Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Szobák, ágyak, fiúk, lányok


Recommended Posts

Nekem valami olyan kell amibe elfér az emberáldozáshoz szükséges pentagrammám meg némi laborfelszerelés a humán kísérletekhez. A szoba akárhány fős lehet, a szobalakók számát úgy is hamar leredukálom egyre! :roll:

Darun nem gondoltad, komolyan, hogy kiengedünk a Jurassic Parkból szerzett kis ketrecedből: IMG_3774.JPG

:pajti:

Link a hozzászóláshoz
Szoba topic? Remek

Akkor stipi stop egy 5 ágyas....mindegy hol.....de olyan nincs is...akkor 6 ágyas majd valakit megvendégelünk.

Különben is azt hittem hogy rögtönzéses rablás lesz....

Mert rögtönzéses is lesz. Tök mindegy ki stoppol mit, nincs semmi érvénye. Nem akarunk itt sem vitát fórumon, meg ott sem, hogy "de én már előre lestoppoltam!".

(Persze helyben úgyis megpróbáljuk úgy megoldani, hogy jó legyen. :))

Link a hozzászóláshoz

1. nem foglal el semmilyen szobát, mivel előttem senki nem ér a helyszínre.

2. regisztráció után a szervező: Felon, Shad, CS, TAO, Cz, etc. megmutatja az adott csipetcsapatnak a szobáját ahova letelepül. Utána cserélget, ha akar.

3. ez így megy, idén immáron 6. éve 8)

Aki konfliktust szít annak egyszerűen levágjuk a karját a többi része felett pedig a Szent Állat rendelkezik.

Link a hozzászóláshoz
Aki konfliktust szít annak egyszerűen levágjuk a karját a többi része felett pedig a Szent Állat rendelkezik.

Ok. Alszok a pajtában... De nekem utána nincs panasz, hogy kialvatlanságomban véletlenül kiirtottam a csapatomat*.

"Wopsz... megszaladt a kocka. Na mindegy... 150ÉP, és 2X ennyi FP lesz, mert persze túlütés." :D:D

*:Persze hogy nem lesz ilyen! Nem kell megijedni! Viccelek!

Link a hozzászóláshoz

Úgy látom, valaki szereti halmozni a szavak közötti elválasztó írásjeleket. Azért most büntiből (és nem utolsó sorban a magyar hejesírás szabájainak megfelelően) levonunk Antailtól egy vesszőt. Amúgy próbáltak már ketrecbe zárni. Egyrészt nem kifejezetten egészséges dolog, másrészt úgy sem talál senki jobb eszközt a kordában tartásomra a jelenlegi "lakhelyem"-nél. Am legjobb emlékezetem szerint eddíg mindíg abban a szerencsés helyzetben voltam hogy elmondhattam magamról hogy ott voltam minden táborhely felavatásán, így elvileg én is hivatkozhatnék mindenfélére, de mint tudjuk, úgy sem fogok. Darun jó birka, megy ahová küldik és bár néha feltesz ostoba és felesleges kérdéseket, a munkáját is legtöbbször elvégzi. A pénztártól való távozás után meg ne reklamáljon senki!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...