Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

VII. Kalandozok.hu Téli Tábor - 2009. december 27-30.


Recommended Posts

Viszont félő, hogy anyukám meg igazolást kér viszonzásképpen a szervezőktől, hogy az ő kicsi (!!!!még mindig, bakker!!!) lánya nem szektába jár, ha táborba indul. Ugyanis ő még 5 év után is minden egyes tábor alkalmával elsüti a jellegzetes mondatot: "De ugye nem szektába mész?!?" :P

Ha gondolod akar szemelyesen is elviszem neki az igazolast...remelem meg ramjon a csuham...

Link a hozzászóláshoz

Felhívás .. vagy rendelet... vagy izé...

Tájékoztatom az csokis adakozókat, hogy csapatunk a korrupció ellenes és egészségvédelmi, mérgezést megelőző intézkedés keretében az MG-nek felajánlott csokaikat azonnali hatállyal lefoglalja! (VPOP-s kommandósok érkezése hamarosan várható)

Mi ellenőrizzük a minőségét (előkóstoljuk), a mennyiségét (megmérjük a legszebb ünnep és a vasárnapi mérlegen), és amennyiben az elfogadható a nagyságos, és szent KM-ünknek, akkor szűz lányok kíséretben máglyatűzön feláldozzuk őszentségének.

Az áldozat sikerességéről az adakozókat emelt díjas SMS-ben értesítjük. Dátum, aláírás... sátöbbi.

(Huha... 20cm-es hót ígérnek. Lehet bukom a túrórudaikat? :shock::lol:)

Link a hozzászóláshoz

Daru, még akármi is lehet. 1 hét alatt megváltozott az előrejelzés. Ha szerencséd van, jövőhéten már száraz időt, és meteor-esőt jósolnak, és megúszod a rudikat. ;)

El tudnám képzelni, ahogy néhány csuhás Cz-vel az élen beállít Felon-mamához... "Szeretnénk megnyugtatni, kedves anyuka, hogy a KISlánya teljes biztonságban van... vigyázunk lelki fejlődésére, és elméjének tisztánlátására. Sőt, meg kell, hogy dícsérjem a leányt, rendkívül tehetséges. Kellemes hangja boldogsággal tölti el szívünket, mikor a zsoltárokat énekeljük a gyűléseken. Nem riad vissza a vér látványától, és a novíciusok közül egyedül az ő kezében nem remeg a tőr. Ha így halad, jövőre ő vezetheti a napéjegyenlőségi tömeges öngyilkosságunkat! Büszke lehet a gyermekére, asszonyom!"

Link a hozzászóláshoz
Daru, még akármi is lehet. 1 hét alatt megváltozott az előrejelzés. Ha szerencséd van, jövőhéten már száraz időt, és meteor-esőt jósolnak, és megúszod a rudikat. ;)

El tudnám képzelni, ahogy néhány csuhás Cz-vel az élen beállít Felon-mamához... "Szeretnénk megnyugtatni, kedves anyuka, hogy a KISlánya teljes biztonságban van... vigyázunk lelki fejlődésére, és elméjének tisztánlátására. Sőt, meg kell, hogy dícsérjem a leányt, rendkívül tehetséges. Kellemes hangja boldogsággal tölti el szívünket, mikor a zsoltárokat énekeljük a gyűléseken. Nem riad vissza a vér látványától, és a novíciusok közül egyedül az ő kezében nem remeg a tőr. Ha így halad, jövőre ő vezetheti a napéjegyenlőségi tömeges öngyilkosságunkat! Büszke lehet a gyermekére, asszonyom!"

És ha már itt tartunk, kedves asszonyom, szeretnénk megköszönni, hogy ilyen tehetséges egyeddel gazdagította szek... szeretet szolgálatunkat, és biztosítjuk, fejlődésben levő fiának is tudunk feladatokat nyújtani.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Látom már, nem marad más lehetőség, mint megenni az egészet, mielőtt valami "baja" lesz... :)

Amilyen napokat élünk, ezt a szektás dolgot még a végén valaki el is hinné!

lásd: egy-két beszélgetés szerepjátékról, a kerekedő szemű busz/villamos/vonat utasok füle hallatára, akik csak a feláldozni/vér stb. részeket hallják ki...

