Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatszervező


Recommended Posts

Hi all!

Magamra vállalom a feladatot és megpróbálok összerakni egy csapatot azokból a játékosokbl, akik eddig még nem találtak csapatot! Akit érdekelne ez a fajta verbuvációs akció, az írjon rám!

e-mail: karashu@freemail.hu

caesar_mester@citromail.hu

msn: karashu01@hotmail.com

szerk.: Rilmor, örülök, hogy csatlakoztál! :) Na még 3 vállalkozó szellemű egyén, akikkel megnyerhetjük az NYT-t! :P:wink:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Június 1. eltelt, de még nincs mindenkinek csapata. Kérjük az érintetteket, hogy sürgősen lépjenek kapcsolatba egymással, és szervezzenek csapatot. A jelenlegi álláspont szerint ők sem kapnak haladékot a karakterek és az előtörténet beküldési határidejére, tehát saját érdekük a gyors szervezés.

Ha bármi kérdés vagy gond merülne fel, lépjenek kapcsolatba velem vagy Antaillal.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Szeretném megkérni a csapatom minden tagját hogy jövő hét péntekig (legkésőbb) küldje át nekem az előtörijét és karakterlapját. Akik nem tudják a címem azok vegyék fel a kapcsolatot Karashu kollégával! Kérek mindenkit hogy időben küldje át a karakterére vonatkozó adatokat, különben nem tudom őket határidőre leadni! (és rossz néven veszem ha mások miatt kap büntetést a csapat!!! :evil: )

Darun

Link a hozzászóláshoz

Édes drága bogaraim :)

Nagyon dícséretes, hogy szervezitek az előtörijeiteket (mert hát azt én garantálom, hogy idén bizony nem marad el a bünti azoknak, akik megérdemlik :) ), viszont javasolnám, hogy inkább használjátok a levelesládáitokat, vagy ha mindenáron fórum, akkor a pm-et. Egyrészt közvetlenebb is, másrészt az illető biztos olvassa majd, ha bejelentkezik, ellentétben a topicokkal, amiket nem biztos, hogy megnéz. Harmadrészt pedig nem tartozik másra, csak rátok, hogy mikor hol tartotok a szervezésben :)

Üdv.

Felon

Link a hozzászóláshoz

Köszi Felon a felvilágosítást, én is tudom, a gond csak az hogy nem tudom a többiek mail címét, ahogy ők sem az enyémet. Ezen kívül a régi regisztrációs címemet már csak havonta egyszer nézem meg, de amint lehet, megkérem Antailt hogy írja át az újra. És mivel van pár emberke a csapatomban akikről azt se tudom hogy kicsodák (vagy azt hogy hol/milyen néven vannak regisztrálva) így pm-et sem tudok nekik írni, meg hát lusta is vagyok keresgélni. Aki meg még arra sem veszi a fáradtságot hogy a táboros fórumot elolvassa...

(Amúgy az előtöriket és karaktereket holnapig várom, aki nem küldi el, az azzal a karival jön, amit én csinálok neki! :tuzes: )

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...