Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2010. július 28. - augusztus 1.


Recommended Posts

Nyugodtan jelentkezhetsz :)

Mindenképpen lesz csapatod, a "veteránoknál" is lehet, hogy lesz üres hely, fognak keresni, de semmiképpen se várj addig, amíg keresel csapatot, nehogy lemaradj, és beteljen közben a hely. Lesz majd egy olyan topic is, hogy csapatkereső, nem fogsz lecsúszni róla.

Jelentkezz, szeretettel várunk :)

Link a hozzászóláshoz
IGEEEENNN!

eGYÉBKÉNT A KARAKTERALKOTÁS NAGYON JÓ LETT. Végre nem kell a tápoláson kondolkozni, nem mintha én azt tettem volna.

Üdv: Matt Démon

ugye ez nem április tréfa? :D ha már holnap április 1-e lesz... :)

hát, tápolni? minek? ;) a KM úgyis elbánik velünk... :D:gonosz:

a játék és a szórakozás a lényeg... :)

egyébként meg tényleg tetszik a karakteralkotás, bár keresztül húzta a koncepcióm, de hát így jártam... :)

hangulatos a hangulatkeltő is... nem is tudom, hogy ezek után mit várjunk... :)

TAO-nak meg boldog nevenapját! :)

Link a hozzászóláshoz

Kinek sajnos, kinek szerencsére: nincs szó áprilisi tréfáról, ezért is raktam ki még gyorsan március utolsó napján. ;)

Megjegyzem a visszajelzéseket nagyon szívesen vesszük (megfelelő témába), mint mindig, legyen az pozitív vagy negatív, csak annnyi kérésünk van, hogy legyen korrekt formába öntve. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Talán furcsán hangzik, de nekem leginkább a játék ideje tetszik. 3623...

Kicsit utána néztem az évszámoknak (sajna a töri sose ment), és MG évszám gyűjteményében hihetetlen felfedezéseket tettem. (Itt szeretném megjegyezni, hogy nagyszerű munka, kár hogy nem néztem meg már korábban...)

3623-ban, mikor a karakterek, valami sorsfordító eseménybe csöppennek bele, Tier Nan Gorduin még csak 3! éves, Alyr Arkhon pedig 13! :) Ariun al Marem, Calyd Karnelian, Lándzsás Erik még tervben sincsenek.

Ó- Pyarron nevéből még hiányzik az Ó, és Eligor herceg is Ynev földjét tapossa. :)

Az egyetlen "legenda" aki tartja magát, az Mogorva Chei, aki ekkor már 328 éves és egyszer már megölte Krilehort , majd megalapította Yllinort. :D

Érdekes a gondolat, hogy a személyek, akiknek legendás tettein karaktereim zöme felnőtt, még meg sem született, illetve, hogy ha jól alakulnak a dolgok ők fognak felnőni, egy mostani karakterem legendáján. :P Micsoda paradoxon... :)

Link a hozzászóláshoz

Jó látni, hogy valaki ilyeneknek is utánanéz. :) Igen, érdekes szitu, de ez még messze van a paradoxontól. ;)

Más: közben frissül a táborlakó lista, heti 1-2 alkalommal fogjuk rendszeresen frissíteni. Máris van 5 befizetett jelentkezőnk, úgy látszik, hogy már biztosan van, akit érdekel a hangulatkeltő és a karialkotás alapján a kaland... ;)

Link a hozzászóláshoz

Jó estét !!!

Igen mindenki jól látja Mosquito a vérszívó állat visszatér! :tuzes:

Ki jobban ki kevésbé örül ennek (az utóbbi a nagyobb tábor :) )

Több mint egy év nagyon rémisztő helyen való kalandozásból kifolyólag kimaradtam e nemes eseményről, de most újraszerveztük a Tápos Félistenek csapatát :twisted:

Hamarosan eljutok odáig is hogy a karialkotást meg a hangulatkeltőt is átböngésszem.

(KM eknek nem, ha sikerül a csapatunkat elindulni akkor nem akarom mondani nem ülök be a KMi fotelbe) :wink:

Na egyenlőreennyi

Üdvözlettel Mosquito

Link a hozzászóláshoz

(KM eknek nem, ha sikerül a csapatunkat elindulni akkor nem akarom mondani nem ülök be a KMi fotelbe) :wink:

Nyugi-nyugi, már most megvan majdnem az összes KM, a végén még túljelentkezés lesz, úgyhogy már be se férsz a keretbe, csak önéletrajzos jelentkezéssel. :mrgreen:

Kivétel ez alól persze, ha alattomos, pimasz módon a tábor első napján beleolvasol a modulba. Ilyen esetben kénytelenek leszünk KM-ként alkalmazni. :ndo:

Link a hozzászóláshoz

Emlékeztető: az első befizetési határidő leteltéig 2 nap van hátra!

Sokan kiírták magukat a csapatok témába, ezek szerint terveznek jönni táborba, hiszen már összeállt csapattal rendelkeznek, ám mégsem fizették be még a foglalót. Ne felejtsétek, hogy a csapatok kiírása önmagában nem jelent semmit, a helyeteket a befizetés foglalja le.

Néhány ilyen személy a listára ránézés alapján, a teljesség igénye nélkül:

- Catsmile

- Kisszenty

- Felon

- Kukachuszár

- Obshugi

- Silver

- BigMac

- Shadlex

- ...

Jó lenne, ha minél hamarabb letudnátok a fizetést, hogy nyugodtan aludjatok. :) Ha beesik előttetek X ember fizetése (minden évben vannak, akik későn, minden előzetes jel nélkül hirtelen beesnek), akkor hiába van elméletben csapatotok, gyakorlatban borulhatnak a dolgok.

Üdv

Szervezők

Link a hozzászóláshoz
Üdv Karashu :) Épp javasolni akartam, hogy keress csapatot, amikor kiszúrtam, hogy beálltál a Csapatnév függőben nevű csapathoz :D

Tiszteletem Mesterúr! :wink: Szerencsére most már nem lesz kapkodás, mint az elmúlt években, már éppen kezdett betelni vele a pohár, mikor is Ceri felbukkant egy kihagyhatatlan ajánlattal! :wink: És hát itt tartunk, befizetett tábordíjjal! :P

A csapatnevet illetően ki fogunk találni majd valamit hamarosan, addig is marad ez a fantasztikus, vérbeli kalandozócsapat-név! :lol::)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...