Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

MAGUS verseny 2009


Recommended Posts

Csupán 3 nap éééééés.... 8)

és, és, és... >;) azt, hogy melyik KM-et kapjuk, csak ott tudható meg a versenyen? ;)

és még mindig kérdés... >;) mit tudnak a karakterek egymásról? csak annyit, ami az előtörténetben le van írva? (mármint a kapcsolatokra vonatkozó részben)

A KM-ek kiosztása csak a verseny napján történik meg, tehát ezzel válaszoltam az első kérdésedre.

Mit tudnak a karakterek egymásról: igen, ami az előtörténetben le van írva. De akik között nincs kapcsolat írva, azok is hallottak egymásról, láthatták már egymást, csak nincs közelebbi ismeretségük - se pozitív, se negatív. Ezt lehet egyébként majd finomítani, mi csak az irányvonalat adjuk meg, a részleteket a játékosokra bízzuk. Ilyen téren ha lesz kérdésed a karaktered és egy másik karakter közötti kapcsolatról, akkor azt a KM-eddel és az adott karaktert játszó játékossal kell majd egyeztetned.

Link a hozzászóláshoz

Hopp egy "apróság" a végére:

Várhatóan vasárnap délután/este jelen lesz Wayne Chapman, John J. Sherwood és Malcolm J. Hunt, akik szívesen dedikálnak és/vagy beszélgetnek a korán elvérzett csapatokkal, vagy mindenkivel a verseny lezárása és az eredményhirdetés között. (De nem tudjuk garantálni egyikük biztos megjelenését sem. Na jó, talán az egyikükét. ;))

Link a hozzászóláshoz
Hopp egy "apróság" a végére:

Várhatóan vasárnap délután/este jelen lesz Wayne Chapman, John J. Sherwood és Malcolm J. Hunt, akik szívesen dedikálnak és/vagy beszélgetnek a korán elvérzett csapatokkal, vagy mindenkivel a verseny lezárása és az eredményhirdetés között. (De nem tudjuk garantálni egyikük biztos megjelenését sem. Na jó, talán az egyikükét. ;))

TAO, te részt veszel KM, vagy játékosként a versenyen? Vagy csak a szervezésben veszel részt?

Reménykedhetünk benne, hogy csapatonként egyszer segítségünkre siet Wayne Chapman Gourduin-ja? :P

Link a hozzászóláshoz

TAO, te részt veszel KM, vagy játékosként a versenyen? Vagy csak a szervezésben veszel részt?

Reménykedhetünk benne, hogy csapatonként egyszer segítségünkre siet Wayne Chapman Gourduin-ja? :P

Jelen leszek, szervezőként biztosan. Mivel én vagyok az egyik modulíró, ezért játékos nem lehetek. ;) KM elvileg nem leszek, mert van elég KM ahhoz, hogy szervezőnek ne kelljen beállni. Ha esetleg egy KM kidől a sorból (pl a véreskezű JK-k hatására), akkor a modulírók (Sir Thomas, Diocletianus és én) egyike-másika veszi fel és viszi tovább a zászlót.

Gorduin... a remény hal meg utoljára. :P

Link a hozzászóláshoz

A KM-ek kiosztása csak a verseny napján történik meg, tehát ezzel válaszoltam az első kérdésedre.

Mit tudnak a karakterek egymásról: igen, ami az előtörténetben le van írva. De akik között nincs kapcsolat írva, azok is hallottak egymásról, láthatták már egymást, csak nincs közelebbi ismeretségük - se pozitív, se negatív. Ezt lehet egyébként majd finomítani, mi csak az irányvonalat adjuk meg, a részleteket a játékosokra bízzuk. Ilyen téren ha lesz kérdésed a karaktered és egy másik karakter közötti kapcsolatról, akkor azt a KM-eddel és az adott karaktert játszó játékossal kell majd egyeztetned.

köszönöm! pont ez az info volt szükséges számomra... :) és szerintem mást is érdekelt... :)

Link a hozzászóláshoz

Hohohohóóóóóó!

Vége a napnak. Remélem mindenki legalább olyan jól érezte magát, mint én. Mesélni ugyan nem meséltem, de rohangásztam körbe-körbe mindenlébenkanálkodni, és így legalább sok helyre befigyelhettem, háttérből vigyoroghattam.

