Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Téli Tábor fakultatív programok


Recommended Posts

Hát én tán még meg is szervezem, ha nem az lesz, hogy a verseny ideje alatt a nép fele elmegy mágusozni, a másik fele meg laptopozik meg alszik. Illetve ha van ötletetek a versenyszámokra, az sokat segít :wink: illetve 2 éve hogy ment a díjazás? és a modulmegoldó csapatok versengtek, vagy lehetett szabadon válogatni az emberek között?

Ennek két éve a neve: Csapatépítő volt. Két részre lett osztva a bagázs. Mindenkinek részt kellett benne vennie. Persze mindenki szívesen is részt vett. Talán 3-4 ember nem örült neki, de igazából nem is kellett külön szerepelniük, ha nem akartak, lehettek a csapat tagjai, akik a közös feladatokban részt vettek.

3 egyén nem volt benne a játékban, ha jól emlékszem, ők a zsűrit képezték. (Felon, Antail, Obs)

A csapatok úgy lettek megalkotva, ahogy a szűri mondta. Vagyis xy oide, xz oda stb. Odafigyeltek, hogy pl. a párok szétkerüljenek, ami hasznos azért. Ez is lényege a csapatépítésnek.

Feladatok, amikre emlékszem:

- minél több ember egy újságpapírra,

- ki iszik meg gyorsabban sokat, ami olyan 2 liter lehetett (ez volt az egyik olyan versenyszám, amikor mindkét csapatból csak pár ember szerepelt)

- közös dal költése, adott stílusban, adott szavakkal (asszem :roll: )

- valami színmű előadása (csak arra emlékszem hogy szörny voltam Taoval, meg hogy egy modulhoz volt kötve és CS volt az narrátor nálunk :D)

- volt felismerő játék (valakinek be volt kötve a szeme és minél több embert fel kellett ismerni...asszem :))

De ajánlom figyelmedbe a galériás képeket. 2007-es TT.

http://www.kalandozok.hu/galeria/viewer.php?albid=441&stage=2

Link a hozzászóláshoz

Nos, egyik.. EGYÉN jelentkezem, valóban zsűri voltam. :) Nem volt díjazás, mert pont az volt a lényege, hogy együtt legyen a banda, és jólérezze magát. Első este volt, pont akkor, amikor még mindenki csak örömködik, hogy látja a másik 3x embert, és nem zavart bele semmi külön programba. Kötelező volt, mert csak úgy volt értelme, de ahogy Venes is mondta, aki nagyon nem akarta mutogatni magát, az elbújhatott a csapategység mögé, és hátsó instrukciókkal segíthette a többieket. Nagy röhögések, vicces helyzetek, magadjólérzése volt a visszhangja az egész dolognak.

Ha gondolod, én szívesen segítek a megszervezésében, csak akkor a szervezők is bólintsanak rá, hogy legyen ilyen "kötelező" program, mert ennek csak úgy van értelme, és cserébe még azok is feloldódhatnak a végére, akik a legjobban tiltakoztak ellene.

Link a hozzászóláshoz

Gondolkoztam lehetséges feladatokon, mint pl. ilyen alap dolgok, hogy:

-mozi kvíz (minden műfajból)

-ping-pong labda fújó verseny (ehhez ragaszkodok :P )

-rajzkiegészítés (lapon lesz egy ákom-bákom és létező dologgá kell kiegészíteni, az ötletesség lesz pontozva)

-vers írás megadott szavakkal és témával (jómagam egyik kedvenc játéka)

Volna még egy olyan ötletem is, hogy ezt a vers írós dolgot kicsit megturbózzuk a saját magam által komponált MIDI zenei aláfestéssel, és dalszöveget kellene majd írni, ilyen és ehhez hasonló számcímekhez:

-Az ex-paplovag ismét purgál

-Gyilkos dobótőr befordul a sarkon

-Tiltsák be az aquírokat!

-stb stb

És persze a csapatoknak majd el is kell énekelni :P Ennek az lesz a nehézsége, hogy alapból nincs olyan sok időnk, és minden csapatnak egyenlő esélyt kell adni a felkészülésre, mindenféle USB kompatibilis telefonra, laptopra stb stb szükség lesz, legalább csapatonként egyre. (Lehet hogy le vagyok maradva és 1000+1 ilyen készülék lesz a táborban? :P)

Olyasmi is jár a fejemben, hogy felkérek 5-6 embert, hogy alkossanak Ynev világára egy egyedi szörnyet mint pl.: habzó szájú barlangi perverz lidérc vagy mittomén :D és szépen mikrofonnal felveszik, milyen hangot is ad ki ez a monster :P Aztán a csapatoknak meg kell próbálni reprodukálni ezt, az eredeti ismerete nélkül. Aki a legközelebb jár az eredetihez, azé a legtöbb pont :)

Ha gondolod, én szívesen segítek a megszervezésében, csak akkor a szervezők is bólintsanak rá, hogy legyen ilyen "kötelező" program, mert ennek csak úgy van értelme, és cserébe még azok is feloldódhatnak a végére, akik a legjobban tiltakoztak ellene.

Nagyon hálás volnék a segítségedért, és más is jelentkezzen bátran, nem fogtok kimaradni a játékokból! Nagyon örülnék ha PSZI üzenetben meghajigálnátok sok sok kreatív ötlettel, persze ha a táborszervezők rábolintanak a dologra. Most azonnal elő is terjesztem a dolgot. Addig is szurkoljatok :wink:

Link a hozzászóláshoz

A szerepjáték kb 12-16 órát fog kitenni a tábor idejéből, tehát van bőven szabadidő, amit el kell tölteni. Továbbá vannak, akik bevallottan nem a szerepjáték miatt mennek táborba elsősorban, hanem a közösség miatt. :)

Mindemellett természetesen a MAGUS a fő program, mindenki tátott szájjal várja a modult. ;)

Link a hozzászóláshoz

Ah látom ceripapa figyel ez jó :) de most nem lesz reggeli torna, nem tervezem. Egyébként semmi baj nem lesz a fakultatív programokkal, csak olyan nagyon szervezitek, és én például egy nap, max 6 órányi játékot szeretnék, mert ennyi ideig tudok koncentrálni, és utána esetleg valami levezető dolgot művelni. Természetesen a többieknek nem szabom meg mivel és hogyan szeretné tölteni az idejét, csak ne menjen a játék rovására. Bár a modult rugalmasra terveztem, igazából kiderül mi lesz.

Ja és Vassi ugye nem téged vágnak ;) remélem érted a célzást, ha már favágásról van szó.

Javítva :)

Link a hozzászóláshoz

A korábban megírt Krimi-Live most kezd élessé válni. PM-ben várnám a jelentkezőket, nekik küldöm a történetet ás a karakterlistát.

ui:Eddig 6-an vagyunk a játékhoz, viszont a történet 9-12 játékosra íródott. Aki esetleg még érez affinitást a stílushoz, és kipróbálna egy élő játékot ilyen kegyetlen téli körülmények között, azt kérem, hogy privátban jelentkezzen.

Köszönöm.

Szép napot

Jah.....a játék díjazott ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...