Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Téli Tábor fakultatív programok


Recommended Posts

Nagyon megtetszett a helyszín már tavaly. Emlékeimben egyből a legkedvesebb élő szerepjátékunk jutott eszembe, az alternatív 1800-as években játszódó Krimi Live. . Legközelebb álló filmek a témához: - Pokolból, Vidocq, Holmes professzor és Agatha történetei...

Időpont: - valamelyik esti ciklus után (még várom a programtervet)

Időtartam: - 3.5 - 4 óra

Résztvevők: max 12 fő

Felszerelés, jelmezeket viszek. A játék kötött karakteres, karaktermegszemélyesítés, és nem akciójáték (nem fakardozás :)))

_________________________________________

Még két másik játék talonban....

Link a hozzászóláshoz
Nagyon megtetszett a helyszín már tavaly. Emlékeimben egyből a legkedvesebb élő szerepjátékunk jutott eszembe, az alternatív 1800-as években játszódó Krimi Live. . Legközelebb álló filmek a témához: - Pokolból, Vidocq, Holmes professzor és Agatha történetei...

Időpont: - valamelyik esti ciklus után (még várom a programtervet)

Időtartam: - 3.5 - 4 óra

Résztvevők: max 12 fő

Felszerelés, jelmezeket viszek. A játék kötött karakteres, karaktermegszemélyesítés, és nem akciójáték (nem fakardozás :)))

_________________________________________

Még két másik játék talonban....

Helló Dave! :)

ez még a páromnak is tetszik, ha minden összejön, akár mindketten jelentkeznénk rá... :)

gondolom, ha elég nagy lesz az érdeklődés, akár kettőt is szervezel... :)

jut eszembe... a robbanó kavicsokat se hagyd otthon... :D

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm :D

Történetet és kapcsolódó dolgokat ide fogok írni. Ha nagy lesz az érdeklődés, akkor is csak egy este/ egy játék, köv este folytatás, ami külön szál... :D:D Szeretettel várlak majd. Hamarosan kikerül a karakterlista, amiből válogatni lehet, azokhoz készülök jelmezzel is. Lesz újságíró, favágó, pojáca színész, démonológus, okkultista, nyomozó.....stb. + jellemlista...:D

Link a hozzászóláshoz
Ha nem lesz akadálya a szokásos látogatásomnak, akkor egy fakultatív programra lehet majd jelentkezni.

Jajj, mi is az? Elfelejtettem... :mrgreen:

Egyelőre mind a téma, mind az utazás bizonytalan, mert sem CS-vel, sem a családdal nem egyeztettem.

Jó lenne, ha ismételten eljönnél, mint mindig (szinte mindig).

Éééés, ha csak hely függvénye lesz a TT-n való egy estés részvételed, akkor mi megint megyünk egy ágyra, mint tavaly, csak nehogy megint miattam ne aludj. :D

Az általad vezényel fakultatív program pedig adott lesz, remélem... És szeretnék részt is venni benne, bár mindig szeretnék, csak nem mindig szoktam. :S

Szóval a szokásos maradjon, mert hát a szokások jók. :)

Link a hozzászóláshoz

Izé.. hely van.. max nem sok ember látja.. az meg külön jó, nem? :D Hóba neeem.. igyekszem kifeküdni a dolgaimat most is.. pedig pénteken már nagyképűen kijelentettem h gyógyult vagyok.. aha.. a vasárnapi traubi vs Felon esetig.. :D

Én azonban nem erőszakoskodom, ha nem, hát nem.. talán jobb is :)

SirTom.. remélem sikerül az egyeztetés.. én ott leszek azon a programon, még ha fapálcikával kell kitámasztanom a szemhéjamat, akkor is :)

Link a hozzászóláshoz
CS azt mondta, hogy akadálya nincs, most már csak nekem kell úgy rendeznem a napirendet, hogy beleférjen. Igyekszem megoldani, de még nagyon messze van...

legrosszabb esetben nálunk is elférsz... ;) ha bírod a magaslati levegőt... ;)

legalábbis az információim szerint... :)

SirTomnak mindig van helye egy kalandozok.hu táborban, ezzel nincs gond. ;) Neki kell megoldani, hogy el is tudjon jönni, de ez szerintem szokás szerint csak decemberben derül majd ki. Nem baj, azért pár hógolyót majd félrerakunk a fogadására. :D

Link a hozzászóláshoz

Tehát, tavaly elindult egy Vámpír, amit -fájdalom- még félbe sem tudtunk hagyni (ugyanis addig se jutottunk :P ).

A csapaton (aki három játékos ugye) kívül még egy vagy két embernek szívesen mesélnék Vampire - Masquerade krónikát, kétestéset, kétszer mondjuk három órában.

Illetve vállalkozó szellemű mesélővel a négy-öt fős csapatot felduzzaszthatnánk akár nyolc főig is - ilyen két KM, két csapat egy modulos sztorira is lenne ötletem, csak a megfelelő számú versenyzőnek kell összegyűlnie.

Sőt, hogy kicsit elszálljak ^^ : ha annyira nagy lenne az érdeklődés (tíz-tizenkét fő fölött, plusz legalább még egy tettre kész mesélő), akár valami kis Vampire live-ot is összeüthetünk.

Természetesen az utóbbi két esetben szemmel kell tartanunk, hogy első sorban a Mágus miatt vagyunk itt, és megvalósulás esetén az én felelősségem is, hogy mindenki emberi időben ágyban legyen.

Azért nem írtam konkrétumokat, mert először megvárom, van-e érdeklődés a dologra. Ha látom, hogy mozdul valami, előkeresem a tavalyi jegyzeteket, vagy ha annyian lennénk, fölvenném a kapcsolatot a társ-KMmel.

Amit jó tudni, a legutóbbi eseményekből okulva: ez valószínűleg két estét le fog foglalni, és nem biztos, hogy ildomos a helyszínen azt mondani, hogy "csak elszaladsz egy kört Munchkinozni és már jössz is vissza játszani". Ha már most tudod az esti programjaid, vagy szimplán a barátaiddal töltenéd az időt kötetlenül, akkor kérlek ne jelentkezz.

Egyenlőre csak egy felmérés van, szabad a vásár: aki még nem tudja mit csinál esténként, de szereti a Vampiret az jelentkezzen játékosként, vagy mesélőként (:

Link a hozzászóláshoz

Hát ha ilyen lendülettel jön a tél, mit amit a napokban produkál, szerintem még a bekötő út hómentesítése is szóba fog jönni. Szal' hólapátot hozzon mindenki! ;)

(megj.: A tábor a Bakony azon pontján van, ahol általában országosan a legtöbb hó szokott esni. Nem fantázia... én már gyalogoltam Zircről Dudarra térdig érő hóban a kenyérszállító katonai jármű lánctalp nyomában - nagy élmény)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...