Rayen Reval: te vagy az egyik, akit nem ismerek személyesen, és ezt sajnos most sem sikerült megejteni. Tuti, hogy találkoztunk napközben, de nem tudom archoz kötni a nevedet... ne haragudj, a nagy rohangászásban elfelejtettem odamenni hozzátok, pedig tervben volt. (illetve valószínűleg odamentem, csak nem tudtam, hogy ki vagy te :D de készültek képek, majd ha publikálva lesznek, kisegíthetnél)

A többiekkel ugyanez már nem állt fennt, mert a többi kalandozót ismertem. :)

Szívesen vesszük a kritikákat (ha nem csak savból áll), akár itt, akár a verseny oldalán, mert tanulhatunk belőle, hogy a jövőben még jobban szervezhessünk. Szívesen vesszük az élménybeszámolókat is, osszátok meg velünk, ami jó vagy vicces volt, és lemaradtunk róla! :D

u.i.: Gratula a Mélysivatag-díjasoknak! :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Hohohohóóóóóó!

Vége a napnak. Remélem mindenki legalább olyan jól érezte magát, mint én. Mesélni ugyan nem meséltem, de rohangásztam körbe-körbe mindenlébenkanálkodni, és így legalább sok helyre befigyelhettem, háttérből vigyoroghattam.

Rayen Reval: te vagy az egyik, akit nem ismerek személyesen, és ezt sajnos most sem sikerült megejteni. Tuti, hogy találkoztunk napközben, de nem tudom archoz kötni a nevedet... ne haragudj, a nagy rohangászásban elfelejtettem odamenni hozzátok, pedig tervben volt. (illetve valószínűleg odamentem, csak nem tudtam, hogy ki vagy te :D de készültek képek, majd ha publikálva lesznek, kisegíthetnél)

A többiekkel ugyanez már nem állt fennt, mert a többi kalandozót ismertem. :)

Nekem kell elnézést kérnem, mivel én nem rohangásztam, mégsem mutatkoztam be...

Sajnálom, de elkapott a lámpaláz a "veteránok" közelségében. :)

Mindenesetre én jól megnéztem magamnak mindenkit, aki rendszeres fórumozó, így végre arcot illeszthetek hozzátok. ;) (Főleg a hölgyeknek örültem, akik legalább olyan csinosak, mint amilyen eszesek.)

Külön megköszönném Gambitnak a csapat nevében a mérhetetlen türelmet és segítőkészséget.

A kalandmodullal kapcsolatban, két dolgot tudnék megjegyezni:

-az egyik, hogy körülbelül 2x használtunk bármilyen képességet és 1x volt pengeváltás a többit megoldottuk szerepjátékkal, így bár a JK-k fel lettek szerelve egy sereg képességgel, jóformán csak a helyismeret és kultúraismeretet használtuk.

-másodjára pedig, ha Gambit nem világosít fel minket a végén a láda és az ereklye mibenlétéről, magunktól sosem találjuk ki, miért volt az a nagy cécó :D

Ui.: ha le lehet valahonnan tölteni a modult, egy linknek örülnék. :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Köszi a játékot mindenkinek, remélem jól éreztétek magatokat. Ha jól számolom minden kalandozós csapat nyert ajándékokat, szóval gratula mindenkinek a szép teljesítményhez!

Felon karakterét kicsit sajnáltam, utólag hallottam a 16 ÉPs partyattack részleteit Baal-tól :pajti:

"Legközelebb az üt először, aki keményet üt... és először" /Argo/

Egy kis belsős érdekesség: a legjobban MG lepődött meg, mikor átadtuk neki a csapatgyilkos kockát. Szerintem hirtelen nem tudta, hogy most tényleg ki akarjuk vele nyíratni a partit, vagy csak egy vicc volt az egész. Innen is látszik, hogy nem mindent beszéltünk le előre, tartogattunk meglepetéseket a mesélőknek is... :char:

Link a hozzászóláshoz
Kicsit késő, de talán rájöttem, mi volt a legalapvetőbb utalás arra, hogy Pyarron lesz a végső ellenfél!

Egy karakter sem volt, aki pyarronhoz hű. Tudom, hogy ranil hitű sem volt, de, hogy egy El Hamedi kalandban 13 karakterből 1 sem pyarr több mint gyanús...

Hm? A bárd Alborne tisztelő volt, a dartonita meg adott. Vagy valamit félreértek így ,,késő este"? :)

Link a hozzászóláshoz

Hm? A bárd Alborne tisztelő volt, a dartonita meg adott. Vagy valamit félreértek így ,,késő este"? :)

Endres maremita volt, így nem mondanám kifejezetten pyarron emberének. :)

A bárd Alborne hívő volt ez igaz, de Hat Városban nőtt fel és később világutazó lett. Érdekes módon, a számtalan hely közül ahol járt egyik sem Pyarron, így ő sem kötődik szinte semmivel hozzá. (Az öccse kivétel, de róla sem tudunk sokat.)

