Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

MAGUS verseny 2009


Recommended Posts

Sziasztok,

Bár nem egy kalandozok.hu által szervezett eseményt szeretnék most publikálni, mégis úgy gondoltam, hogy megér egy külön topicot. Ennek oka elsősorban az, hogy tudomásom szerint sok kalandozó érdeklődik (legalább 12-14 játékosról tudok!), másodsorban pedig, hogy a kalandozok.hu tagok is részt vesznek a szervezésben.

A verseny hivatalos oldala, itt minden információt megtaláltok:

http://magus2009.rpg4.me/

És a cikk:

Ezúton szeretnék meghívni minden kedves érdeklődőt és játékost soron következő Magus versenyünkre, amelyet 2009. október 18-án rendezünk meg Budapesten a Vörösmarty Mihály Gimnáziumban.

A tavalyi Shadowrun versenyünk szervezésekor jól debütált az erre készített blogunk és a jellegből adódó info-csepegtetés rendszere. Úgy döntöttünk, hogy ismét ezt a megoldást alkalmazzuk. A játékosok így a blogon folyamatosan tájékozódhatnak a kirakott hátterek, hírek és novellák között, amelyek száma a verseny közeledtével egyre bővül majd. Lehetőségük van hozzászólni a cikkekhez, s az itt kialakult beszélgetés alatt in-game jellegű extra információk is a kezükbe juthatnak (ha elég ügyesek).

A nevezésről röviden (a hosszabb változat a blogon található)

Nevezési díj: 1000 forint

Nevezés módja: átutalás + regisztrációs e-mail

Határidő: október 11.

A modult Tao, Diocletianus, Hulla, Sas2000 és Sir Thomas készítette, de sokan mások is segítségünkre voltak (vannak) a szervezés alatt.

Bővebb információkat a nevezésről, versenyszervezésről, játszható karakterekről, novellákról, használható segédanyagokról és versenyszabályokról a hivatalos oldalon találtok. Kérdésekre akár ott, akár a szervezőcsapat e-mail címén szívesen válaszolunk: ostrom@ostromjatek.hu

A verseny helyezettjeit értékes ajándékokkal jutalmazzuk, melyeket részben az RPG.HU, részben más támogatók segítségével és hozzájárulásával gyűjtünk össze.

Ezúton is köszönjük nagylelkű támogatásukat.

Tisztelettel,

a Szervezőség

Kérdéseket itt is szívesen várunk, ha valami nem tiszta a verseny oldalán. Továbbá szívesen látnám az érdeklődők kezét a magasban. :)

Link a hozzászóláshoz

Felon:

Kölcsön őrangyal úton van, de lehet, hogy innen csak sokára ér oda. :) De időben ott lesz, pont mire elkészül a muffin. :D

Örülök a szép hölgykezeknek, és biztos vagyok benne, hogy van még ott több is. ;) Ha bárkinek bármi kérdése a versennyel kapcsolatban, nyugodtan dobálja fel.

Amúgy ha tényleg annyian megyünk, ahányan ígérték, akár közös buszt is bérelhetünk. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Igyekszem verbuválni a csapatom, de minél több embert hívok annál több kérdés lesz...

1. kérdés a dohányosok: úgy olvastam, hogy egy középiskolában lesz a játék, így felmerült bennünk, hogy lehet-e majd dohányos KM-et kérni, vagy akinek szüksége van rá az kérjen cigiszünetet?

2. kérdés: tiltva vannak-e a káros, ám törvényileg engedélyezett tudatmódosító szerek? -Kizárólagosan a sörre gondolok és a KM részét mi álljuk! :)-

3. kérdés: a játék ETK rendszerben folyik + a hivatalos kiegészítők. Ezek szerint lehet kiegészítős karakter, faj? Illetve vannak-e tiltottak? (pl. egy amund nagyon zavarna-e?)

4. kérdés: fáj belegondolni is, de ha egy befizetett-regisztrált csapatból kiesik valaki a verseny előtt -mondjuk betegségből fakadóan- lehet-e 4 fő alatt indulni, vagy sürgősen kell valaki helyette?

Előre is kössz a válaszokat!

