Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2010. július 28. - augusztus 1.


Recommended Posts

Valaki hozzon ásót NyTbe, mert TAOt el kell földelni, nemtom eddig hogy úszta meg.. :D Előre is bocs a csapatától :lol:

Hát nemtom elmondjam-e, hogy alapból vagyok kissé dinka, de egye fene.. nem volt likőr, nem volt semmilyen alkohol (francba, ménemvolt :) ), némi fájdalomcsillapító volt, de nem illegális fajta. Azt hiszem így sem túl meglepő tőlem a lenti/fenti hsz :)

Folytatás? Zrogdavar tudja.. de pont te kérdezed, miután lelikőrösöztél engem? NyTben kimegyünk a hóra, ezt lejáccuk ;)

Link a hozzászóláshoz
Valaki hozzon ásót NyTbe, mert TAOt el kell földelni, nemtom eddig hogy úszta meg.. :D Előre is bocs a csapatától :lol:

Hát nemtom elmondjam-e, hogy alapból vagyok kissé dinka, de egye fene.. nem volt likőr, nem volt semmilyen alkohol (francba, ménemvolt :) ), némi fájdalomcsillapító volt, de nem illegális fajta. Azt hiszem így sem túl meglepő tőlem a lenti/fenti hsz :)

Folytatás? Zrogdavar tudja.. de pont te kérdezed, miután lelikőrösöztél engem? NyTben kimegyünk a hóra, ezt lejáccuk ;)

ööö... akkor most a Téli Tábor lesz, nem a Nyári? vagy ennyire megváltozott az időjárás? :D

Link a hozzászóláshoz

Én a novellák véleményezésénél jártam egyszer így.. csak egy délelőtt munkája halt meg.. enyhén voltam feszkós :D

Cats.. háááát :) Majd meglássuk milyen idő lészen.. lesz ott néhány varázshasználó :) A nekromanták meg.. Z-t legfoglaljuk apró kicsi gyerekekkel, és nem ér rá hókuszpókuszolni az elföldelt Szent Állat körül :)

Link a hozzászóláshoz
Én a novellák véleményezésénél jártam egyszer így.. csak egy délelőtt munkája halt meg.. enyhén voltam feszkós :D

Cats.. háááát :) Majd meglássuk milyen idő lészen.. lesz ott néhány varázshasználó :) A nekromanták meg.. Z-t legfoglaljuk apró kicsi gyerekekkel, és nem ér rá hókuszpókuszolni az elföldelt Szent Állat körül :)

jaja... magam is az volnék... bár korlátozottan... de majd rákényszerítem valamelyikre az akaratom... :D

Link a hozzászóláshoz
Oshi, hozol vízforralót? :)

Vigyek? :)

Persze hogy viszek, meg kávéfőzőt is, de valaki hozzon már egy sok lyukas elosztót/hosszabbítót, itthonról most nem tudok vinni.

Ui.: ketten (Karashu és én) még mindig várjuk azokat a vonattal utazó társainkat, akik a keleti országrészből mennek táborba. A tervezett útvonal: Debrecen->Szolnok->Hatvan->Selyp

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, írj PM-t nekem!

Link a hozzászóláshoz
Ok, viszek akkor elosztós hosszabbítót, Venes, felírnád a listámra? ;)

Huha....persze persze. :) Leírva a másik sok-sok cucc mellé...:)

Én csak sütit hozok...fel is írom a saját listámra. :)

Jó hír, ahogy elnézem a bográcsosokra - ha lesz ilyen - szép idő vár, mert nem jelentenek hőgutát, ergo nem kell izgulni a tűzgyújtási tilalom miatt, viszont eső várható. (Én azért szeretem az esőt, ettől függetlenül. :))

Link a hozzászóláshoz

Aion: Nem lelombozás képpen, de szerintem Riziko egy kicsit nagy, nehéz súlyú és időtartamát tekintve hosszú játék. Szerintem bőven elleszünk Catannal, Citadellával és - ha hozza BigMac - a Dominiummal.

Karashu: Szobán szerves eleme vagy, szerintem simán szabad használni. Oshi matemester szívesen kisegíti a szoba rászolrult tagjait a túléléshez szükséges anyaggal. :D (Jah....hogy már másról beszélek. :))

Link a hozzászóláshoz
Aion: Nem lelombozás képpen, de szerintem Riziko egy kicsit nagy, nehéz súlyú és időtartamát tekintve hosszú játék. Szerintem bőven elleszünk Catannal, Citadellával és - ha hozza BigMac - a Dominiummal.

Karashu: Szobán szerves eleme vagy, szerintem simán szabad használni. Oshi matemester szívesen kisegíti a szoba rászolrult tagjait a túléléshez szükséges anyaggal. :D (Jah....hogy már másról beszélek. :))

Mate most nem lesz, hacsak Z nem hoz :), de a kávé folyni/fogyni fog literszám. :D

Link a hozzászóláshoz

A KM szobában biztos be fog férni a jégaku pár órára szvsz, mert oda kevésbé pakolják a muníciót :)

A szobafoglalás.. hát, regisztráció után szokott volt történni, és ha előbb ott vagy, akkor előbb kapsz szobát, de azt majd a kulcskezelő személy fogja megmondani, hogy melyiket. Célszerű együtt érkezni - vagy közel együtt - a csapatoddal, ha velük szeretnél lenni, mert általában úgy kaptok szobát, ha megvan a belevaló létszám :)

Link a hozzászóláshoz

Már csak hármat kell aludni és itt az NYT2010!

Akinek megvan a Dominion nevű társas, az hozza már magával, mert régóta szeretném kipróbálni ezt a játékot! Köszi!

Kérem továbbá - mint a Munchkin verseny szervezője - a tisztelt Munchkin tulajdonosokat, hogy hozzák magukkal a játékukat (függetlenül attól, hogy mely kiegekkel rendelkeznek)! Előre is köszönöm!

A táborban lesz nálam:

- Munchkin Bite!

- Citadella

- Carcassonne

ha játszani szeretne velük vki! ;)

Link a hozzászóláshoz
Hát én erre nem esküdnék meg, de majd megtesszük, ami tőlünk telik. :)

A mélyhűtőbe nincs nagyon pakolva.. max egy-két gyors menetre egy-egy söröcske, üccsi. Na nehogymár egy jégaku ne férjen be pár órára.. főként, hogy az a hűtő mindenkié.. nem csak a KM-szoba tiszteletreméltó lakói jogosultak rá, nemdebár? ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...