Link a hozzászóláshoz

Hm? A bárd Alborne tisztelő volt, a dartonita meg adott. Vagy valamit félreértek így ,,késő este"? :)

Endres maremita volt, így nem mondanám kifejezetten pyarron emberének. :)

A bárd Alborne hívő volt ez igaz, de Hat Városban nőtt fel és később világutazó lett. Érdekes módon, a számtalan hely közül ahol járt egyik sem Pyarron, így ő sem kötődik szinte semmivel hozzá. (Az öccse kivétel, de róla sem tudunk sokat.)

Most olvastam pontosabban vissza, amit írtál és elsiklottam a Ranilos dolog miatt azon, hogy ,,pyarronhoz hű"-t írtál és nem hitűt. Bocsi. :)

Link a hozzászóláshoz

Egyértelműen igazad van. El Hamed a dzsadok városa, hiába van kiemelve, hogy sok a külhoni.

Én inkább arra gondoltam, hogy egyik karakter előtörténete sem kötődik szorosan Pyarronhoz. Utólag azt mondanám, hogy ezzel akarták elejét venni a végjátékban az erkölcsi válságnak...

Bár az is lehet, hogy ez volt az első kulcs, amit megoldásként adtak.

Mindenesetre, ha hamarabb szemet szúr talán kezdhettünk volna vele valamit. ;)

Ui.: Nem tudod véletlen a karakterek tetszési indexét?

a karakterek tetszési indexe engem is érdekelne... :)

vélemény meg hamarosan... :) egy biztos, mi jól éreztük magunkat... :)

Link a hozzászóláshoz
a karakterek tetszési indexe engem is érdekelne... :)

Rövidesen száhib, rövidesen... :wink:

Sir Thomas: nem azt mondtam, hogy tegnapra... :-P ha már tegnapelőttre is el lehetett volna készíteni... :-P

a lényeg, hogy nem türelmetlenkedek... csak az érdeklődésem fejeztem ki a téma iránt... :)

és még mindig gondolkozom azon, hogy mi lett volna, ha kinyírom a különítményt... :D jól elő volt készítve a terep... :D

vajon mennyire bírták volna a tüzet... :D

Link a hozzászóláshoz

Most gondolkodtam el azon, hogy az első (Dark Zala) és a második (Cigiszünet) helyezett is javarészt kalandozókból álló csapat lett. Még a végén megvádolhatnának bundázással... de szerencsére a Porverők megmentették a kalandozók becsületét azzal, hogy elhozták a büszke tizennyolcadik, azaz utolsó helyezést. :mrgreen: Köszönjük nekik!

Modul és statisztikák később várhatóak. Sőt félek tőle, hogy jóval később... van egy olyan érzésem, hogy a novemberi Srun verseny után. Volt rá sajnos példa, hogy fél évvel a verseny után lett publikálva egy modul, igaz SirTom? :P

Link a hozzászóláshoz
Most gondolkodtam el azon, hogy az első (Dark Zala) és a második (Cigiszünet) helyezett is javarészt kalandozókból álló csapat lett. Még a végén megvádolhatnának bundázással... de szerencsére a Porverők megmentették a kalandozók becsületét azzal, hogy elhozták a büszke tizennyolcadik, azaz utolsó helyezést. :mrgreen: Köszönjük nekik!

Modul és statisztikák később várhatóak. Sőt félek tőle, hogy jóval később... van egy olyan érzésem, hogy a novemberi Srun verseny után. Volt rá sajnos példa, hogy fél évvel a verseny után lett publikálva egy modul, igaz SirTom? :P

hmm... sőt, 10. helyezett Sivatagi Viharban is volt némi kalandozós beütés... :-P szerény személyem képében... :D

viszont a díjátadón láttam Antailt is... játszott vagy mesélt? vagy csak beugrott? :)

Link a hozzászóláshoz
Most gondolkodtam el azon, hogy az első (Dark Zala) és a második (Cigiszünet) helyezett is javarészt kalandozókból álló csapat lett. Még a végén megvádolhatnának bundázással... de szerencsére a Porverők megmentették a kalandozók becsületét azzal, hogy elhozták a büszke tizennyolcadik, azaz utolsó helyezést. :mrgreen: Köszönjük nekik!

Modul és statisztikák később várhatóak. Sőt félek tőle, hogy jóval később... van egy olyan érzésem, hogy a novemberi Srun verseny után. Volt rá sajnos példa, hogy fél évvel a verseny után lett publikálva egy modul, igaz SirTom? :P

Csatlakozom Felonhoz, ez most tényleg gonosz volt. :)

A statok már összesítve, majd még valami szöveget dobok hozzá.

A modul más tészta, még a hibákat gyűjtöm a javításhoz.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...