsival.... :pajti: ) .

Esetleg.....őőőő megtanulunk addig osztódni mint az amőbák.

Túszul ejtünk egy KM et...és ....na ez a terv még nincs teljesen kidolgozva.... :tuzes:

Kreatív ötlet pályázati anyagokat a Thya PM címre várjuk. Bár az is megfelel ha jelentkezik az a két titokzatos hiányzó csapattárs.

Love and Peace elvégre tavaty van. :viragos:

Ui.: El is felejtettem milyen jók ezek az emotikonok. :mrgreen:

Btw: Milyen hátsó kapus módszerről is beszélsz? .... :szivott:

Link a hozzászóláshoz

Na szóval az úgy volt.. :)

Szóval én nem kioktatásképpen írtam amit írtam, szóval nem kellett volna ráharapni annyira, vicceztem :)

Csapattársat nem keresek ugyan, de szobát igen :D Bár erre már van ajánlat, lehet két kézzel fogok kapni utána.

U.i.: megvettem a bőröndöt.. szóval aki engem NYTbe levisz, az rendelkezzen naaaagy csomagtartóval :) Ja és az egész hsz-em egy nagy off .. bocsesz :):allpotty:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Láttam a kiirást ,hogy Nyt lesz. Megnéztem a naptáram, és pont belefér. És mivel egyenlőre úgy látszik én vagyok egyedül aki naptárt vezet és megtudja mondani ,hogy el tud jönni, én élnék a lehetőséggel. Viszont ezzel a reményteli gondolatokkal egyedül vagyok.

Rosszban is lehet jó .Amint látom, vannak akik meg csapat tagot keresnek. Én meg csapatot.

Thya szívesen csatlakoznék hozzátok is.

Kérdésekre szívesen válaszolok.

:D

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Szent Légió csapattagot toboroz. (A név még nem végleges az új tagnak is lehet beleszólása.) Egyenlőre négyen vagyunk és keressük rég elveszett ötödik testvérünket!

- Netrefer

- Thovadisz

- Tyrion

- Siriath S.M. - tárt karokkal vár!

Csatlakozz most! Jelentkezni lehet nálam vagy Siriathnál pszi-üzenetben vagy msnen. Részleteket majd ott akkor megbeszéljük.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...