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

Igyekszem verbuválni a csapatom, de minél több embert hívok annál több kérdés lesz...

1. kérdés a dohányosok: úgy olvastam, hogy egy középiskolában lesz a játék, így felmerült bennünk, hogy lehet-e majd dohányos KM-et kérni, vagy akinek szüksége van rá az kérjen cigiszünetet?

2. kérdés: tiltva vannak-e a káros, ám törvényileg engedélyezett tudatmódosító szerek? -Kizárólagosan a sörre gondolok és a KM részét mi álljuk! :)-

3. kérdés: a játék ETK rendszerben folyik + a hivatalos kiegészítők. Ezek szerint lehet kiegészítős karakter, faj? Illetve vannak-e tiltottak? (pl. egy amund nagyon zavarna-e?)

4. kérdés: fáj belegondolni is, de ha egy befizetett-regisztrált csapatból kiesik valaki a verseny előtt -mondjuk betegségből fakadóan- lehet-e 4 fő alatt indulni, vagy sürgősen kell valaki helyette?

Előre is kössz a válaszokat!

Szia!

1. Cigiszünet a KM-el való megbeszélés alapján történik (rajtatok múlik, a ti játékidőtökből megy). Ha előre jelzitek (reggeli regisztrációkor), akkor megpróbálunk dohányos KM-et társítani a csapathoz, így akár cigiszünetben is mehet a játék. :)

2. Mivel a helyszín egy általános iskola, ezért különösen diszkréten és ésszerűen, de lehetséges az alkoholfogyasztás. Gondolom nem kell mondanom, de azért elmondom: túlzott alkohol-fogyasztást nem toleráljuk (nem a mennyiség a lényeg, hanem az illető viselkedése).

3. A kérdésed tárgytalan, ugyanis a verseny fix karakteres. Ez kiderül egyébként a verseny kiírásból, amit a verseny honlapján találhatsz, de az itteni témaindító hozzászólásban is van rá utalás, csak valószínűleg átfutott rajta a tekinteted. ;) 13 kiadott karakter lesz, amelyek közül választhattok. A karakterek hamarosan elérhetőek lesznek a verseny oldalán.

4. Rugalmasak vagyunk, és senkit nem fogunk hazazavarni ilyen miatt. :) Előfordulhat azonban, hogy ha több csonka csapat is van, akkor azok összeolvasztásra kerülnek. Tehát saját érdeketek, hogy teljes csapattal gyertek (legalább 4 fő).

Üdv

TAO

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! :)

az én kevésbé kecses kacsóm is fellendült... :)

aztán majd meglátjuk mi lesz... mert a csapat még szervezés alatt... :)

Thya-nak jeleztem... hogy tudnék menni... de nem tudom, hogy áll a szervezéssel... :)

a karaktereket olvastam... az egymás közötti kapcsolati hálójukról nem is beszélve... :D

nah, P&P, remélem találkozunk 18-án!

(ami vasárnapként teljesen szokatlan... de attól még jó)

Link a hozzászóláshoz
ah egy villámjelentés.

Mi úgy néz ki csak meglettünk 5 en, köszi a jelentkezéseket de beteltünk.

Uh mindjárt csekkolom hol is kell hivatalosan jelezni részvételi szándékunkat.

Pápá

nah, ha mér sikerült kimaradni Thya csapatából... :) akkor vagyunk ketten, akik csapatot keresnek... :)

vagy mi a szösz... :) szóval nyugodtan toljátok a pm-eket... :)

vagy a mailokat ide: intactusz@gmail.com és Lolth Istennő is megsegít benneteket! :tuzes:

Link a hozzászóláshoz
Van már egy Petink és egy Bernártunk, akik egyedül vannak. Ha itt is van két magányos fő, akkor összefütyülhetjük a csapatot.

Catsmile? Adhatom a mailcímeiket?

Sir Thomas: köszönöm a lehetőséget... el is indítottam a kapcsolatfelvételt. :)

TAO: inkább alapvetően ismeretségi körben, meg azok között indítanék, akik itt szólóban, vagy kisebb csapatban vannak... de köszönöm az ötletet. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...