Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések és válaszok a karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

Szerintem az esélyek így kiegyenlítettek :) Senki sem kap bónuszt ;)

Amúgy én nem feltételeztem sem a szervezőkről, sem a mesélőkről, hogy még reggelig elolvassák az előtörténeteket, úgy gondoltam, azért október 30-a a határidő, hogy legyen idejük még átolvasni december 27-ig. Amúgy egész tutibiztos vagyok abban - csak mert voltam a másik oldalon - hogy úgyis a buszon odafelé olvassák el ;) Sebaj, majd ők se kapnak játékosi bónuszt :)

Link a hozzászóláshoz

Afranc.. tuttam, hogy idén valami olyannal kellett volna készülni, amit nem tudnak a buszon olvasni.. :)

Viccen kívül, mi pontban adtunk le mindent.. és a határidők azért vannak, hogy feszegessük őket, de még ne szegjük meg. Úgyhogy szerintem ha legközelebb lazásabbak akarnak lenni a szervezők, akkor - hisz nem csalódnak - adjanak meg két héttel korábbi időpontot, és akkor nyugisabban tudnak olvasni. :)

MG, ezer és millió bocsi, de nem volt idő a dalos változatra, de ünnepélyesen fogadom, hogy TTre meglesz. Csak neked, csak ott :P Aztán győzd hallgatni :)

Link a hozzászóláshoz
Lehetne egy visszajelzést kapni, hogy mely csapatoktól érkezett meg az anyag? Csak biztosítani, hogy nem veszett el az információs éterben a küldemény.

Akár fórumon egy lista, vagy egy email visszaigazolás is megteszi.

Csatlakozom. :) Nehogy aztán a táborba közöljék velünk, hogy 0 szintű karikkal játszunk... :P

Link a hozzászóláshoz
Lehetne egy visszajelzést kapni, hogy mely csapatoktól érkezett meg az anyag? Csak biztosítani, hogy nem veszett el az információs éterben a küldemény.

Akár fórumon egy lista, vagy egy email visszaigazolás is megteszi.

Csatlakozom. :) Nehogy aztán a táborba közöljék velünk, hogy 0 szintű karikkal játszunk... :P

hmm... :) pedig 0. szintű karakterekkel is lehet élvezetesen játszani... :)

és természetesen jó lenne a visszajelzés... :) főleg, hogy arra volt, hogy 6 órával a határidő lejárta előtt még egy sem érkezett... :) bár... szerintem csak annyi, hogy CS-nek még nem volt érkezése rendszerezni a beérkezett anyagokat... vagy nem jutott gép elé...

Link a hozzászóláshoz

Lehet bennem van a baj és lelkem fiatalabb a ma született orknál, de engem nagyon érdekel ,hogy melyik KM mesél nekünk.

A másik pedig ,ha már azért fáradoztam az előtörténettel, akkor hogy milyennek ítélik meg?

Bocsánatért esedezem az ily közeli kérdések feltevése miatt , de sötét gyarló lelkem méltatlan a nyugalomra, Orwella ténykedése miatt.:]

Link a hozzászóláshoz
Lehet bennem van a baj és lelkem fiatalabb a ma született orknál, de engem nagyon érdekel ,hogy melyik KM mesél nekünk.

A másik pedig ,ha már azért fáradoztam az előtörténettel, akkor hogy milyennek ítélik meg?

Bocsánatért esedezem az ily közeli kérdések feltevése miatt , de sötét gyarló lelkem méltatlan a nyugalomra, Orwella ténykedése miatt.:]

Helló Ceripapa! :)

nyugalom... szerintem hamarosan megtudod... ;) CS szeretné egy kicsit kifújni magát, és a mesélők is szeretnének belekukkantani az anyagba... hogy tudjanak nyilatkozni... arról nem is beszélve, hogy még nem volt KM igénylés... :) vagy csak én emlékszem ezen utóbbi ügyben rosszul?

Sanyi

Link a hozzászóláshoz
Helló Ceripapa! :)

nyugalom... szerintem hamarosan megtudod... ;) CS szeretné egy kicsit kifújni magát, és a mesélők is szeretnének belekukkantani az anyagba... hogy tudjanak nyilatkozni... arról nem is beszélve, hogy még nem volt KM igénylés... :) vagy csak én emlékszem ezen utóbbi ügyben rosszul?

Sanyi

Tévedsz , mert a közös előtöriben kellett megemlíteni a KM listát vagy KM neveket akiket szeretnétek :]

Link a hozzászóláshoz

Érdekesség képen. Folyik az egyeztetés KM és csapat párosítás ügyben,sőt egészen előre haladott az én véleményem szerint, de CS mester a jogosult a végleges eredmények közlésére tábori infókkal kapcsolatban.Nos két nappal a beküldések után le vagyok maradva azzal ,hogy egy csapatét olvastam el eddig (kívánság lista és egyéni előtörik is).A Kedves KM kollegák között ezzel az eredménnyel nem vagyok dobogós (de a beírás időpontjából látható ,hogy próbálom behozni őket :) ). A szervezői topickban már mennek az értékelések is! Szerettem volna megköszönni az előtörténetekbe fektetett munkát és fantáziát! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Le vagyok nyűgözve ennyi jó előtörténetet soha nem olvastam (bevallom eddig egyet sem). de ezek jobbnál jobbak, és érdekesebbnél érdekesebbek, szinte együtt él velük az ember. Mivel eddig nem sokszor meséltem ezért majd a többi KM eldönti, hogy ők mely csapatot választanák (vagy ConSalamander önkényhatalmi úton), mert ConSalamander lehet nem tud jönni és én vállaltam, hogy mesélek helyette.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...