Fel a fejjel! Nagy hó = sok hóember. (A nem kertes ház előnye, hogy nem kell takarítani előtte. :twisted: )

Link a hozzászóláshoz

Oké, de akkor menjetek anyához, amikor nem vagyok otthon :D Ja és mikor a kis Szörnyellát már elhoztam tábor után, mert anya körbeszórja majd sóval a szobám, papot hivat, hogy kiűzze a gonoszt, nehogy emiatt a cicmákot már ne tudjam kimenekíteni. :) A tesómtól előre is bocsit kérek, mert örökre leláncolja a szobája egyik sarkába, kihúzza a net dugóját, nehogy lefertőzze tiszta lelkét a szektizmus, tűzre veti az ETK-mat (amit amúgy első körben pont a boszmágiánál nyitott ki :roll: , nem, nem akarom hallani, hogy mijé tudnak jól spárgázni a lányok :shock: ), és "dangerous" jelzéssel leszalagozza a szobámat, melyet aztán már csak vegyvédő ruhában lehet onnantól megközelíteni. Ja és ha már ott vagytok tanítsátok meg anyának, hogy hogyan kell a digitális fényképelőt használni, hogy megörökíthesse Cz csuháját :D Köööööszi :)

Amúgy anya nem hitetlen kutya, hanem egy tündéri édesaranyos (ha az akar lenni) néni, aki kicsit túlzásba viszi az aggódást, ami miatt a hajam is kihullik, viszont aki bárminemű csúnyasággal illeti, azt úgy vágom szájba azzal a bizonyos lézerkarddal, hogy még a fogkihullása után beépített protkója is porrá omlik a pofalemeze mögött.

Aloha :)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Felhívás: Mivel állatkedvelő vagyok, a táborban csokit kap tőlem, aki elhozza nekem Schrödinger macskáját: kizárólag élve ÉS holtan. :)

Ó, pár túrórudiért vagy csokiért mindent. Én elhozom neked egy dobozban, csak nem nyithatod ki. (Hiszen Schrödinger macskája, ezért ha kinyitod a dobozt, elveszik a szuperpozíciós varázs... a cica vagy élni vagy halni fog. :P)

Még valaki? Van néhány újszerű örökmozgóm és négyszögesített köröm eladó. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Cöcö, azért csak tisztában vagyok a hajam színével :D Eddig sötétbarna volt, az a gyári, apám csak ilyet tudott, úgyhogy javítani kellett a konstrukción. Most fekete. Meg kék. A kettő együtt :P

Amúgy nemtom mijé van az, hogy mindenki csokit osztogat.. mikor lesz már a nyeremény mondjuk ranagolita áldozótőr, vagy Della vére tudatmódosító szer/süti, vagy hatalom itala, esetleg uwelita harcihörcsög.. :)

Link a hozzászóláshoz

Hokusz, én szívesen behorgollak... de előre fizetsz, és a hajadhoz nem nyúlok, mert ahhoz nem értek. :)

Üdv!

Most én is hirdessek versenyt, a hajam színének kitalálására? :D

Felon, én már rájöttem, olcsóbb a fodrász, min a folyamatos festés. :):)

MG: 2010-es NyT-re növeszd meg a hajad, lécci lécci lécci! Látni akarom a Presser-es fürtjeidet! :D

Link a hozzászóláshoz

Honnan tudod, hogy Presseres? Mi van ha Balázs Palis? :)

Amúgy a festés nem kerül semmibe, mivel ügyes kislány vagyok, maga a förmedvény viszont, ami eme szín elővarázslására képes, lehet, hogy kevesebbe fáj, mint egy fodrász.. manapság.. :) Na de ezt hagyjuk.

TAO, Hokusz túrórudit ajánlott, nem tanulsz meg TTig horgolni? :D

Link a hozzászóláshoz

Tao szerintem ugygondolta hogy horgol, csak nem hajat....

Előfordulhat h perecet hajtogat belőlem vagy horgol.... :roll:

Még mindig semmi hír a kisbuszról? hm?

Pedig már pestig biztos utazásom van, ha minden jó akad utitársam is onnantól....

kérdés bejön-e addig a mailposta...

ha jól sejtem kerek 10 napunk van, nem lesérülni, megfázni, lebetegedni...

Felon forraltborral h állunk? hm? :wink:

Illetve drága Felon, mindenki nagy kegyelmére lennél olyan kedves...?

:)

Link a hozzászóláshoz

MG.. kááár :)

törölt részlet

Venes, nálunk nem lesz bejgli sztem, de másféle sütit majd viszek, cserélhetünk :)

Hokusz.. ööööö.. hát eddig nem érkezett ilyen irányú kérés, pedig már régen felvetettem. :) Ha Z bepaszírozza a tütübe, akkor persze, hozok ismét 5 liter körül. Többet nem akarok cipelni Zalából :) Ehhez viszont az kell, hogy játszd le Zvel, mert így is bekorlátozta a csomagterjedelmemet, naaaagy szívfájdalmamra :P Viccen kívül, lesz forralt bor. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...